Dunajská Streda – Podbrezová | 5:1 (kon.) | | | Myjava – Zlaté Moravce | 0:0 (kon.) | | | Slovan Bratislava – Skalica | 4:1 (kon.) |
Senica – Trenčín | 1:4 (kon.) | | | Ružomberok – Michalovce | 2:2 (kon.) |
Žilina B – Nitra | 1:1 (kon.) | | | Nové Mesto n/V – Senec | 2:2 (kon.) | | | Borčice – Sereď | 3:0 (kon.) |
Teplička n. Váhom – Spiš. N. Ves | 2:2 (kon.) | | | Haniska – Poprad | 1:0 (kon.) | | | Bardejov – Prešov | 1:1 (kon.) |
MFK Zvolen – L. Mikuláš | 0:0 (kon.) |
Newcastle – Arsenal | 0:1 (kon.) | | | Chelsea – Crystal Palace | 1:2 (kon.) | | | Bournemouth – Leicester | 1:1 (kon.) |
Aston Villa – Sunderland | 2:2 (kon.) | | | Manchester City – Watford | 2:0 (kon.) | | | Stoke City – West Bromwich | 0:1 (kon.) |
Liverpool – West Ham | 0:3 (kon.) | | | Tottenham – Everton | 0:0 (kon.) |
Sociedad – Gijón | 0:0 (kon.) | | | Barcelona – Malaga | 1:0 (kon.) | | | Vigo – Rayo Vallecano | 3:0 (kon.) |
Real Madrid – Real Betis | 5:0 (kon.) |
Stuttgart – Frankfurt | 1:4 (kon.) | | | Augsburg – Ingolstadt | 0:1 (kon.) | | | Kolín nad Rýnom – Hamburger | 2:1 (kon.) |
Mainz – Hannover | 3:0 (kon.) | | | Darmstadt – Hoffenheim | 0:0 (kon.) | | | Bayern – Leverkusen | 3:0 (kon.) |
Bologna – Sassuolo | 0:1 (kon.) | | | AC Miláno – Empoli | 2:1 (kon.) |
Leuven – Sint-Truiden | 1:0 (kon.) | | | Oostende – Waregem | 0:2 (kon.) | | | Mouscron – Kortrijk | 0:1 (kon.) |
Gent – Mechelen | 2:2 (kon.) |
Setúbal – Rio Ave | 2:2 (kon.) | | | Porto – Praia | 2:0 (kon.) | | | Benfica – Moreirense | 3:2 (kon.) |
FK Dinamo Moskva – Ufa | 2:0 (kon.) | | | Zenit – Samara | 1:3 (kon.) | | | S. Moskva – Machačkala | 1:2 (kon.) |
Caen – Lyon | 0:4 (kon.) | | | Angers – Nice | 1:1 (kon.) | | | Troyes – Montpellier | 0:0 (kon.) |
Lille – GFC Ajaccio | 1:0 (kon.) | | | Remeš – Lorient | 4:1 (kon.) | | | Rennes – Toulouse | 3:1 (kon.) |
Admira Wacker Mödling – Austria | 0:1 (kon.) | | | Rapid Viedeň – Mattersburg | 2:4 (kon.) | | | Grodig – Ried | 4:1 (kon.) |
Utrecht – Groningen | 2:0 (kon.) | | | Heerenveen – Zwolle | 1:1 (kon.) | | | Excelsior – Graafschap | 3:0 (kon.) |
Heracles – Twente | 2:0 (kon.) |
Chrudim – Hr. Králové | 0:5 (kon.) | | | Tachov – Sokolov | 2:2 (5:3 po pen.) | | | Králův Dvůr – Vlašim | 1:1 (3:1 po pen.) |
Dobrovice – Varnsdorf | 1:2 (kon.) | | | Hlučín – Opava | 0:1 (kon.) | | | Olympia Radotín – Bohemians | 1:2 (kon.) |
Karlovy Vary – Táborsko | 2:6 (kon.) | | | Velké Karlovice – Zlín | 1:6 (kon.) | | | Mohelnice – Frýdek-Místek | 1:2 (kon.) |
Slavičín – Slovácko | 2:0 (kon.) | | | Vítkovice – Karviná | 2:2 (3:5 po pen.) |
Zagłębie – Ruch Chorzów | 3:1 (kon.) |
Karel Jedlička
Góly:
79. Novák – 35. Kotiš, 53. Đurđević
Rozhodca: Jech – Kříž, Urban
Diváci: 390
Karty: 70. Zieris (VDF), 75. Tvaroha (VDF)
Nepremenená penalta:
FK Dobrovice:
Dědek – Novák, Váňa, Hruška, Sudek (68. Rudolf) – Boček, Krystan, Březina (58. Osvald), Just, Janošík – Sodoma (56. Volf).
Náhradníci: Bartoš – Bernát, Patočka, Vajgl
Tréner:
FK Varnsdorf: Samoel – Geissler, Zieris, Kvída, Tvaroha – Juroška, Ondráček (87. Skwarczek), Zbrožek, Kotiš, Đurđević (71. Norek) – Schubert (78. Jurča).
Náhradníci: Porcal – Filip, Daníček, Rudnickij
Tréner:
Náhradníci: Bartoš – Bernát, Patočka, Vajgl
Tréner:
FK Varnsdorf: Samoel – Geissler, Zieris, Kvída, Tvaroha – Juroška, Ondráček (87. Skwarczek), Zbrožek, Kotiš, Đurđević (71. Norek) – Schubert (78. Jurča).
Náhradníci: Porcal – Filip, Daníček, Rudnickij
Tréner:
Rozhodca: Jech – Kříž, Urban
Diváci: 390
střely na bránu 2:4, střely mimo 5:6, rohy 4:5.
Z Dobrovice se loučím a přeji hezký zbytek víkendu. (18:53:49)
Tak přece tu máme drama! Do odraženého míče se opřel JAKUB NOVÁK a jeho nádherná rána z 22 metrů napnula síť za Samoelovými zády.