Boston – Minnesota 3:4 (kon.) | NY Islanders – Winnipeg 3:4 (kon.) | Philadelphia – LA Kings 3:2 (po pr.)
Pittsburgh – NJ Devils 8:3 (kon.) | Columbus – Ottawa 2:5 (kon.) | Toronto – Buffalo 4:0 (kon.)
Tampa Bay – Arizona 7:3 (kon.) | Chicago – Anaheim 0:1 (kon.) | Dallas – St. Louis 3:4 (po pr.)
Calgary – Montreal 1:2 (0:1 po s.n.) | Colorado – San Jose 2:3 (0:2 po s.n.) | Vancouver – Carolina 4:1 (kon.)

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Montreal Canadiens.
    Autorem gólu je PIERRE-ALEXANDRE PARENTEAU.

63:41
    Giordano mohl po nahrávce Jiřího Hudlera na osu hřiště rozhdout o vítězi. Price si nicméně hodně vyjel a nedal kanadskému bekovi nejmenší šanci.

57:47
    Sotva skončila přesilovka jedna, Plameny budou mít vzápětí hned druhou. Alexej Jemelin při úniku podrazil Brandona Bolliga.

54:54
    Plameny mají další možnost skórovat z početní výhody. Na trestnou lavici míří za krosček Parentau.

52:32
    Po faulu na Stajana se v obranném pásmu Montrealu strhla potyčka. Na trestnou lavici přesto míří pouze Tinordi za faul kolenem.

52:30
    Po srážce s Tinordim se na ledě ocitl Matt Stajan. Vypadá to, že kanadský forward z Calgary si udělal něco s kolenem a do dnešního utkání už nezasáhne.

41:38
    Blízko vedoucího gólu byl nyní Gallagher s Paciorretym, kteří připravili TJ Brodieho v útočné třetině o kotouč. V situace dva na jednoho se ale skvělým zákrokem u levé tyče své brány proti zakončujícímu Gallagherovi blýskl Hiller.

36:01
    Další trest na straně Montrealu. Dvě minuty za nebezpečnou hru vysokou holí od sudích obdržel Lars Eller.

33:39
    Další vyloučení na obou stranách. Na trestnou lavici míří za
    podražení Max Pacioretty (MTL) a Mark Giordano (CGY).
    Tom GILBERT - 1:1

32:48
    Montreal právě vstřelil branku!
    Vyrovnání však přichází hned po skončení přesilové hry. Skvělou práci za bránou odvedl Rene Bourque, který nahrál po mantinelu volnému TOMU GILBERTOVI. Americký bek se kotoučem příliš nepáral. Převzal jej a střelou na zadní tyč propálil všechno, co stálo před ním. Hiller byl bez šance, měl zakrytý výhled. Bez asistence.

30:26
    Mark Giordano, který na začátku druhého dějství otevřel skóre zápasu, si nyní odsedí dvě minuty za hrubost. Montrealským se slibná příležitost.
    Mark GIORDANO - 1:0

22:09
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Domácí hráči se zaslouženě ujímá vedení v dnešním utkání. Při hře čtyři na čtyři byli na ledě jednoznačně lepší. Johny Gaudreau zavezl po závaru ve středním pásmu kotouč do útočné třetiny, nahrál přesně na osu hřiště MARKU GIORDANOVI, který se trefil přesně do rohu branky nad lapačku montrealského gólmana. Asistence: Johny Gaudreau.

21:05
    Blízko vedoucí trefy teď byli domácí hráči. V situaci dva jednoho se rozhodl Gaudreau střílet. Jeho pokus Hiller zlikvidoval, následná Backlundova dorážka, která skončila v síti, však byla do posunuté brány.

20:19
    Hned po vhazování se proti pravidlům provinil Colborne (CGY) a Galčenjuk (MTL). Čekají nás dvě minuty hry čtyři na čtyři.

15:16
    Domácí si podruhé v utkání vyzkouší početní výhodu. Dvě minuty za hákování Jiřího Hudlera dostává Tom Gilbert.

13:45
    Hiller se blýskl dalším skvělým zákrokem, když vychytal unikajícího Bourqueho. Kanadský forward se snažil překvapit Hillera střelou nad lapačku.

11:28
    Canadiens kombinují v blízkosti Hillerovy brány. Ke střele z osy hřiště se dostal nikým nekrytý Gallagher, jeho pokus k levé tyči ale švýcarský gólman vyráží před sebe.

10:35
    Proti pravidlům se nyní provinil Mark Giordano. Za katrem stráví dvě minuty za nedovolené bránění.

7:36
    Faul na Jiřího Hudlera znamená, že si Flames zahrají šestačtyřicet sekund přesilovka pět na tři. Dva minuty za hákování si odsedí Alexej Jemelin.

6:21
    Přesilovou hru si po faulu P. K. Subbana vyzkouší i domácí. Kanadský bek si za nedovolené bránění Boumy vysloužil od sudích dvě minuty.

3:50
    Habs si zahrají první přesilovku v utkání. Dvě minuty si za nedovolené bránění odpyká Joe Colborne.

1:49
    Price nastřelil při rozehrávce Bouma. Od kanadského útočníka se kotouč se štěstím odrazil pouze do rohu kluziště.