Boston – Minnesota 3:4 (kon.) | NY Islanders – Winnipeg 3:4 (kon.) | Philadelphia – LA Kings 3:2 (po pr.)
Pittsburgh – NJ Devils 8:3 (kon.) | Columbus – Ottawa 2:5 (kon.) | Toronto – Buffalo 4:0 (kon.)
Tampa Bay – Arizona 7:3 (kon.) | Chicago – Anaheim 0:1 (kon.) | Dallas – St. Louis 3:4 (po pr.)
Calgary – Montreal 1:2 (0:1 po s.n.) | Colorado – San Jose 2:3 (0:2 po s.n.) | Vancouver – Carolina 4:1 (kon.)
po s.n. (0:1)
Calgary Flames
1:2 (0:0, 1:1, 0:0 - 0:0)
Montreal Canadiens
cz Streda 29.10.2014, 02:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám povedený středeční den. (05:21:32)

0+1, 6 střel, čas na ledě 16:10

Hráči Plamenů byli po většinu utkání lepším týmem, přesto si z domácího ledu odnášejí pouze bod za prohru po samostatných nájezdech. Výhrou nad Calgary si Therrienovi svěřenci upevnili vedoucí v celé NHL. Na svém kontě mají po deseti odehraných zápasech celkem šestnáct bodů.

Pierre-Alexandre PARENTEAU - 1:2

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Montreal Canadiens.
    Autorem gólu je PIERRE-ALEXANDRE PARENTEAU.

3. séria
    0:1
    Kanadský útočník se s tím příliš nemazal a přesnou forhendovou střelou k pravé tyči překonává Hillera.

3. séria
    0:0
    Gaundreaua dostal kotouč za Price pouze z dorážky. Gól neplatí.

2. séria
    0:0
    Ani kanadský forward David Desharnais neproměňuje. Jdeme do třetí série.

2. séria
    0:0
    Monahan jel hodně pomalu. Price si s jeho pokusem poradil krásným zákrokem lapačkou.

1. séria
    0:0
    Hiller kryje pokus ruského forwarda. Galčenjuk se snažil švýcarského gólmana překonat okolo levé tyče.

1. séria
    0:0
    Price si proti Hudlerovi pohlídal pravou tyč.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:50
    Velký závar před Hillerem gólem neskončil, kotouč pomalu míří až za bránu Price. O vítězství rozhodnout nájezdy.