CSKA Moskva – Petrohrad 1:2 (po pr.) | Jaroslavľ – D. Moskva 2:1 (kon.) | Riga – Doneck 7:3 (kon.)

Petrohrad dal gól!
    A je rozhodnuté!!! Na modrej čiare perfektne zamieril Dmitrij Kalinin, ktorý sa nerozhodol strieľať, ale nahral ROMANOVI ČERVENKOVI, ktorý svojou rýchlou strelou rozhoduje o víťazovi dnešného zápasu. Asistovali mu Dmitrij Kalinin, Kevin Dallman.

70:30
    V tomto momente sa začala skrátená presilovka hosťujúceho mužstva, ktoré je už usadené v útočnom pásme a roztočil poriadny kolotoč.

69:38
    Saprykin inkasuje dve minúty za seknutie.

68:21
    Chafizullina dostáva dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

67:30
    Chafizullin dostal nabité od Panarina, ale v poslednej chvíli mu puk skĺzol z hokejky.

65:10
    Dallman mohol definitívne ukončiť tento zápas, no opäť jeho delovku spoza kruhov bez problémov chytil pohotový Glass, a tak si na víťazný gól musíme ešte počkať.

64:40
    Misharin vyslal na Saláka veľmi tvrdú a nepríjemnú strelu, ale ten v pokoji chytá puk medzi svoje betóny.

63:20
    Hra sa nám prelieva z jednej strany na druhú, no pre obe mužstvá sú veľkou oporou gólmani, ktorý dnes chytajú veľmi dobre.

61:16
    Alexandrov skúsil strelu švihom spoza kruhov, no pohotový Glass chytá puk do svojej pripravenej lapačky.

60:41
    Úvod predĺženia zatiaľ opatrný na oboch stranách.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Predĺženie nám začne približne v čase 16:35!

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:32
    Do konca tretej tretiny ostáva 28 sekúnd. Tretina sa už len dohráva a obe mužstvá sa pripravujú na predĺženie.

58:44
    Petrohrad teraz uzavreli Moskvu na dlhšiu dobu v ich obrannom pásme a snažia sa niečo vymyslieť, no domáci sú proti.

57:12
    Tichonov sa dostal do brejku, ale jeho pokus o strelu zastavil čiarový rozhodca.

56:30
    Necelé štyri minúty do konca stretnutia. Spoznáme víťaza ešte v riadnom hracom čase?

55:23
    Červenkova delovka od modrej skončila na ochrannej sieti. Času je ešte pomerne veľa, no zrejme sa dočkáme predĺženia.

Michal Štetina

Góly a asistencie: 18. Grigorenko (Lisin, Prochorkin) – 26. Thoresen (Červenka), 72. Červenka (Kalinin, Dallman)

CSKA Moskva: Glass (Birjukov) – Quint, Denisov, Pervyšin, Mišarin, Zajcev, Gimajev, Jegoršev – Lisin, Grigorenko, Prochorkin – Filppula, Saprykin, Morozov – Muršák, Fefelov , Frolov – Žarkov, Něprjajev, Ljubimov
    SKA Petrohrad: Salák (Ježov) – Alexandrov, Chafizullin, Kalinin, Dallman, Semjonov, Judin, Čudinov – Martensson, Červenka, Thoresen – Tichonov, Kučerjavenko, Kovalčuk – Ketov, Panarin, Šipačov – Ponikarovskij, Kablukov, Sigarjov

Rozhodca: Sčenjov, Romasko – Balodis, Dedjulja