Trnava – Prievidza 4:2 (kon.) | Spišská N. Ves – Senica 1:2 (kon.) | Topoľčany – SR 18 6:2 (kon.)
Detva – Lipt. Mikuláš 2:1 (kon.) | Pov. Bystrica – Prešov 1:4 (kon.)
HK DOXXbet Detva
2:1 (0:0, 0:1, 2:1)
HK 32 Liptovský Mikuláš
Piatok 13.12.2013, 18:00 • Detva • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

Hokejisti Detvy predviedli v záverečnej tretej tretiny výborný obrat, najskôr v 52.minúte vyrovnal na 1:1 Martin Trochta a následne v 53.minúte strhol víťazstvo na ich stranu Slavomír Buda. Ďakujeme za pozornosť a želáme príjemne strávený víkend. (20:18:58)

60:00

59:47
    Domáci sú usadený v útočnom pásme. Po strele Tepéra musel zasahovať Hollý.

58:57
    Domáci budú hrať presilovku potom, čo dve minúty dostal MatusLeskovjansky.

58:57
    Oddychový čas domácich.

58:31
    Bartík sa rozčuľuje potom, čo mal potyčku s Marekom Pacom a obaja idu na trestnu lavicu.

57:20
    Domáce mužstvo je v plnom počte.

57:12
    Orčík je bez hokejky, ale spoluhráči mu pomohli.

Dnešné stretnutie sleduje 218 divákov.

56:35
    Domáci v oslabení vyvážajú puk. Diváci sa búria po zákroku na jedného z domácich hokejistov, ale vylučovať sa nebude.

55:54
    Hostia majú možnosť vyrovnať hrajú presilovku.

55:20
    Stav na ľade sa vyrovná po podrazení si ide sadnúť na trestnú lavicu Hegyi.

55:02
    Domáci ľadajú v hodnú pozíciu na zakončenie, ale Hollý odoláva.

53:54
    Aj Detva bude hrať 5 na 3. Na trestnú lavicu odišiel Tomáš Janči za napadnutie.

53:10
    Jakub Bača dostáva za podrazenie Gogu dve minúty.

53:00
    Detva dala gól!

Individuálnou akciou dostáva Detvu do vedenia Slavomír Buda.

51:58

Domáci sa dočkali vyrovnania. MARTIN TROCHTA využil prihrávaku od Patrika Fekiača a odkiaľ čaro Hollého.
    Asistencia: Patrik Fekiač.

51:52
    Po zsahu Holléo po stree Budu domáceho hráča natlačili hostia do bránkoviska.

50:45
    Marcinko zahral domácemu bránkovy na nervy keď ho schladil snehom. začo dostal hráč hostí "masáž" od domácich zadákov.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Marek Antalík

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DOXXbet Detva. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 31. Juraj Kuric, 52. Martin Trochta (Patrik Fekiač), 53. Slavomír Buda

HK DOXXbet Detva: Orčík – Hataš, Pač, Neumann, Toth, Tepér, Németh, Georgievský, Nociar – Goga, Hegyi, Srnka – Trochta, Zorvan, Žilka -Buda, Fekiač, Mahdalík
    HK 32 Liptovský Mikuláš: Hollý – Školiak, Špila, Bača, Bakoš, Janči, Mezovský, Kubovčík, Klepáč – Bartík, Kuric, Broska – Leskovjansovský, Piatka, Roháč – Matejka, Poliaček, Marcinko – Sťevuliak, Lištiak, Janček.

Rozhodca: Pišťanský – Vido, Mráz