Boston – Minnesota 3:4 (kon.) | NY Islanders – Winnipeg 3:4 (kon.) | Philadelphia – LA Kings 3:2 (po pr.)
Pittsburgh – NJ Devils 8:3 (kon.) | Columbus – Ottawa 2:5 (kon.) | Toronto – Buffalo 4:0 (kon.)
Tampa Bay – Arizona 7:3 (kon.) | Chicago – Anaheim 0:1 (kon.) | Dallas – St. Louis 3:4 (po pr.)
Calgary – Montreal 1:2 (0:1 po s.n.) | Colorado – San Jose 2:3 (0:2 po s.n.) | Vancouver – Carolina 4:1 (kon.)
Dallas Stars
3:4 (1:1, 1:1, 1:1 - 0:1)
St. Louis Blues
cz Streda 29.10.2014, 01:40 • American Airlines Center, Dallas • NHL

To je z dnešního utkání vše. Já se s vámi loučím a u dalšího on-line přenosu zase někdy na počtenou. (04:26:25)

Dnešní utkání sledovalo 16 232 diváků.

St. Louis Blues tedy poráží Dallas Stars po prodloužení 4:3, a odváží si tak z Texasu velice důležité dva body.

Vladimir TARASENKO - 3:4

61:28
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Blues využívají přesilovou hru! Shattenkirk přihřál křižně na VLADIMIRA TARASENKA, a ten se svou okamžitou střelou propálil vše. Asistence: Kevin Shattenkirk, Alex Pietrangelo.

61:17
    Střela Tarasenka z levé strany letěla mimo bránu Stars.

61:03
    Steen se odhodlal k další střele z pravého kruhu, ale Lehtonen střelu udržel ve své výstroji.

60:46
    Steenovu střelu dokázal zblokovat Goligoski.

60:32
    Shattenkirk vystřelil od modré čáry a Lehtonen jeho pokus dokázal chytit svou lapačkou.

60:14
    Blues budou hrát přesilovou hru! Tyler Seguin (DAL) totiž zasáhl Pietrangela vysokou holí, a dostává tak dvě minuty.

60:01

I ve třetí třetině byl zcela stejný scénář, a to, že se nejdříve v přesilové hře dostali Stars opět do vedení, protože se trefil Trevor Daley. Blues však dokázali znovu vyrovnat, jelikož branku St. Louis vstřelil Vladimir Tarasenko.

Který z týmů vyhraje celé prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:49
    St. Louis ještě poslalo touš na zakázané uvolnění, a tak se bude vhazovat před bránou Blues.

59:20
    Dvojice Ja. Benn-Seguin mohla rozhodnout utkání, protože se domácí dostali do výborné šance, ale střelu Seguina Elliott zlikvidoval a následující dorážku Ja. Benna dokázali zastavit hostující hokejisté.

59:00
    Seguin vystřelil od modré čáry a Elliott jeho střelu dokázal vyrazit.

Jan Matúš

Góly a asistencie: 14. Oleksiak (Seguin, Ja. Benn), 26. Seguin (Spezza, Daley), 44. Daley (Goligoski) – 14. Tarasenko (Lehtera, Shattenkirk), 27. Lehtera (Tarasenko, Steen), 52. Tarasenko (Lehtera), 62. Tarasenko (Shattenkirk, Pietrangelo)

Dallas Stars: Lehtonen (Lindback) – Goligoski, Daley, Jo. Benn, Dillon, Connauton, Oleksiak – Ja. Benn, Spezza, Seguin – Eaves, Fiddler, Hemský – Roussel, Eakin, Garbutt – E. Cole, Horcoff, Sceviour.
    Trenér: Lindy Ruff.

St. Louis Blues: Elliott (Allen) – Bouwmeester, Pietrangelo, I. Cole, Shattenkirk, Jackman, Gunnarsson – Oshie, Backes, Schwartz – Lindstrom, Berglund, Jaškin – Steen, Lehtera, Tarasenko – Ott, Lapierre, Reaves.
    Trenér: Ken Hitchock.

Rozhodca: Hanson, St. Laurent – Heyer, Wheler

Diváci: 16 232