Novosibirsk – Metallurg Magnitogorsk 1:2 (po pr.) | Ufa – Barys 5:2 (kon.) | Jaroslavľ – Petrohrad 1:6 (kon.)
Doneck – Lev 3:1 (kon.)
Lokomotiv Jaroslavľ
1:6 (0:3, 1:2, 0:1)
SKA Petrohrad
Pondelok 24.03.2014, 16:00Play-off KHL

To je už odo mňa všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok večera. (18:16:23)

Je dobojované! SKA Petrohrad pridal v tretej tretine ešte jeden gól a v druhom zápase na ľade Lokomotivu Jaroslavľ teda víťazí vysoko 1:6. Stav série je po dnešnom štvrtom zápase vyrovnaný 2:2 a séria sa presúva do Petrohradu.

60:00

59:52
    Petrohrad dal gól!
    Tak gól po porade s videorozhodcom hlavný rozhodca uznáva. ILJA KOVALČUK skutočne tvrdo vystrelil od modrej čiary a puk vyletel z bránky tak rýchlo, že na to nedokázal domáci brankár zareagovať. Bez asistencie.

58:56
    Pašnin dostáva 2 minúty za nedovolené bránenie a tak bude hrať SKA presilovku 4 na 3. Príde šiesty gól?

58:47
    Višenvsikj si nakorčuľoval pred bránku hostí, ale Salák nedopustil druhý gól Lokomotivu.

58:00
    V strednom pásme sa provokovali Averin s Makarovom a obaja putujú na 2 minúty na trestnú lavicu.

56:36
    Oba tímy už hrajú v plnom počte.

56:21
    Ani jedno z mužstiev sa pri hre 4 na 4 nedostáva do šancí.

55:30
    Po vynútenej úprave ľadu sa už pokračuje v hre.

54:36
    Pred Kolesnikom sa strhla potyčka a rozhodca sa rozhodol pre vzájomné vylúčenie. Makarov a Redlihs dostávajú po 2 minúty za hrubosť.

54:36
    Na druhej strane preveril Kolesnik hosťujúci Sigarjov.

54:15
    Jaroslavľ sa pri ďalšej útočnej snahe dopustil ofsajdu.

53:49
    Kartajev nabral v strednom pásme rýchlosť, ale Saláka po sóle neprekonal.

53:03
    Fanúšikovia domáceho tímu stále neúnavne fandia svojim a to je hodné obdivu.

52:09
    SKA je už v plnom počte.

51:47
    Domáci sa len veľmi ťažko dostáva cez pozornú obranu hostí do zakončenia.

51:22
    SKA vyhadzuje puk cez všetky čiary a strieda.

50:55
    Dallman pri mantineli tvrdo atakoval Galimova, vylučovať sa nebude.

Martin Platko

Góly a asistencie: 29. Jakovlev (Apalkov, Plotnikov) – 10. Malyšev (Chafizulin), 16. Martensson (Dallman, Červenka), 17. Šipačjov (Tichonov), 30. Barabanov, 37. Tichonov (Červenka, Martensson), 60. Kovalčuk

Lokomotiv Jaroslavľ: Sanford (Kolesnik) – Kronwall, Jakovlev, Vasiljev, Ljubuškin, Višnevskij, Holos, Pašnin, Gorochov – Averin, Apalkov, Plotnikov – Platt, Sprukts, Redlihs – Galimov, Kartajev, Konkov – Kapustin, Petrov, Černikov
    SKA Petrohrad: Salák (Ježov) – Alexandrov, Dallman, Semjonov, Čudinov, Chafizullin, Rjasenskij, Judin – Thoresen, Martensson, Červenka – Kovalčuk, Kablukov, Ponikarovskij – Makarov, Šipačjov, Tichonov – Malyšev, Sigarjov, Barabanov.

Rozhodca: Anisimov, Gofman – Sadovnikov, Zacharenkov.