Žilina B – Nitra 1:1 (kon.) | Nové Mesto n/V – Senec 2:2 (kon.) | Borčice – Sereď 3:0 (kon.)
Teplička n. Váhom – Spiš. N. Ves 2:2 (kon.) | Haniska – Poprad 1:0 (kon.) | Bardejov – Prešov 1:1 (kon.)
MFK Zvolen – L. Mikuláš 0:0 (kon.)
OFK Teplička nad Váhom
2:2 (0:0)
FK Spišská Nová Ves
Sobota 29.08.2015, 16:30MONACObet liga

Je za nami stretnutie piateho kola, v ktorom si merali sily OFK Teplička nad Váhom – FK Spišská Nová Ves. Celky vstúpili do druhého polčasu za nerozhodného stavu 0:0. V druhom polčase sme videli až štvoricu gólov. V 52. minúte poslal hostí do vedenia Štefánik a o 14. minút neskôr pridal druhý gól z bieleho bodu Čekovský. Tepličke sa však podarilo zmazať dvojgólové manko a postupne sa presadili v 76. minúte Mravec a v 88. minúte Štalmach.

Ďakujem Vám za pozornosť a prajem príjemný zvyšok dňa. (18:19:41)

90+3

90+3
    Striedanie v tíme FK Spišská Nová Ves: z ihriska odchádza Baldovský, prichádza Tomaščík.

90+2
    Tak toto mohol byť úžasný zvrat stretnutia. Vo vápne sa ocitol s loptou Matej Digras. Matej si loptu pripravil a v polopáde triafa len vnútornú stranu brvna Gaborčíkovej bránky.

90
    Nadstavujú sa +3 minúty.

89
    Po strelenom góle vidíme vo vápne Spišskej menšie postrkovačky za čo sa rozdávajú aj žlté karty. Jednú vidí kapitán domácich Filo a druhú gólman Gaborčík.

88
    Teplička n. Váhom dáva gól!

Teplička mala k dispozícii štandardku takmer z polky ihriska. Tú sa im podarilo využiť. Krásny center našiel cestu až do vápna, kde sa k nej dostal PETER ŠTALMACH, ktorý nekompromisne zrovnáva azda v hodine 12-tej.

87
    Striedanie v tíme FK Spišská Nová Ves: z ihriska odchádza Boroš, prichádza Samoľ.

86
    Ten rozohrali hostia nakrátko, no to samozrejme nebola najlepšia voľba. Lopta preletela vápnom bez poriadnej koncovky.

86
    martin Hruboš svojou strelou vybojoval pre Tepličku aspoň rohový kop.

85
    Strela za strelou v podaní hráčov Tepličky, no žiaden z týchto projektilov si nenašiel cestu cez hradby postavené z hráčov.

84
    Domáci až príliš otvárajú hru čo sa teraz pokúšal využiť Zekulica. ten však zaváhal a loptu stratil. Teplička môže ísť za snahou streliť dorovnávajúci gól.

82
    Gaborčík teraz zostrelil vo vápne Martinku. Lopta však už bola mimo ihriska a verdikt znel inak. Penalta neprichádza aj keď si ju domáce tribúny vášnivo pýtajú.

81
    Rozbehnutému Petrušovi sa podarilo zakrútiť loptu na malé vápno Spišskej. Na loptu si zbehol kapitán Filo, ktorý bohužiaľ znovu zakončil nepresne.

80
    Striedanie v tíme FK Spišská Nová Ves: z ihriska odchádza Kiššák, prichádza Rychnavský.

79
    Do konca zápasu ostáva niečo okolo 10 minút + nadstavený čas. Tepličke chýba už len jeden gól.

77
    Tak tomuto sa vraví naozaj smola. S loptou sa ocitol Kiššák sám pred Kosom. Nechal si vybehnúť gólmana a následne to napálil. Lopta to bola razantná, no opečiatkovala len brvno.

76

Tak predsa len sa to Tepličke podarilo. Tlak na bránku Spišskej Novej Vsi priniesol svoje ovocie. Pred Gaborčíkom nastal menší chaos, čo využil LUKÁŠ MRAVEC, ktorý z bezprostrednej blízkosti strieľa kontaktný gól.

75
    Narážačka domácich nepriniesla strelu. Filo sa teraz právom hnevá na spoluhráča. Loptu mu poslal ďaleko od nohy.