CSKA Moskva – Petrohrad 1:2 (po pr.) | Jaroslavľ – D. Moskva 2:1 (kon.) | Riga – Doneck 7:3 (kon.)
Záhreb – Lev 2:5 (kon.)
KHL Medveščak Záhreb
2:5 (0:0, 2:2, 0:3)
Lev Praha
Pondelok 10.03.2014, 19:30Play-off KHL

Presne ako v druhom zápase tejto série, tak ani teraz Medveščak nezvládol tretiu tretinu, ktorú prehral 0:3. Pre Medveščak to znamená, že v sérii prehráva už 0:3 na zápasy. Ak Lev vyhrá aj zajtra, postupuje ďalej. Odomňa je to dnes večer všetko. Ďakujem za pozornosť. (21:55:33)

60:00

59:02
    Lev Praha dala gól!
    Lev už vyhráva o tri góly. Murraymu a Popovicovi medzi kruhmi zobral puk PETR VRÁNA a švihom posiela puk za bezmocného Brusta.

58:54
    Mark Katic, Medveščak, 2 minúty za nedovolené bránenie. Katic sa rozčuľuje na rozhodcu, no faul to bol.

58:30
    90 sekúnd do konca zápasu. O víťazovi je už zrejme rozhodnuté.

56:32
    Nahodenie od modrej čiary od Maenpaaho tečoval pred bránou MARTIN THORNBERG, ktorý druhým gólom v zápase zvyšuje na 4:2. Asistencie: Miiko Maenpaa, Nathan Oystrick.

55:46
    Spomedzi kruhov strieľal Sekár. Brust vyráža.

55:12
    Po neúspešnom prechode hostí do útočného pásma sa domáci tím oslobodzuje.

54:49
    Ševcová strela zblokovaná na ochrannú sieť.

54:30
    Ryan Vesce, Medveščak, 2 minúty za hákovanie.

54:09
    Po zákroku Brusta sa bude vhadzovať v útočnom pásme Lva.

54:00
    Do konca zápasu ostáva 6 minút. Pri puku hostia.

52:42
    Lev v plnom počte.

51:39
    Posunutá bránka hostí. Hra je prerušená.

51:15
    Strela švihom od modrej, Brust zasahuje. Bude sa vhadzovať.

50:53
    Puk za Brustom. Domáci sa musia vrátiť.

50:42
    Nathan Oystrick, Lev, 2 minúty za nedovolené bránenie. Šanca pre Medveščak.

50:10
    Medveščaku ostáva necelých 10 minút, aby s výsledkom ešte niečo urobil.

50:04
    Ďalšia šanca hostí. Tentokrát Brust puk radšej prikrýva.

Michal Kováčik

Góly a asistencie: 37. Kane (Švarný), 40. Martinovic (t.s.) – 33. Thornberg (Zackrisson), 36. Řepík, 50. Ullstrom (Ševc), 57. Thornberg (Meanpaa, Oystrick), 60. Vrána

KHL Medveščak Záhreb: Brust (Dekanich) – Martinovic, Popovic, Foster, Švarný, Klubertanz, Katic, O´Connor – Thomas, Murley, Cheechoo – Linglet, Ellison, Vesce – Glumac, Ryan, Jessiman – Kane, Murray, Nystrom – Bjorkstrand
    Lev Praha: Vehanen (Engren) – Maenpaa, Ševc, Oytrick, Nemec, Jaakola, O´Byrne, Gragnani, Nakládal – Azevedo, Novotný, Ullstrom – Sekáč, Vrána, Thornberg – Zackrisson, Kapanen, Řepík – Ridderwall, Cingel, Matai

Rozhodca: Olenin, Bondar – Sivov, Shelyanin