Boston – Minnesota 3:4 (kon.) | NY Islanders – Winnipeg 3:4 (kon.) | Philadelphia – LA Kings 3:2 (po pr.)
Pittsburgh – NJ Devils 8:3 (kon.) | Columbus – Ottawa 2:5 (kon.) | Toronto – Buffalo 4:0 (kon.)
Tampa Bay – Arizona 7:3 (kon.) | Chicago – Anaheim 0:1 (kon.) | Dallas – St. Louis 3:4 (po pr.)
Calgary – Montreal 1:2 (0:1 po s.n.) | Colorado – San Jose 2:3 (0:2 po s.n.) | Vancouver – Carolina 4:1 (kon.)
po s.n. (0:1)
Calgary Flames
1:2 (0:0, 1:1, 0:0 - 0:0)
Montreal Canadiens
cz Streda 29.10.2014, 02:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám povedený středeční den. (05:21:32)

0+1, 6 střel, čas na ledě 16:10

Hráči Plamenů byli po většinu utkání lepším týmem, přesto si z domácího ledu odnášejí pouze bod za prohru po samostatných nájezdech. Výhrou nad Calgary si Therrienovi svěřenci upevnili vedoucí v celé NHL. Na svém kontě mají po deseti odehraných zápasech celkem šestnáct bodů.

Pierre-Alexandre PARENTEAU - 1:2

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Montreal Canadiens.
    Autorem gólu je PIERRE-ALEXANDRE PARENTEAU.

3. séria
    0:1
    Kanadský útočník se s tím příliš nemazal a přesnou forhendovou střelou k pravé tyči překonává Hillera.

3. séria
    0:0
    Gaundreaua dostal kotouč za Price pouze z dorážky. Gól neplatí.

2. séria
    0:0
    Ani kanadský forward David Desharnais neproměňuje. Jdeme do třetí série.

2. séria
    0:0
    Monahan jel hodně pomalu. Price si s jeho pokusem poradil krásným zákrokem lapačkou.

1. séria
    0:0
    Hiller kryje pokus ruského forwarda. Galčenjuk se snažil švýcarského gólmana překonat okolo levé tyče.

1. séria
    0:0
    Price si proti Hudlerovi pohlídal pravou tyč.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:50
    Velký závar před Hillerem gólem neskončil, kotouč pomalu míří až za bránu Price. O vítězství rozhodnout nájezdy.

64:21
    Subbanův pokus se odrazil před Hillera. Canadiens se nepropracovali k dorážce.

64:00
    Poslední minuta prodloužení. Habs jsou nastěhovaní ve třetině svého soupeře.

63:54
    Plekanec přestřelil z kruhu Hillerovu bránu.

63:41
    Giordano mohl po nahrávce Jiřího Hudlera na osu hřiště rozhdout o vítězi. Price si nicméně hodně vyjel a nedal kanadskému bekovi nejmenší šanci.

62:30
    Jiří Hudler aktivně napadá rozehrávku hostů. Subban ale i přes tlak, který na něj český forward vyvíjí, rozehrál.

61:55
    Galčenjuk ztratil při přechodu do útoku kotouč. Střela Gaudreau ale byla jedním z hostujících beků přizvednuto do ochranné sítě.

61:27
    Backlund poslal kotouč pouze za Price a mířil rychle vystřídat.

61:04
    Na vhazování v obranném pásmu úspěšnější Canadiens. Stále hrajeme v prodloužení bez střely.

60:32
    Domácí nicméně za bránou odzbrojili Montreal a míří do útoku.

60:10
    Habs úspěšnější na vhazování. Hosté vedou první útok v prodloužení.

60:01

Ani třetí třetina nepřinesla rozuzlení, což znamená, že o vítězi dnešního utkání rozhodne pětiminutové prodloužení nebo samostatné nájezdy. V posledním dějstvím byli stejně jako ve druhé třetině lepší hráči Flames. Price v bráně Habs nicméně několikrát podržel své spoluhráče a má hlavní zásluhu na tom, že si Montreal odveze z Scotiabank Saddledome minimálně jeden bod.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:55
    Poslední sekundy třetího dějství se odehrávají za Hillerovou bránou. Zápas míří do prodloužení

59:47
    Hosté jsou v plném počtu.

59:43
    Gaudreau se probíjel před bránu hostů, čistě jej ale odzbrojil Tom Gillbert.

