Omsk – Jugra Chanty-Mansijsk 4:1 (kon.) | Barys – Togliatti 2:1 (kon.) | Jekaterinburg – Nižnekamsk 3:0 (kon.)
Ufa – Čeljabinsk 2:3 (1:2 po s.n.) | Dinamo Minsk – Vladivostok 1:0 (kon.) | Soči – Riga 4:2 (kon.)
Jaroslavľ – Helsinki 1:3 (kon.) | A. Mytišči – Chabarovsk 2:1 (kon.) | Viťaz – Petrohrad 4:6 (kon.)
Záhreb – Novokuzneck 2:1 (3:2 po s.n.)
HC Dinamo Minsk
1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
Admiral Vladivostok
Streda 29.10.2014, 17:00 • Minsk Aréna • KHL

Dnes sa v Minsku nehral ofenzívny hokej, videli smje aj pramálo šnací a zdalo sa, že riadna hracia doba nám už zmenu bezgólového skóre neprinesie. Všetko sa však zmenilo v 55.minúte, keď sa strelecky presadil americký útočník Ryan Vesce, ktorý rozhodol o najtesnejšej výhre svojho tímu.

Ja sa s konštatovaním, že Dinamo Minsk porazilo na vlastnom ľade Admiral Vladivostok 1:0, lúčim a prajem príjemný zvyšok dnešného večera. (19:36:53)

Československá stopa

Lukáš Krajíček (MIN): 1 střela na bránu, 6 zblokovaných střel soupeře.
    Jan Kolář (VLA): 2 střely na bránu, 2 zblokované střely soupeře.

60:00

59:50
    Vladivsotok páli na domácu svätyňu z každej pozície a snaží sa o vyrovnanie.

59:27
    Lisin bol podrazený v útočnom pásme a dve minúty dostáva domáci Jonathan Cheechoo.

59:03
    Hostia si znovu vybojovali útočné pásmo a tak opäť skúšajú power-play.

58:29
    Nalimov naskočil na ľad a Vladivostok už nehrá power-play, pretože sa vhdazovalo v jeho obrannom pásme.

57:56
    Vladivostok bojuje o útočné pásmo, v ktorom sa mu zatiaľ darí udržať sa, ale k strele na bránu ich domáca defenzíva nepúšťa.

57:20
    Vladivostok si vzal oddychový čas a po ňom nastúpili hostia na ľad v šestici, ale s opustenou bránou.

57:00
    Znovu sa hostia dopustili zakázaného uvoľnenia.

56:28
    Hostia sa pokúsili zaútočiť, ale nepresadili sa a nevyšla im ani následná rozohrávka z vlastného pásma a tak im bol odpískaný icing.

54:55
    Dinamo Minsk dal gól!
    Takmer 55 minút sme v dnešnom zápase čakali na otvárací gól a napokon sme sa ho dočkali. K odrazenému puku pred bránou hostí sa dostal americký útočník RYAN VESCE, ktorý svojou streou do odkrytej brány posiela Dinamo do vedenia. Asistencie: Pavel Razvadovsky, Matt Ellison.
    Ryan VESCE - 1:0

53:00
    Stále sledujeme ako sa oba celky striedajú v držaní puku bez výraznejších streleckých príležitostí.

51:25
    Dnešné stretnutie sleduje 14 152 divákov.

50:31
    Haugen prikrýva strelu z hokejky jedného z hostí a hra sa prerušuje. Dnešný zápas sa nehrá v nijakom vysokom tempe a my stále čakáme na prvý presný zásah dnešného duelu, zatiaľ čo riadna hracia doba sa prehupla do svojej poslednej desaťminútovky.

49:00
    Hra sa prerušuje pre icing hostí.

47:40
    Haugena ohrozil hosťujúci bek Pyett prudkou strelou od modrej čiary, naopak na druhej strane klziska vyskúšal Nalimovovu pozornosť Cheechoo.

46:55
    Po druhýkrát v tretej tretine si na puk siahol aj hosťujúci Nalimov, keď zneškodnil strelu z hokejky Matta Ellisona.