Omsk – Jugra Chanty-Mansijsk 4:1 (kon.) | Barys – Togliatti 2:1 (kon.) | Jekaterinburg – Nižnekamsk 3:0 (kon.)
Ufa – Čeljabinsk 2:3 (1:2 po s.n.) | Dinamo Minsk – Vladivostok 1:0 (kon.) | Soči – Riga 4:2 (kon.)
Jaroslavľ – Helsinki 1:3 (kon.) | A. Mytišči – Chabarovsk 2:1 (kon.) | Viťaz – Petrohrad 4:6 (kon.)
Záhreb – Novokuzneck 2:1 (3:2 po s.n.)
Atlant Mytišči
2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
Amur Chabarovsk
Streda 29.10.2014, 17:30KHL

Je to tak, Atlant Mytišči po góloch Kozlova a Černova víťazí nad Amurom Chabarovsk 2:1. To je odo mňa na dnes všetko, prajem príjemný zvyšok večera a verím, že nášmu portálu Onlajny.eu zachováte svoju priazeň. (19:42:35)

60:00

59:52
    Hostia už útočné aktivity zabalili, dnes to jednoducho nevyjde.

59:05
    Jeden z domácich hráčov sa dostal k puku, no k ohrozeniu brány hostí sa nedostal.

58:55
    Murygin už sa do bránky Amuru nevracia, hostia hrajú power-play.

58:55
    Oddychový čas hostí sa skončil, uvidíme, čo tréner hostí naordinoval svojim zverencom.

58:55
    Oddychový čas hostí.

58:01
    Začali sa posledné dve minúty riadneho hracieho času.

56:27
    Hostia sa snažia o prienik do útočného pásma nastrelením puku.

55:47
    Hostia sa snažia, ale v strede je to veľmi prehustené.

55:01
    Začína sa posledných 5 minút riadneho hracieho času.

54:32
    Domáci ale začínajú poctivo brániť a zdá sa, že táto taktika im zatiaľ vychádza.

53:48
    Napriek tomu mohli inkasovať, ale famózny Murygin vychytal Engqvista a stále ich drží v hre o vyrovnanie.

53:35
    Hostia konečne pochopili, že najlepšia obrana je útok a tak verím, že nás čakajú napínavé záverečné minúty.

53:01
    Hráči Amuru sa konečne nasťahovali do útočného pásma, s dvomi strelami si však domáci brankár Engren poľahky poradil.

51:11
    Opäť sa hralo dlho bez prerušenia, oba tímy striedali počas hry. Amur sa stále nevie, alebo skôr nemôže dostať do záverečného tlaku.

50:01
    Začalo sa posledných desať minút riadneho hracieho času.

49:14
    Hráči Atlantu puk len nahodili do pásma Amuru a odchádzajú striedať.

48:35
    Tempo hry znovu mierne opadá, hostia pohrozili dvomi slušnými akciami, ale to je zatiaľ v tretej tretine všetko.