59:27
    Giordanovi utekl kotouč z útočného pásma. Rozhodčí vrátí kotouč do hry ve středním pásmu.

59:13
    Brodie si dlouho rovnal kotouč na pravém kruhu, jeho pokus však byl bránícími hráči zblkován.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:48
    Brodie nahodil kotouč ze středního pásma. Flames se usídlili v pásmu.

58:24
    Kouč Calgary si řekl o time-out. Dává svým svěřencům pokyny, jak vyzrát na soupeře v přesilové hře, která potrvá téměř až do konce základní hrací doby.

58:20
    Jiří Hudler nahrál na modrou Widemanovi. Dělovka od modré však kanadského gólmana ve službách Montrealu nepřekvapila.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny. Do útoku se ženou domácí Plameny.

57:47
    Sotva skončila přesilovka jedna, Plameny budou mít vzápětí hned druhou. Alexej Jemelin při úniku podrazil Brandona Bolliga.

56:54
    Montreal je opět v plném počtu. Domácí fanoušci jsou ve varu a hlasitě podporují svůj tým.

55:57
    V nadějné pozici minul branku Montrealu Sean Monahan.

55:40
    Do zajímavé šance se mezi kruhy dostal Jiří Hudler. Jeho střelu ale některý z bránících hráčů Habs zblokoval.

54:54
    Plameny mají další možnost skórovat z početní výhody. Na trestnou lavici míří za krosček Parentau.

54:41
    Galčenjuk objel bránu a snažil se protlačit kotouč u pravé tyče až za záda Hillera. Švýcarský gólman byl ale pozorný.

54:33
    Následuje komerční přestávka.

54:29
    Přesilová hra Plamenů je u konce. Tinordi se vrací na led.

54:27
    Giordano udržel v těžké situace pásmo a nabídl zajímavou nahrávku na pravý kruh TJI Brodiemu. Jeho parťák z obranné dvojce nicméně Price nepřekonal.

53:59
    Tentokrát se již domácí ke střele propracovali. Od modré pálil Giordano, před bránou stojící David Jones se dostal ještě k dorážce z bezprostřední blízkosti, kterou Price vykryl.

53:29
    Plamenům se již třikrát nepodařilo usídlit v obranném pásmu soupeře. Nyní to zkouší počtvrté.

52:32
    Po faulu na Stajana se v obranném pásmu Montrealu strhla potyčka. Na trestnou lavici přesto míří pouze Tinordi za faul kolenem.

52:30
    Po srážce s Tinordim se na ledě ocitl Matt Stajan. Vypadá to, že kanadský forward z Calgary si udělal něco s kolenem a do dnešního utkání už nezasáhne.

51:54
    Habs dvakrát pálili v obou případech však jejich pokusy ale zblokovali domácí hráči.

51:30
    Zpátky v útoku jsou domácí Plameny. Price nadále jistými zákroky drží naděje svého týmu.

50:28
    Giordano udělal další chybu na útočné modré, které využil Max Pacioretty. Americký forward nabral rychlost, prolétl středním pásmem a zkoušel překvapit Hillera střelou na zadní tyč. Švýcarský gólman byl ale připravneý.

50:15
    Po další střele domácích, kterou Price uklidil do lapačky, následuje komerční přestávka.

49:56
    Z pravého kruhu nebezpečně pálil navrátilec David Jones. Price jeho pokus vyrazil pravým betonem do bezpečí.

49:01
    Habs si neporozuměli při přechodu do útočného pásma. K puku se opět dostávají domácí a míří do útoku.

48:14
    Bollig sice pronikl přes dva bránící hráče, kotouč však nedokázal v útočném pásmu nakonec udržet.

47:57
    Plekanec přišel na útočné modré o kotouč. Odzbrojil ho Jiří Hudler.

47:25
    Zpoza obránce střílel Brandon Prust. Jeho střela zápěstím ale Hillerovu klec minula.

47:16
    Kouč Montrealu si vyžádal time-out. Chce, aby si jeho hráči po několika náročných minutách alespoň na malou chvíli odpočinuli.

47:16
    Canadiens zahrávají přes všechny čáry. Hra se vrací zpátky do obranného pásma Habs.

46:28
    Zatímco úvodní minuty třetiny patřily Montrealu, nyní jsou daleko aktivnější domácí hráči. Diváci jsou ve varu, přejí si vedoucí gól.

