Boston – Minnesota 3:4 (kon.) | NY Islanders – Winnipeg 3:4 (kon.) | Philadelphia – LA Kings 3:2 (po pr.)
Pittsburgh – NJ Devils 8:3 (kon.) | Columbus – Ottawa 2:5 (kon.) | Toronto – Buffalo 4:0 (kon.)
Tampa Bay – Arizona 7:3 (kon.) | Chicago – Anaheim 0:1 (kon.) | Dallas – St. Louis 3:4 (po pr.)
Calgary – Montreal 1:2 (0:1 po s.n.) | Colorado – San Jose 2:3 (0:2 po s.n.) | Vancouver – Carolina 4:1 (kon.)
po s.n. (0:1)
Calgary Flames
1:2 (0:0, 1:1, 0:0 - 0:0)
Montreal Canadiens
cz Streda 29.10.2014, 02:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • NHL

57:47
    Sotva skončila přesilovka jedna, Plameny budou mít vzápětí hned druhou. Alexej Jemelin při úniku podrazil Brandona Bolliga.

54:54
    Plameny mají další možnost skórovat z početní výhody. Na trestnou lavici míří za krosček Parentau.

52:32
    Po faulu na Stajana se v obranném pásmu Montrealu strhla potyčka. Na trestnou lavici přesto míří pouze Tinordi za faul kolenem.

36:01
    Další trest na straně Montrealu. Dvě minuty za nebezpečnou hru vysokou holí od sudích obdržel Lars Eller.

33:39
    Další vyloučení na obou stranách. Na trestnou lavici míří za
    podražení Max Pacioretty (MTL) a Mark Giordano (CGY).

30:26
    Mark Giordano, který na začátku druhého dějství otevřel skóre zápasu, si nyní odsedí dvě minuty za hrubost. Montrealským se slibná příležitost.

20:19
    Hned po vhazování se proti pravidlům provinil Colborne (CGY) a Galčenjuk (MTL). Čekají nás dvě minuty hry čtyři na čtyři.

15:16
    Domácí si podruhé v utkání vyzkouší početní výhodu. Dvě minuty za hákování Jiřího Hudlera dostává Tom Gilbert.

10:35
    Proti pravidlům se nyní provinil Mark Giordano. Za katrem stráví dvě minuty za nedovolené bránění.

7:36
    Faul na Jiřího Hudlera znamená, že si Flames zahrají šestačtyřicet sekund přesilovka pět na tři. Dva minuty za hákování si odsedí Alexej Jemelin.

6:21
    Přesilovou hru si po faulu P. K. Subbana vyzkouší i domácí. Kanadský bek si za nedovolené bránění Boumy vysloužil od sudích dvě minuty.

3:50
    Habs si zahrají první přesilovku v utkání. Dvě minuty si za nedovolené bránění odpyká Joe Colborne.