po s.n. (1:2)
HK DUKLA Ingema Michalovce
2:3 (0:0, 2:2, 0:0 - 0:0)
HK Bardejov
Pondelok 10.03.2014, 17:00 • ZŠ Michalovce • TIPOS Slovenská hokejová liga play-off

V treťom finálovom zápase sa z víťazstva radujú hráči Bardejova.

Po úvodnej bezgólovej tretine sme v prostrednej časti hry videli štyri góly, dva na strane Michaloviec a dva na strane Bardejova. Posledná tretina nám gól nepriniesla a na rad sa dostalo predĺženie. Počas desiatich minút sme videli niekoľko šancí na oboch stranách, ale gól nepadol. Rozhodlo sa v samostatných nájazdoch. Viac šťastia mali hosťujúci hokejisti a po výhre 3:2 p.p. sa ujímajú vedenia v sérii 2:1.

Štvrtý finálový zápas je na programe už zajtra, opäť v Michalovciach.

Ja Vám ďakujem za priazeň. Pekný zvyšok večera želá Jozef Mačejovský. Dovidenia, dočítania. (19:57:15)

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HC 46 Bardejov.
    Víťazný gól strelil GARIP SALIJI.

Majerník svoj nájazd nepremieňa a Bardejov dnes víťazí! (1:2)

Saliji svoj nájazd premieňa – prestrelil Fedora. (1:2)

Šechný svoj nájazd premieňa – predviedol krásny blafák. (1:1)

Ščurko svoj nájazd premieňa, Fedorovi nedal šancu. (0:1)

Kubiš svoj nájazd nedal, Blažíček chytá betónom. (0:0)

Samostatné nájazdy začínajú.

70:00
    Predĺženie sa skončilo.

69:49
    Šechný ešte vypálil, ale hostia sa už ubránili. Rozhodne sa v nájazdoch.

69:19
    Majerník neprihral Stížovi, Dukla mohla rozhodnúť. Gmitter už ide dopredu.

68:55
    Vhadzovanie po pravici Fedora.

68:30
    Blíži sa záver predĺženia, Boltun potiahol puk, Valentín mu pomohol, ale pri puku sú už domáci.

68:20
    Kmiť zrazený k zemi, ale rozhodcovia odpískali postavenie v bránkovisku.

67:53
    Ščurko už ide dopredu, ale Pástor puk ukradol.

67:02
    Boltun v šanci, Fedor výborne.

66:42
    Michalovce, Michalovce – znie štadiónom.

66:30
    Oba tímy siahajú na dno svojich síl.

Jakub Šoth

Jozef Mačejovský

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DUKLA Ingema Michalovce. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 23. Žemba (Majerník), 33. Kubiš (Schnelly) – 26. Baláž (Belušár, Kramár), 32. Boltun (Gmitter), rozh. náj. Saliji

HK DUKLA Ingema Michalovce: Fedor – Kubát, Šeliga, Šechný, Drotár, Kmiť – Stríž, Palovčík, Linet, Čavrk, Urban – Žemba, Kubiš, Majerník, Pástor, Čížek – Schnelly, Banovský, Cmorej
    HK Bardejov: Blažíček – Takáč, Valentín, Baláž, Boltun, Gmitter – Hopkovič, Kramár, Saliji, Ščurko, Hričina – Slimák, Gajdoš, Hajnik, Dancsák, Matis – Belušár, Krčula, Mihalik, Šimčák

Rozhodca: Jura, Novák – Tornay, Smerek