Novosibirsk – Metallurg Magnitogorsk 1:2 (po pr.) | Ufa – Barys 5:2 (kon.) | Jaroslavľ – Petrohrad 1:6 (kon.)

Petrohrad dal gól!
    Tak gól po porade s videorozhodcom hlavný rozhodca uznáva. ILJA KOVALČUK skutočne tvrdo vystrelil od modrej čiary a puk vyletel z bránky tak rýchlo, že na to nedokázal domáci brankár zareagovať. Bez asistencie.

58:56
    Pašnin dostáva 2 minúty za nedovolené bránenie a tak bude hrať SKA presilovku 4 na 3. Príde šiesty gól?

58:00
    V strednom pásme sa provokovali Averin s Makarovom a obaja putujú na 2 minúty na trestnú lavicu.

54:36
    Pred Kolesnikom sa strhla potyčka a rozhodca sa rozhodol pre vzájomné vylúčenie. Makarov a Redlihs dostávajú po 2 minúty za hrubosť.

50:09
    Hosťujúci Rjasenskij dostáva 2 minúty za hákovanie a Jaroslavľ má príležitosť na skórovanie.

46:28
    Plotnikov dostáva 2 minúty za držanie a Lokomotiv sa bude musieť brániť ďalšej početnej výhode hostí.

41:09
    Červenka narazil Jakovleva na mantinel a Lokomotiv dostáva presilovú hru.

36:13
    Hostia využívajú svoju presilovku a už vedú 1:5! Spoza brány prihrával Červenka na VIKTORA TICHONOVA a ten strelou z kruhu prekonal Sanforda. Asistencie: Červenka a Martensson.

34:33
    Kronwall trafil svojou hokejkou Makarova do tváre a dostáva dvojminútový trest.

31:52
    Veľká šanca Černikova! V oslabení sa v strednom pásme utrhol domáci útočník a krásnym sólom sa dostal až pred Saláka, ktorý zabránil zníženiu.

30:43
    Vladimir Kartajev dostáva 2 minúty za držanie hokejky a Petrohrad získava presilovú hru.

29:12
    Hostia z následného útoku odskakujú opäť na rozdiel troch gólov! Protiútok 3 na 2 zakončil strelou Šipačjov, Sanford vyrazil pred seba a ALEXANDR BARABANOV pohotovo dorazil volejom. Bez asistencie.

28:48
    Lokomotiv Jaroslavľ dal gól!
    Domáci sa dočkali zníženia! Plotnikov prenechal puk na modrej Alaplkovi. Ten ho potiahol na krídlo a nahodil pred bránku Saláka, kde úspešne tečoval JEGOR JAKOVLEV. Asistencie: Apalkov a Plotnikov.

24:34
    Semjonov dostáva 2 minúty za hákovanie.

16:33
    Prešla necelá minúta a hostia pridávajú z protiútoku tretí gól! Tichonov našiel pred Sanfordom VADIMA ŠIPAČJOVA a ten ľahkým tečom dostal puk do siete. Asistencie: Viktor Tichonov.

15:36
    Hostia túto presilovku veľmi rýchlo využívajú a dostávajú sa do vedenia 0:2. Z pravého kruhu vystrelil Červenka, Sanford puk vyrazil len pred TONYHO MARTENSSONA a ten ho dorazil za Sanforda. Asistencie: Dallman a Červenka.

15:18
    Pašnin dostáva 2 minúty za nedovolené bránenie a SKA bude hrať presilovku.

09:20
    Až gól hostí priniesol prerušenie! Puk dostal na modrej ANTON MALYŠEV a jeho strela zápästím dopadla až za prekvapeného Sanforda.

08:18
    To je neskutočné! Ešte stále sa neprerušovalo.

03:58
    Domáci Platt trafil svojim pokusom tyčku! Salák si určite vydýchol.

Martin Platko

Góly a asistencie: 29. Jakovlev (Apalkov, Plotnikov) – 10. Malyšev (Chafizulin), 16. Martensson (Dallman, Červenka), 17. Šipačjov (Tichonov), 30. Barabanov, 37. Tichonov (Červenka, Martensson), 60. Kovalčuk

Lokomotiv Jaroslavľ: Sanford (Kolesnik) – Kronwall, Jakovlev, Vasiljev, Ljubuškin, Višnevskij, Holos, Pašnin, Gorochov – Averin, Apalkov, Plotnikov – Platt, Sprukts, Redlihs – Galimov, Kartajev, Konkov – Kapustin, Petrov, Černikov
    SKA Petrohrad: Salák (Ježov) – Alexandrov, Dallman, Semjonov, Čudinov, Chafizullin, Rjasenskij, Judin – Thoresen, Martensson, Červenka – Kovalčuk, Kablukov, Ponikarovskij – Makarov, Šipačjov, Tichonov – Malyšev, Sigarjov, Barabanov.

Rozhodca: Anisimov, Gofman – Sadovnikov, Zacharenkov.