45:32
    Bez přípravy z mezikruží pálil Brandon Bollig. Jeho pokus mířil pouze do připraveného kanadského gólmana ve službách Habs.

45:31
    Střela Bourquea z pravého kruhu se odrazila od bruslí bránícího hráče. Do útoku se vrací Plameny.

44:58
    Opačný scénář i na druhé straně. Snažení Flames nicméně končí střelou Engellanda, kterou Price ukryl ve své náruči.

44:35
    Jiří Hudler výborně zapracoval za bránou a udržel kotouč v útočné třetině.

43:59
    Calgary není poslali kotouč za bránu svého soupeře a míří rychle vystřídat.

42:53
    Montreal sevřel domácí hráče na minutu v obranné třetině. Hiller nicméně musel zasahovat asi jednou nebo dvakrát.

42:25
    Habs naskočili do třetí dvacetiminutovky velmi aktivně. Domácí hráči nastolenému tempu zatím příliš nestačí.

41:38
    Blízko vedoucího gólu byl nyní Gallagher s Paciorretym, kteří připravili TJ Brodieho v útočné třetině o kotouč. V situace dva na jednoho se ale skvělým zákrokem u levé tyče své brány proti zakončujícímu Gallagherovi blýskl Hiller.

41:12
    TJ Brodie nahrál bekendem na modrou Giordanovi. Ten prověřil tvrdou střelou Hillera.

40:21
    Úvodní útok třetí třetiny vedli hráči Calgary. Jejich snažení střelou neskončilo.

40:01

Druhá třetina kromě mnoha vyloučení, které značně kouskovaly hru, přinesla i dva góly. Skóre utkání otevřel v třiadvacáté minutě Mark Giordano. Vedení však domácí hráči udrželi pouhých deset minut, když se po skončení přesilovky prosadil americký bek Tom Gilbert. Ve druhé třetině měl daleko více práce Carey Price, který čelil šestnácti střelám, Hiller musel zasahovat pouze pětkrát. Poslední dějství začne zhruba v 4:03.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

40:00

39:55
    Dvě dobrými zákroky se ještě na samém konci třetiny musel blýsknout Carey Price.

39:48
    Plekanec prohrál vhazování, Flames dohrávají třetinu v útočném pásmu.

39:30
    Habs se osvobozují pouze za cenu zakázaného uvolnění. Vhazovat se bude před Pricem.

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:27
    Jiří Hudler dostal přihrávku na modrou, jeho spoluhráči však hned poté, co český forward nahodil kotouč za bránu, přišli v souboji o kotouč.

38:01
    Eller se vrací na ledovou plochu. Habs jsou zpátky v pěti.

37:32
    Až nyní Mark Giordano, pravděpodobně nejlepší hráč Calgary na ledě, prověřil od modré kanadského gólmana.

37:13
    Z trestu Ellera uplynula více než minuty. Flames se sice konečně usídlili v útočné třetině, Price však zasahovat stále nemusel.

36:53
    Tentokrát se ocitli v ofsajdu. Čeká nás vhazování ve středním pásmu.

36:29
    Habs se poprvé osvobozují. Domácí hráči to zkoušejí znovu.

36:01
    Další trest na straně Montrealu. Dvě minuty za nebezpečnou hru vysokou holí od sudích obdržel Lars Eller.

35:35
    Max Pacioretty nepřešel útočnou modrou v souznění s pravidly. Poté se za Hillerovou bránou strhla potyčka, rozhodčí se ale rozhodli nevylučovat.

35:17
    Situaci tři na dva domácí David Jones nevyřešil vůbec dobře. Namísto přihrávky míchal s kotoučem tak dlouho, než o něj přišel.

34:45
    Ne však na dlouho, útočnou aktivitu vyvíjí i domácí Plameny.

34:18
    Ve hře čtyři na čtyři si počínají nyní lépe hráči Montrealu, kteří se usídlili ve třetině svého soupeře.

33:45
    Hráči Calgary poslali kotouč přes všechny čáry. Zakázané uvolnění.

33:39
    Další vyloučení na obou stranách. Na trestnou lavici míří za
    podražení Max Pacioretty (MTL) a Mark Giordano (CGY).
    Tom GILBERT - 1:1

32:48
    Montreal právě vstřelil branku!
    Vyrovnání však přichází hned po skončení přesilové hry. Skvělou práci za bránou odvedl Rene Bourque, který nahrál po mantinelu volnému TOMU GILBERTOVI. Americký bek se kotoučem příliš nepáral. Převzal jej a střelou na zadní tyč propálil všechno, co stálo před ním. Hiller byl bez šance, měl zakrytý výhled. Bez asistence.

