Zlaté Moravce – Trnava | 2:1 (kon.) | | | B. Bystrica – Košice | 0:2 (kon.) | | | Dunajská Streda – Trenčín | 3:2 (kon.) |
Prešov – Lok. Košice | 1:0 (kon.) | | | Bardejov – Trebišov | 2:1 (kon.) | | | R. Sobota – MFK Zvolen | 1:1 (kon.) |
L. Mikuláš – Dolný Kubín | 4:0 (kon.) | | | Dubnica – Senec | 1:2 (kon.) | | | Skalica – Pohronie | 2:0 (kon.) |
Nové Mesto n/V – Šamorín | 1:2 (kon.) | | | Žilina B – Slovan Bratislava U21 | 1:0 (kon.) | | | Michalovce – Poprad | 3:1 (kon.) |
Nitra – Šaľa | 2:2 (kon.) |
Č. Budějovice – Příbram | 0:3 (kon.) | | | Ostrava – Bohemians | 1:0 (kon.) | | | Hr. Králové – Jablonec | 0:2 (kon.) |
Dukla Praha – Jihlava | 4:1 (kon.) | | | Brno – Plzeň | 2:3 (kon.) | | | Slavia – Sparta Praha | 0:2 (kon.) |
Liverpool – Everton | 1:1 (kon.) | | | Chelsea – Aston Villa | 3:0 (kon.) | | | Crystal Palace – Leicester | 2:0 (kon.) |
Hull City – Manchester City | 2:4 (kon.) | | | Manchester United – West Ham | 2:1 (kon.) | | | Southampton – QPR | 2:1 (kon.) |
Sunderland – Swansea | 0:0 (kon.) | | | Arsenal – Tottenham | 1:1 (kon.) |
Villarreal – Real Madrid | 0:2 (kon.) | | | Barcelona – Granada | 6:0 (kon.) | | | Atlético Madrid – Sevilla | 4:0 (kon.) |
Bilbao – Eibar | 0:0 (kon.) | | | Levante – Rayo Vallecano | 0:2 (kon.) |
Schalke – Dortmund | 2:1 (kon.) | | | Freiburg – Leverkusen | 0:0 (kon.) | | | Stuttgart – Hannover | 1:0 (kon.) |
Kolín nad Rýnom – Bayern | 0:2 (kon.) | | | Paderborn – Mönchengladbach | 1:2 (kon.) | | | Wolfsburg – Brémy | 2:1 (kon.) |
AS Rím – Hellas Verona | 2:0 (kon.) | | | Bergamo – Juventus | 0:3 (kon.) |
Waregem – Anderlecht | 0:2 (kon.) | | | Kortrijk – Mouscron | 3:0 (kon.) | | | Mechelen – Waasland-Beveren | 2:0 (kon.) |
Cercle Bruggy – Westerlo | 1:2 (kon.) | | | Genk – Charleroi | 1:1 (kon.) |
Praia – Benfica | 2:3 (kon.) | | | Braga – Rio Ave | 3:0 (kon.) |
FC Ural – CSKA Moskva | 3:4 (kon.) | | | Saransk – Ufa | 0:2 (kon.) | | | Zenit – S. Moskva | 0:0 (kon.) |
Monaco – Nice | 0:1 (kon.) | | | Toulouse – Paríž | 1:1 (kon.) | | | Lille – Bastia | 1:0 (kon.) |
Lorient – Évian TG | 0:2 (kon.) | | | Metz – Remeš | 3:0 (kon.) | | | Montpellier – Guingamp | 2:1 (kon.) |
Pardubice – Sokolov | 0:3 (kon.) | | | Sigma Olomouc – Most | 3:2 (kon.) | | | Vlašim – Karviná | 2:1 (kon.) |
Táborsko – Třinec | 3:1 (kon.) | | | Zlín – Frýdek-Místek | 1:1 (kon.) |
Sturm Graz – Rheindorf Altach | 2:2 (kon.) | | | Grodig – Austria | 0:0 (kon.) | | | Wolfsberger – Admira Wacker Mödling | 2:1 (kon.) |
Neustadt – Ried | 0:1 (kon.) |
Dordrecht – Arnhem | 2:6 (kon.) | | | Breda – Amsterdam | 2:5 (kon.) | | | Zwolle – Heracles | 4:2 (kon.) |
GA Eagles – Feyenoord | 0:4 (kon.) | | | Den Haag – Alkmaar | 2:3 (kon.) |
koniec
Partizán Bardejov
2:1
(0:1)
Slavoj Trebišov
Jakub Šoth
Hľadáme spravodajcu pre tím Partizán Bardejov. Viac informácií tu.
Hľadáme spravodajcu pre tím Slavoj Trebišov. Viac informácií tu.
Góly:
62. Palša, 73. Zapotoka – 34. Lorenzo
Rozhodca: Samotný – Hrdlička, Perát
Diváci: 330
Karty: 30. Staš (BAR), 46. Guľa (BAR), 65. Berecký (BAR) – 53. Kouessabio (SLT), 57. Tomko (SLT), 64. Drakula (SLT), 75. Shekel (SLT) 90+2. Tomko (SLT)
Nepremenená penalta:
Partizán Bardejov:
Molčan – Berecký, Palša (K), Staš, Kica – Revák, L. Zapotoka – Gruca, J. Zapotoka, Grohoľ – Gagnon.
Náhradníci: Gmitter – Vilček, Kutlík, Stachura, Guľa, Kolibab.
Tréner:
Slavoj Trebišov: Barát – Kortstam, Capko (K), Krochta, Glushkov, Makela, Shekel, Dragula, Olah, Tomko, Cairo.
Náhradníci: Sudimák – Šimko, Čižmár, Lukáč, Vaňo, Bandoľa, Uporský.
Tréner:
Náhradníci: Gmitter – Vilček, Kutlík, Stachura, Guľa, Kolibab.
Tréner:
Slavoj Trebišov: Barát – Kortstam, Capko (K), Krochta, Glushkov, Makela, Shekel, Dragula, Olah, Tomko, Cairo.
Náhradníci: Sudimák – Šimko, Čižmár, Lukáč, Vaňo, Bandoľa, Uporský.
Tréner:
Rozhodca: Samotný – Hrdlička, Perát
Diváci: 330
Striedanie v tíme Partizán Bardejov: z ihriska odchádza Patrik Kolibab, prichádza Šimon Gruca.
Striedanie v tíme Partizán Bardejov: z ihriska odchádza Loic Guilvic Gagnon, prichádza Patrik Kolibab.