B. Bystrica – Skalica 3:1 (kon.) | Piešťany – Poprad 2:1 (kon.)
HC Olomouc
2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
HC Dukla Jihlava
cz Pondelok 10.03.2014, 18:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Play-off Chance ligy (CZ)

55:22
    Hanáci se sami připravují o možnost uklidnit koncovku zápasu. Ostřížek (OLO) míří na trestnou za hákování.

54:38
    Pekr proti dvěma obráncům se svým střeleckým pokusem sice neuspěl, vzápětí ale u mantinelu byl faulován. Dobrovolný (JIH) atakovat domácího hráče nedovoleným způsobem.

50:18
    Na obranné modré si počínal hrubým způsobem Vodný (OLO), kterého trestají sudí dvěma minutami za nedovolené bránění.

39:47
    Vyloučení na obou stranách. Čachotský (JIH) inkasuje dvě minuty za hrubost, Marosz (OLO) za sekání.

37:28
    Kohouti se budou muset opět bránit. Marosz (OLO) z obranné třetiny vyhodil kotouč tak vysoko, že se dotkl horní konstrukce stadionu. A podle pravidel se jedná o zdržování hry, takže dvě minuty pro domácí.

34:28
    Po několika nepřesnostech ve středním pásmu se na chvíli do útoku podívali Jihlavští. A získali ve svůj prospěch přesilovou hru. Janáček (OLO) stáhl za vlastní brankou Čachotského.

27:34
    Početní výhoda domácího celku příliš dlouho netrvala, Kohouti se zmohli jen ke střele Kucharczyka, která byla navíc zblokovaná. Hned poté se na modré provinil Ostřížek (OLO) nebezpečnou hrou vysokou holí.

27:15
    Hosté se natlačili do třetiny soupeře a zahrozili. Nicméně branku nevstřelili, a dokonce nyní půjdou do čtyř. Prokš (JIH) se provinil nedovoleným bráněním.

13:16
    Po ráně Veleckého se k dorážce hnal jeden z hráčů v tmavém dresu, byl ale nedovoleně zastaven Bartoněm (OLO). Dvě minuty za držení pro kapitána Mory.

08:37
    A znovu se bude vylučovat, tentokrát na straně hostující Dukly. Zadražil (JIH) přesekl hůl Knotkovi, což neušlo zraku sudím. Dvě minuty za sekání.

05:30
    A proti oslabenému soupeři si zahrají také hosté. Diviš (OLO) se v útočném pásmu dopustil nedovoleného bránění.

02:33
    Domácí zatlačili svého soupeře a vynutili si přesilovou hru. Velecký (JIH) inkasuje menší trest za podražení.