32:26
    Giordano se vrací na led. Canadiens se během dvou minut početní výhody prezentovali pouze dvěma střelami.

31:39
    Habs kombinují v blízkosti Hilleerovy brány. Chybí však střela nebo jakýkoliv překvapivý moment, který by rozhodil bránící hráče.

31:05
    Hiller pro jistotu přikryl nahození od modré čáry. Vhazovat se bude po pravici švýcarského gólmana.

31:01
    Flames se osvobozují. Markov zakládá další útočné snažení hostů.

30:40
    Markov pálil po Subbanově přihrávce od modré čáry. Hiller jeho pokus vyráží.

30:26
    Mark Giordano, který na začátku druhého dějství otevřel skóre zápasu, si nyní odsedí dvě minuty za hrubost. Montrealským se slibná příležitost.

30:00
    Za námi je polovina základní hrací doby, Habs musí dotahovat jednobrankové vedení svého soupeře.

29:48
    Dvěma nebo třemi tvrdými střelami se v útočné třetině prezentoval P. K. Subban. Hiller i nadále odolává.

29:12
    Tomáš Plekanec se snaží rozpohybovat svůj tým, nabízí se, střílí. Na vyrovnání to ovšem stále nestačí.

28:35
    Od levého mantinelu pálil z jízdy Max Pacioretty. Bránu švýcarského gólmana přestřelil.

27:50
    Flames v útočném pásmu. Od modré pálil nejprve Šmíd a poté i Engelland.

27:18
    Jiří Hudler aktivně napadá rozehrávku Habs. I přesto se hosté dostali až do útočného pásma. Tomáš Plekanec forhendovým pokusem z bezprostřední blízkosti však Hillera nepřekvapil.

26:52
    Navrátilec do sestavy David Jones si vybruslil z rohu kluziště a prezentoval se pěknou bekendovou střelou na zadní tyč. Price byl připraven.

26:18

25:53
    Vzápětí se český bek propracoval k další dělovce od modré čáry. Tentokát se dostala až ke kanadskému brankáři, který ji vyrazil do rohu kluziště.

25:09
    Ladislav Šmíd se poprvé v utkání dostal ke střele. Trefil však pouze dobře postaveného Dala Weise.

24:48
    Šest hráčů bojovalo u mantinelu u kotouč. Ten nakonec získali domácí Flames a nadále útočí.

24:23
    Hraje se dlouho bez přerušení. Dvěma dobrými zákroky se teď blýskl Prce. Kanadský gólman v barvách Haps se musí hodně ohánět.

23:19
    Hra se po úvodní brance začíná více otevírat. Hraje se nahoru dolů.
    Mark GIORDANO - 1:0

22:09
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Domácí hráči se zaslouženě ujímá vedení v dnešním utkání. Při hře čtyři na čtyři byli na ledě jednoznačně lepší. Johny Gaudreau zavezl po závaru ve středním pásmu kotouč do útočné třetiny, nahrál přesně na osu hřiště MARKU GIORDANOVI, který se trefil přesně do rohu branky nad lapačku montrealského gólmana. Asistence: Johny Gaudreau.

21:05
    Blízko vedoucí trefy teď byli domácí hráči. V situaci dva jednoho se rozhodl Gaudreau střílet. Jeho pokus Hiller zlikvidoval, následná Backlundova dorážka, která skončila v síti, však byla do posunuté brány.

20:45
    Zakázaným uvolněním se na začátku druhého dějství prezentují i Habs. Vhazovat se bude před Pricem.

20:19
    Hned po vhazování se proti pravidlům provinil Colborne (CGY) a Galčenjuk (MTL). Čekají nás dvě minuty hry čtyři na čtyři.

20:13
    Druhou třetinu otevřeli lépe Flames. Po vyhraném vhazování nicméně zahrávají stejně jako v prvním dějství přes všechny čáry.

20:01

První třetina nabídla několik solidních šancí na obou stranách. Hvězdami utkání jsou však prozatím gólmani, kteří za svá záda nepustili jediný kotouč. Zatímco švýcarský fantom Jonas Hiller si v úvodním dějství připsal celkem šest zákroků, jeho kanadský kolega na druhé straně musel zasahovat devětkrát. Z českých hráčů si prozatím nejlépe počíná Jiří Hudler. Rodák z Olomouce si dobrou hrou v útočném pásmu vykoledoval již dva fauly. Druhá dvacetiminutovka začne cca v 3:03.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.

