Omsk – Novokuzneck 3:2 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Chabarovsk 2:3 (kon.) | Jekaterinburg – Vladivostok 5:2 (kon.)
Barys – Novosibirsk 3:4 (kon.) | Čerepovec – Ufa 5:3 (kon.) | Jaroslavľ – Nižnekamsk 2:4 (kon.)
CSKA Moskva – HC Slovan 4:5 (kon.) | A. Mytišči – Metallurg Magnitogorsk 0:1 (kon.) | S.Moskva – Kazaň 1:2 (kon.)
Dinamo Minsk – D. Moskva 2:4 (kon.) | Doneck – Viťaz 5:3 (kon.) | Riga – Čeljabinsk 2:0 (kon.)
Záhreb – Novgorod 0:1 (0:2 po s.n.)
HC Dinamo Minsk
2:4 (0:1, 1:3, 1:0)
Dynamo Moskva
Piatok 13.12.2013, 17:00KHL

V 3.tretine sme napokon videli už len jeden gól. Strelili ho domáci a upravili tak na konečných 2:4. V tretej tretine sme už moc záživný hokej nevideli a hostia bránili výsledok. Domáci sa nedokázali presadiť, okrem hneď v 41.minúte, keď presilovku využil Yefimenko. Hostia tak splnili úlohu favorita a zápas vyhrali.

Pekný zvyšok večera a príjemný víkend ešte želá Miroslav Revaj. Dovidenia. (19:25:04)

60:00

59:55
    Už sa nič v zápase nestane. Hostia ho už určite vyhrajú !

59:35
    Domáci sa držia v útočnom pásme, presná strela však neprichádza.

59:05
    Domáci odvolávajú brankára !

59:01
    Beží posledná minúta 3.tretiny a dovolím si povedať, že už aj tohto zápasu.

58:00
    Yeryomenko teraz musel zasahovať pri strele Platta. So strelou si však bez nejakých problémov poradil. Čas sa už nekompromisne kráti.

57:15
    Domáci sa ešte nevzdávajú a bojujú. Hostia sa však úspešne bránia. Domácim čas teraz uteká veľmi rýchlo, hosťom zase pomaly.

56:45
    Gól napokon po dohode s videorozhodcom a po porade rozhodcov na ľadovej ploche uznaný nebol. Po strele Stasa sa puk do bránky nedostal.

56:45
    Domáci zdvíhajú ruky a radujú sa z gólu. Bude sa však telefonovať !

56:15
    Domáci získavajú puk a ženú sa s nim do útočného pásma.

55:35
    Hostia sa aj naďalej držia v útočnom pásme. Bezhlavé strely však nevysielajú a točia len kolotoč okolo bránky domácich.

55:15
    Komarov len zľahka nahodil puk na brankára domácich Lalandeho. Ten hru však radšej prerušuje.

54:05
    Domáci však spravili chybu pri prechode do útočného pásma a hostia získavajú puk. V pohode však kombinujú po stredné pásmo. Nemajú sa kam ponáhľať.

53:45
    Domáci sú teraz aktívnejším tímom, ale hostia sa dobre bránia a do ničoho ich nepúšťajú. Domácim sa čas začína rýchlo krátiť.

52:35
    Lalande opäť previedol dobrý zákrok, keď dokázal chytiť do svojej lapačky tvrdú strelu v podaní Derlyuka. Drží tak svoj tím stále nad vodou.

52:00
    Domáci sa však dlho neohriali v útočnom pásme, strela Stasa bola nepresná a domáci sa tak musia rýchlo vrátiť späť.

51:35
    Domáci získavajú puk a zakladajú svoj postupný prechod do útočného pásma.

Miroslav Revaj

Góly a asistencie: 28. Materukhin (t.s.), 41. Yefimenko (Krajíček, Platt) – 14. Barantsev (Volkov), 26. Komarov (Babenko), 27. Karpov (Volkov), 40. Gorovikov (bez asistencie)

HC Dinamo Minsk: Lalande ( Shelepnyov ) – Krajicek, Nogachyov, Kalyuzhny, Stas, Yefimenko – Shinkevich, Goroshko, Platt, Materukhin, Surovy – Usenko, Kaznadei, Kitarov, Kiryushchenkov, Dadonov – Sheleg, Filichkin, Lopachuk, Zakharov, Osipov.
    Dynamo Moskva: Yeryomenko ( Barzman ) – Granak, Vishnevsky, Gorovikov, Pestushko, Komarov – Derlyuk, Ryazantsev, Soin, Babenko, Glazachev – Jalasvaara, Solovyov, Kokarev, Pestunov, Mosalyov – Barantsev, Koryagin, Volkov, Sopin, Karpov.

Rozhodca: Belov, Gusev – Misyur, Morozov.