Omsk – Novokuzneck 3:2 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Chabarovsk 2:3 (kon.) | Jekaterinburg – Vladivostok 5:2 (kon.)
Barys – Novosibirsk 3:4 (kon.) | Čerepovec – Ufa 5:3 (kon.) | Jaroslavľ – Nižnekamsk 2:4 (kon.)
CSKA Moskva – HC Slovan 4:5 (kon.) | A. Mytišči – Metallurg Magnitogorsk 0:1 (kon.) | S.Moskva – Kazaň 1:2 (kon.)
Dinamo Minsk – D. Moskva 2:4 (kon.) | Doneck – Viťaz 5:3 (kon.) | Riga – Čeljabinsk 2:0 (kon.)
Záhreb – Novgorod 0:1 (0:2 po s.n.)
Atlant Mytišči
0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
Metallurg Magnitogorsk
Piatok 13.12.2013, 16:30KHL

Zápas veľmi chudobný na góly vyhrávajú hráči Metallurgu Magnitogorsk. Víťazný gól si pripíše obranca Chris Lee, vynikajúci výkon podali obaja brankári, ale predsa len hosťujúci Koshechkin bude mať väčší dôvod na úsmev pretože neinkasoval ani jeden gól a pripisuje si čisté konto.
    Ďakujem vám za pozornosť, prajem pekný zvyšok dňa a pekný víkend. Dovidenia. (18:37:05)

60:00

59:18
    Domáci odvolali brankára Galimova a hrajú power-play.

58:34
    Pohrozili opäť hostia, ktorí prenikajú do otvorenej obrany Atlantu, Mozyakin však netrafil bránku a po ňom nepochodil ani Pare.

58:00
    Začali sa už posledné dve minúty tretej tretiny, hra sa odvíja v strednom pásme.

57:18
    Domáci sa budú pokúšať o útočnú akciu spoza vlastnej bránky, je to veľmi neplodný tlak Atlantu počas celej tretej tretiny.

56:54
    Kazionov mohol rozhodnúť, ale zoči-voči Galimovovi neuspel a tak isto pochodil aj Osala, ktorý taktiež trafil iba do brankára domácich.

56:22
    Ibragimov to skúsil smerom na vyrážačku Galimova, ktorý zráža túto strelu za svoju bránku.

55:29
    Mikhnov sa dostal k odrazenému puku pred Koshechkinom, ale bránka hostí bola vzápätí posunutá a rozhodcovia to nechávajú bez povšimnutia.

54:44
    Puk na bránku Galimova nedokázal vo vynikajúcej pozícií poslať Lee, veľa vymýšľal až kým o puk neprišiel.

54:01
    Hostia boli na ofenzívnom výlete, ktorý zakončoval Pare vedľa pravej žŕdky bránky Galimova, ktorý v tejto tretine nemá veľa práce.

53:09
    Shmelyov podržal puk pre domácich, keď ho zachytil na útočnej modrej, ale opäť vidíme boj o puk v rohu klziska, čas sa pre domácich neúprosne kráti.

52:31
    Malinovsky dostal veľmi dobrú prihrávku na medzikružie, ale puk mu preskočil čepeľ hokejky a zo šance Metallurgu tak nič nebolo.

51:48
    Čo prejde cez defenzívu hostí to pochytá brankár Koshechkin, ktorý opäť zasahoval pri strele Radulova od modrej čiary.

50:42
    Práve sledujeme veľmi rozháraný hokej, predovšetkým po rohoch klziska a bojovnosť domácich, ktorý majú zúfalý tlak. Hostia kontrolujú vývoj a v pohode si zatiaľ strážia svoje vedenie.

49:56
    Na ľade sa začína priostrovať, domáci sú čoraz viac nervóznejší pretože sa im nedarí dostávať napriek tlaku do dobrých pozícií pred bránkou hostí.

48:23
    Hosťujúci útočník Kazionov sa snažil v páde vystreliť, ale jeho pokus bol zrazený, domáci idú okamžite do protiútoku a vidíme veľké "čistky" v podaní Artyukhina, ktorý teraz zametá hosťujúcich obrancov pred Koshechkinom, gól pre Atlant to však stále neprináša.

47:29
    Zakázané uvoľnenie hostí, ktorí sú teraz pod tlakom, ale zatiaľ dokážu držať nulu na konte svojho brankára.

47:06
    Rukavishnikov pálil od modrej čiary, Koshechkin opäť úspešne zasiahol, domáci stále držia puk na svojich hokejkách a Metallurg už viac-menej iba pozorne bráni.