20:00

19:54
    Ani domácí výběr se již nepopracuje ke střele. Třetina se dohrává blízkosti střídaček.

19:50
    Habs nevypálili, do útoku se řítí Flames.

19:05
    Před námi je poslední minuta prvního třetiny. Canadiens kombinují v obraném pásmu domácích.

18:33
    Prust nedokázal ve střední třetině zkrotit kotouč. Habs se tak alespoň prozatím k dalšímu útoku nedostanou.

18:02
    Při následném přechodu do útoku nepřešli hostující hráči přes útočnou modrou podle pravidel. Ofsajd.

17:57
    Rychlý kombinace Habs po vhazování skončila nakonec na bruslích bránících hráčů.

17:49
    Hiller přikryl Plekancovo nahození do lapačky. Vhazovat se bude po levačce švýcarského brankáře.

17:16
    Gilbert se vrací na led, Habs v plném počtu.

16:45
    Plamenům se dvakrát po sobě nepodařilo usídlit v útočném pásmo. Přesilová hra se chýlí ke konci.

16:19
    Russel vypálil tvrdě od modré čáry, Price ale nadále odolává.

15:39
    Pacioretty se propracoval v oslabení přes dva bránící hráče ke střele. Neměla ale gólové parametry. Hiller ji jistě vyrazil pravým betonem.

15:16

15:16
    Domácí si podruhé v utkání vyzkouší početní výhodu. Dvě minuty za hákování Jiřího Hudlera dostává Tom Gilbert.

14:48
    Markovovo nahození skončilo na zadním mantinelu, kde ho sbírají jeho spoluhráči.

14:14
    Hráči Calgary se nemůžou dostat přes střední pásmo. Habs jsou momentálně na kotouč daleko jistější.

13:45
    Hiller se blýskl dalším skvělým zákrokem, když vychytal unikajícího Bourqueho. Kanadský forward se snažil překvapit Hillera střelou nad lapačku.

12:35
    Domácí jsou v plném počtu. Habs se v přesilovce prezentovali pouze jednou střelou.

12:02
    Markovovi utekl kotouč z útočné modré. Flames se vyhozením přes všechny čáry osvobozují.

11:28
    Canadiens kombinují v blízkosti Hillerovy brány. Ke střele z osy hřiště se dostal nikým nekrytý Gallagher, jeho pokus k levé tyči ale švýcarský gólman vyráží před sebe.

10:42
    Na ledě je druhá přesilová formace v čele Tomášem Plekancem. Navzdory prohranému vhazování se Habs usídlili v útočné třetině.

10:35
    Následuje další komerční pauza, po níž se Habs pokusí otevřít v přesilové hře skóre zápasu.

10:35
    Proti pravidlům se nyní provinil Mark Giordano. Za katrem stráví dvě minuty za nedovolené bránění.

10:19
    Backlund vypálil z uctivé vzdálenosti. Price s jeho střelou švihem neměl nejmenší problémy.

9:36
    Canadiens se ubránili. Hraje se pět na pět.

9:18
    Situaci dva na jednoho gólem neskončila. Tinordi pálil nad Hillerovu bránu.

8:21
    Subban se vrací na led, Habs jsou ve čtyřech.

8:10
    Flames nepřetržitě zaměstnávají Hillera, švýcarský gólman však nadále odolává.

7:36
    Faul na Jiřího Hudlera znamená, že si Flames zahrají šestačtyřicet sekund přesilovka pět na tři. Dva minuty za hákování si odsedí Alexej Jemelin.

7:10
    Russelovu střelu těsně před Hillerem tečoval Jiří Hudler. Rodák z Olomouc ale nedokázal umístit kotouč za zády švýcarského gólmana.

6:34
    Monahan dostal přihrávku na brankoviště, z bezprostřední blízkosti ale Hillera překonat nedokázal.

6:21

6:21
    Přesilovou hru si po faulu P. K. Subbana vyzkouší i domácí. Kanadský bek si za nedovolené bránění Boumy vysloužil od sudích dvě minuty.

5:59
    Paciorettyho nahrávka se odrazila od Giordana do rohu. Přesto Canadiens nadále zůstávají v útočné třetině.

