Trnava – Prievidza 4:2 (kon.) | Spišská N. Ves – Senica 1:2 (kon.) | Topoľčany – SR 18 6:2 (kon.)
Detva – Lipt. Mikuláš 2:1 (kon.) | Pov. Bystrica – Prešov 1:4 (kon.)
HK DOXXbet Detva
2:1 (0:0, 0:1, 2:1)
HK 32 Liptovský Mikuláš
Piatok 13.12.2013, 18:00 • Detva • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

58:57
    Domáci budú hrať presilovku potom, čo dve minúty dostal MatusLeskovjansky.

58:31
    Bartík sa rozčuľuje potom, čo mal potyčku s Marekom Pacom a obaja idu na trestnu lavicu.

55:20
    Stav na ľade sa vyrovná po podrazení si ide sadnúť na trestnú lavicu Hegyi.

53:54
    Aj Detva bude hrať 5 na 3. Na trestnú lavicu odišiel Tomáš Janči za napadnutie.

53:10
    Jakub Bača dostáva za podrazenie Gogu dve minúty.

53:00
    Detva dala gól!

Individuálnou akciou dostáva Detvu do vedenia Slavomír Buda.

51:58

Domáci sa dočkali vyrovnania. MARTIN TROCHTA využil prihrávaku od Patrika Fekiača a odkiaľ čaro Hollého.
    Asistencia: Patrik Fekiač.

46:41
    Veľká príležitosť domáci v presilovke, ale gól to nieje. Puk minul bránu.

46:25
    Potom, Tóth prišiel o puk sa bude vylučovať. Matúš Leskovjanský dostáva dve minúty za faul kolenom.

38:28
    Rozhdoca nechal pokračovať v hre aj napriek tom, že na ľade ležal domáci Buda. Po prerušení, keď puk skončil v hľadisku ho diváci vrátili na ľad. Skoro rozhodca puk inkasoval na svoje telo, ale na chybe si bol sám lebo si naň nakorčuľoval.

34:51
    Prvé vylúčenie hostí. Za napadnutie odišiel na dve minúty Filip Mezovský.

32:46
    Vylučovať sa nebude, ani potom čo Špila úmyselne posnul bránu hostí v šanci domácich. Dneska má hlavný rozhodca zvlášny meter.

30:10
    Liptovský Mikuláš dal gól!

Na začiatku druhej polovice zápasu padol úvodný gól. Postaral sa oň kapitán hostí Juraj KURIC, keď prekonal Orčíka.

29:59
    uda dostal puk do jazdy, ale svoj samostatný únik nepremenil gólovo.

24:41
    Hataš dohrával súboj s Jančekom za čo dostál dve minúty – napadnutie.

21:42
    Dneska ako by hlavný rozhodca nechcel vidieť nedovolené zákroky hostí.

18:11
    Domáci budú hrať v trojici. Patrik Fekiač dostal dve minúty za úmyselné vyhodenie puku. Lenže predtým rozhodca nepostrehol faul na domáceho Budu.

17:09
    Zorvan je druhým domácim hokejistom na trestnej lavici potom čo mu rozhodca udelil dve minúty za nedovolené bránenie.

16:48
    Po príležitosti Leskovjansovkého puk tesne preletel cez bránkovisko.

10:57
    Zorvan bol faulovaný. Rozhodca na prekvapenie udelil 2. min. domácim za protesty. Na trestnú lavicu odišiel Buda.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Marek Antalík

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DOXXbet Detva. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 31. Juraj Kuric, 52. Martin Trochta (Patrik Fekiač), 53. Slavomír Buda

HK DOXXbet Detva: Orčík – Hataš, Pač, Neumann, Toth, Tepér, Németh, Georgievský, Nociar – Goga, Hegyi, Srnka – Trochta, Zorvan, Žilka -Buda, Fekiač, Mahdalík
    HK 32 Liptovský Mikuláš: Hollý – Školiak, Špila, Bača, Bakoš, Janči, Mezovský, Kubovčík, Klepáč – Bartík, Kuric, Broska – Leskovjansovský, Piatka, Roháč – Matejka, Poliaček, Marcinko – Sťevuliak, Lištiak, Janček.

Rozhodca: Pišťanský – Vido, Mráz