NY Rangers – Columbus 2:4 (kon.) | Philadelphia – Montreal 2:1 (kon.) | Ottawa – Buffalo 2:1 (kon.)
Tampa Bay – Detroit 2:1 (1:0 po s.n.) | St. Louis – Toronto 6:3 (kon.) | Nashville – Dallas 3:1 (kon.)
Winnipeg – Colorado 3:4 (0:2 po s.n.) | Arizona – NY Islanders 6:3 (kon.) | Calgary – Carolina 2:1 (po pr.)
Edmonton – Boston 2:4 (kon.) | San Jose – Minnesota 3:1 (kon.)
po s.n. (1:0)
Tampa Bay Lightning
2:1 (0:1, 1:0, 0:0 - 0:0)
Detroit Red Wings
cz Piatok 13.12.2013, 01:30 • Tampa Bay Times Forum, Tampa • NHL

V samostatných nájezdech zvítězil tým Tampa Bay Lightning.
    Rozhodující nájezd proměnil MARTIN ST. LOUIS.

St. Louis jako první svůj nájezd proměňuje, když poslal kotouč pod vyrážečku Gustavssona.

59:17
    Tampa dostane na konci utkání možnost přesilové hry. Za hákování je vyloučen Abdelkader.

56:32
    Velká šance pro Detroit rozhodnout utkání. Šustr je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.

53:21
    Tampa bude hrát přesilovou hru. Na 2 minuty za zdržování hry je vyloučen Tatar.

41:24
    Detroit bude hrát přesilovou hru. Za hákování je vyloučen na 2 minuty Palát.

39:16
    Tampa právě vstřelila branku!
    Tampa se dočkává před koncem druhé třetiny vyrovnání. Z vrcholu pravého kruhu vystřelil NIKITA KUČEROV a jeho střela zapadla k pravé tyči. Gustavsson měl zřejmě zakrytý výhled a proto nedokázal střelu vyrazit. Asistence: J.T. Brown.

29:46
    Tampa bude hrát přesilovou hru. Za držení je vyloučen na 2 minuty Ericsson.

24:40
    Sám na branku se v oslabení řítil St. Louis, který střelou z mezikruží proti Gustavssonovi neuspěl.

22:56
    Detroit bude hrát přesilovou hru. Za držení je vyloučen na 2 minuty Barberio.

18:09
    Přesilovou hru si zahraje nyní Tampa. Za podražení je vyloučen na 2 minuty Ericsson.

15:41
    Detroit bude hrát přesilovou hru. Za držení je vyloučen na 2 minuty Palát.

15:34
    Mohlo to být hned o dvě branky. Z mezikruží vystřelil Alfredsson a trefil levou tyč.

15:04
    Detroit právě vstřelil branku!
    Detroit se dostává do vedení velmi šťastnou brankou. KYLE QUINCEY nahodil kotouč na branku z ostrého úhlu a Bishop si kus černé gumy srazil za záda. Asistence: Gustav Nyquist, Johan Franzén.

Jan Šlapáček

Góly a asistencie: 40. Kučerov (Brown), rozh. náj. St. Louis – 16. Quincey (Nyquist, Franzén)

Tampa Bay Lightning: Bishop (Lindback) – Brewer, Salo, Gudas, Taormina, Šustr, Carle – St. Louis, Johnson, Palát – Purcell, Filppula, Killorn – Kučerov, Thompson, Brown – Barberio, Tyrell, Crombeen
    Detroit Red Wings: Gustavsson (Mrázek) – Ericsson, Kronwall, Smith, Quincey, Lashoff, Kindl – Alfredsson, Dacjuk, Abdelkader – Bertuzzi, Franzén, Nyquist – Tatar, Andersson, Miller – Samuelsson, Emmerton, Cleary

Rozhodca: Skilliter, Hasenfratz – Nowak, Cameron

Diváci: 19 204