5:50
    Hráči Calgary jsou v plném počtu. Colborne se vrátil na ledovou plochu.

5:30
    Calgyry vyrazili v oslabení na výlet. Nedokázali ovšem podle pravidel přejít přes útočnou modrou, což znamená, že se bude vhazovat ve středním pásmu.

4:58
    Šmíd poslal Galčenjuk za bránou k zemi. Flames se osvobozují.

4:24
    Habs se nedaří usadit v útočné třetině. P. K. Subban zakládá další útočné snažení hostů.

3:50
    Habs si zahrají první přesilovku v utkání. Dvě minuty si za nedovolené bránění odpyká Joe Colborne.

3:48
    Russel pálil od modré z voleje. Price přesvědčivě vyrazil kotouč levým betonem.

3:15
    Gilbert se snažil nahodit na Hillera. Švýcarský gólman ale zasahovat nemusel, jelikož kotouč trefil prvního bránícího hráče.

2:34
    Situace tři na dva nevyústila ve střelu. Paul Byron nedokázal zkrotit nahrávku jednoho ze spoluhráčů.

1:49
    Price nastřelil při rozehrávce Bouma. Od kanadského útočníka se kotouč se štěstím odrazil pouze do rohu kluziště.

1:12
    Ani další útok hostujícího výběru nekončí střelou. Nepřesnosti na obou stranách.

00:31
    Habs se nedaří přejít přes přehuštěnou střední třetinu.

00:06
    Po vyhraném vhazování zakládají Flames první útok. Ten nicméně skončil zakázaným uvolněním.

00:01

Hráči jsou na ledové ploše. Po několika úvodních oficialitách jdeme na to.

Calgary Flames: Hiller (Ramo) – Giordano, TJ Brodie, Russell, Wideman, Šmíd, Engelland, Diaz – Hudler, Monahan, Colborne – Byron, Backlund, Gaudreau – Glencross, Stajan, Jones – Bollig, Bouma, Jooris – McGrattan, Setoguchi

Montreal Canadiens: Price (Tokarski) – Subban, Jemelin, Gilbert, Markov, Weaver, Tinordi – Pacioretty, Desharnais, Gallagher –Galčenjuk, Plekanec, Parenteau – Bourque, Eller, Weise – Moen, Malhotra, Prust – Sekáč.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

10. 10. 2013 Calgary – Montreal 3:2

Flames se na začátku nové sezóny řadí k týmům se značnými výkonnostními výkyvy. Výhra střídá porážku, porážka střídá výhru. I tak však celku z kanadské prérijní provincie Alberta patří v tabulce Západní konference úctyhodná šestá příčka. Do sestavy Plamenů se navíc po osmizápasové pauze způsobené zraněním vrací kanadský forward David Jones. "Je skvělé být zase zpátky. Zápasy, to je to, proč hraji hokej. Pouhé trénování člověka dost unaví," řekl třicetiletý rodák z Guelphu.

24. 10. 2014 Calgary – Carolina 5:0
    22. 10. 2014 Calgary – Tampa Bay 1:2 (PP)
    20. 10. 2014 Winnipeg – Calgary 1:4

Po čtyřech výhrách v řadě se hráči z kanadského Montrealu museli v noci na úterý srovnat s porážkou od edmontonských Olejářů. "Už od začátku jsem to nebyli my, nehráli jsme naši hru," nechal se po utkání slyšet P. K. Subban. Přesto tým, který svými výkony táhne odchovanec kladenského hokeje Tomáš Plekanec, nadále zůstává v čele celé soutěže se čtrnácti body za sedm vítězství a dvě prohry. Do brány Habs se dnes v noci po jednozápasové absenci s největší pravděpodobností vrátí Carey Price.

1. Tomáš PLEKANEC (5+4)
    2. Max PACIORETTY (3+4)
    3. Alex GALČENJUK (3+4)

28. 10. 2014 Edmonton – Montreal 3:0
    26.10. 2014 Montreal – NY Rangers 3:1
    22. 10. 2014 Montreal – Detroit 2:1 (PP)
    19. 10. 2014 Montreal – Colorado 3:2

Krásnou středeční noc vám při sledování online přenosu z kanadsko-americké NHL přeje Miroslav Vozdecký. Dnes je na programu utkání mezi Calgary Flames a Montreal Canadiens. Úvodní vhazování je v Scotiabank Saddledome naplánované na 2:00.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.