Stuttgart – Frankfurt 1:4 (kon.) | Augsburg – Ingolstadt 0:1 (kon.) | Kolín nad Rýnom – Hamburger 2:1 (kon.)
Mainz – Hannover 3:0 (kon.) | Darmstadt – Hoffenheim 0:0 (kon.) | Bayern – Leverkusen 3:0 (kon.)
1. FC Kolín nad Rýnom
2:1 (0:0)
Hamburger SV
Sobota 29.08.2015, 15:30 • RheinEnergie Stadion (Kolín nad Rýnom) • Nemecká Bundesliga • 3. kolo

Zápas v Kolíne sa skončil. Druhý polčas priniesol omnoho lepší futbal a videli sme množstvo zaujímavých situácií. V 47.minúte otvoril skóre Holtby, ale v 76. minúte vyrovnal Hosiner a v 81. minúte z penalty otočil stav stretnutia Modeste. V 81. minúte stratili hostia jedného hráča, pretože Spahić dostal červenú kartu za faul na útočníka domáceho tímu. Záver stretnutia bol rušný, mohlo padnúť ešte niekoľko gólov, ale tímy svoje šance nevyužili a tak sa dnešný zápas skončil výsledkom 2-1. To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer. (17:28:09)

90+5

90+4
    Rohový kop šancu nepriniesol, a následne sa útočného faulu dopustil Jojić.

90+3
    Bittencourt prihrával v čistej šanci Modestemu pred bránu hostí, ale loptu zachytil obranca v modrom drese, a poslal ju na rohový kop. Zbabraná akcia domáceho tímu, a domáci sa môžu hanbiť, pretože toto sa už ani horšie zahrať nedalo.

90+2
    Hostia sa pokúšajú dostať do šance, ale sú príliš nervózni, lopta im odskakuje od kopačiek a množstvo ľahkých prihrávok zbytočne kazia.

90+1
    Prvá minúta pomaly ubehla, a lopta je na polovici Hamburgeru SV kde ju domáci veľmi šikovne držia.

90+1
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 4 minúty.

90
    Hostia zahrávali v krátkom slede druhý rohový kop, ktorý už šancu priniesol. Cléber mal na kopačke vyrovnávajúci gól, ale z niekoľkých metrov loptu tečoval vedľa brány.

90
    Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. Hostia zahrávali rohový kop, ale ten nepriniesol žiadne ohrozenie brány v ktorej stojí Horn.

89
    Lopta je na polovici Hamburgeru SV, a domáci sa s outovým vhadzovaním vôbec neponáhľajú.

88
    Bittencourt sa ocitol v ofsajde, a tak s k lopte konečne dostali hráči Hamburgeru SV.

87
    Hostia vedia, že na vyrovnanie už nemajú veľa času a tak pôsobia veľmi nervózne. To vyhovuje domácim, ktorí držia loptu a získavajú cenné sekundy.

86
    Lasogga pálil z 20 metrov, ale jeho pokus smeroval nad bránu FC Köln.

86
    Domáci hrozia z rýchlych protiútokov, ale obrana hostí ich zatiaľ stíha zachytávať pred svojou 16kou.

85
    Na lavičke hostí je rušno. Hlavný rozhodca tam bol urobiť poriadok, ale ťažko povedať či sa mu to podarilo.

84
    Po striedaní zahrávali hostia rohový kop, ale ten nepriniesol ohrozenie domácej brány.