Nitra – Žilina 7:0 (kon.) | Martin – Košice 0:1 (0:1 po s.n.) | Poprad – B. Bystrica 6:5 (po pr.)
Skalica – Piešťany 2:3 (1:2 po s.n.) | Zvolen – Trenčín 2:3 (0:1 po s.n.)
po s.n. (0:1)
HKM Zvolen
2:3 (1:0, 0:2, 1:0 - 0:0)
HK DUKLA Trenčín
Piatok 13.12.2013, 18:00 • Zimný štadión Zvolen • Tipos Extraliga (SR)

Skončil sa nám zápas vo Zvolene, v samostatných nájazdoch boli strelci pomerne bezzubí, jediným úspešným exekútorom bol Tomáš Klíma a tak rozhodol o víťazstve Trenčína v pomerme 2:3 po samostatných nájazdoch.

Ďakujem Vám za priazeň a teším sa na komentovanie ďalších prenosov z hokejovej extraligy. Prajem pekný víkend. (20:34:10)

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím Dukla Trenčín.
    Gól strelil KLÍMA.

Triafa tyčku a Trenčín vo Zvolene víťazí!

Jaroslav Hertl musí dať...

Tomáš Klíma dáva gól! 0:1!

Nedal. 0:0.

Tomáš Troliga môže rozhodnúť...

Michal Chovan chcel streliť gól pomedzi Lašákove betóny, nebol úspešný. 0:0.

Vladimír Kútny dával puk pomedzi Šimkove betóny, ale zvolenský brankár ho vychytal! 0:0.

Svoj nájazd nepremenil ani Kamil Brabenec. 0:0.

Ani on nebol úspešný, Šimko mu vypichol puk hokejkou. 0:0.

Za Trenčín ide Filip Nemček...

Peter Zuzin spravil blafák do forhendu, ale Lašák betónom chytá! 0:0

Ako prvý ide Peter Zuzin...

Samostatné nájazdy začínajú.

Ako prvý bude realizovať svoj samostatný nájazd hráč Zvolena.

Skončilo sa nám aj predĺženie, v ktorom mali obe mužstvá výhodu presilovej hry, ale ani jedno ju nevyužilo! Po krátkej úprave ľadu budú nasledovať samostatné nájazdy.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

64:26
    Píska sa ofsajd, previnili sa trenčianski hráči, vhadzovať sa bude v strednom pásme.

64:15
    Zvolen sa bráni vyhodením puku cez všetky čiary!

64:06
    Peter Novajovský chcel vypáliť hneď po buly, ale puk mu nesadol na hokejku podľa predstáv.

64:00
    Peter Hraško dostáva dvojminútový trest za hákovanie a nastávajú krušné chvíle pre Zvolen do konca predĺženia!

63:40
    Trenčania sú pri puku, ale hrá sa len v strednom pásme.

62:49
    Trenčín sa ubránil a hrá so štyrmi hráčmi.

62:40
    Zvolenčania teraz vystrelili na Lašáka hádam aj 5 striel, ale trenčiansky brankár je dnes vo famóznej forme a chytá aj nemožné!

62:22
    Zvolen hrá dobre presilovku, ale nedarí sa im streliť gól.

62:04
    Ďalší skvelý zákrok Jána Lašáka, tentokrát po strele Kamila Brabenca!

61:29
    Zvolen usadený v pásme, dobrá strela Jara Obšuta, ale Lašák chytá do lapačky.

60:49
    Presilovku si zahrá Zvolen! Vladimír Kútny dostáva dve minúty za podrazenie.

60:41
    Vladimír Kútny výborne vystrelil spomedzi kruhov, ale ešte lepší zákrok pravým betónom predviedol Marek Šimko.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Skončil sa nám riadny hrací čas. Zvolenu sa v tretej tretine podarilo vyrovnať zásluhou gólu Michala Chovanaa tak bude nasledovať predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:32
    Trenčín s piatimi hráčmi.

58:58
    Táto presilovka Zvolenu veľmi nevychádza.

58:34
    Oddychový čas hostí.

58:34
    Menšia šarvátka medzi Troligom a Hertlom. Hertl sa chcel asi aj viacej pobiť, ale trenčiansky útočník nakoniec cúvol z tohto súboja.

57:39
    Trenčín sa hneď na začiatku zvolenskej presilovky bráni vyhodením puku cez všetky čiary.

57:32
    Oddychový čas domácich.

57:32
    Zvolen bude hrať presilovú hru a to je veľká zbraň zverencov trénera Júliusa Šuplera! Peter Novajovský si odsedí dve minúty za hákovanie!

56:59
    Zvolenskí zimák tlačí svojich miláčikov do útoku.

55:25
    Snažia sa obe mužstvá, ale niesom si istý, či sa dnes ešte podarí skórovať niektorému tímu v riadnom hracom čase.

54:38
    Kamil Brabenec si nerozumel s Petrom Zuzin pri rozohrávke, píska sa zakázané uvoľnenie.

54:20
    Peter Zuzin triafa pravú tyčku Lašákovej brány! Mohlo byť rozhodnuté!

54:07
    Momentálne sa hrá z jednej strany na druhu, je sa na čo pozerať!

53:30
    Bomba Tomáša Škvaridla z pravého kruhu tesne míňa Lašákovú svätyňu!

52:54
    Zvolenčania rozbiehajú protiútok spoza vlastnej brány, ale Jaro Obšut opäť robí chybu, našťastie pre Zvolen, v bráne je Marek Šimko, ktorý dnes predvádza dobrý výkon a je oporou svojho tímu.

51:30
    Na domácich možno doľahla únava zo včerajšieho duelu.

50:47
    Domáci opäť akoby poľavili a Trenčanov je zrazu plný ľad!

50:06
    Treba povedať, že hostia sa nevzdávajú a tiež sa snažia rozhodnúť tento duel vo svoj prospech, momentálne sledujeme dobrý bojovný hokej!

49:38
    Zvolenčania si takmer strelili vlastný gól, domáce publikum si len zhlboka vydýchlo.

48:07
    Zvolenčania sú dlhšie usadení vo svojom útočnom pásm, pália to na Lašáka z každej lepšej pozície.

47:10
    Zaujímavosťou dnešného 31. kola je, že až 3 zápasy sa v riadnom hracom skončili remízou. Budeme aj vo Zvolene svedkami predĺženia, či samostatných nájazdov, alebo rozhodne niektoré z mužstiev o svojom víťazstve v riadnom hracom čase?

46:45
    Dnešné stretnutie sleduje 1 307 divákov.

45:50
    Domácich gól značne povzbudil a mieria za ďalším úspechom!

44:31
    Zvolen dal gól!
    Domácim stačilo len 8 sekúnd na využitie presilovej hry! Puk sa po buly dostal k MICHALOVI CHOVANOVI, ktorý neváhal a poslal to príklepom prudko na Lašáka, ktorému puk prešiel pomedzi nohy. Táto strela bola možno trošičku tečovaná jedným z Trenčanov a o to mal Lašák sťaženú situáciu. Asistencie: Matej Síkela, Peter Zuzin.

44:23
    Ondrej Mikula fauloval Mareka Šimka a dostáva dve minúty za bránenie v hre. Veľká šanca Zvolena na vyrovnanie!

43:37
    Zvolen takmer stále pri puku, ale bude si musieť dávať pozor na rýchle kontry hostí.

42:47
    Kamil Brabenec výborne tečoval puk Jara Obšuta a Ján Lašák mal teraz poriadnu dávku šťastia pri sebe!

42:07
    Filip Mančák sa preštrikoval pomedzi všetkých Trenčanov až pred Lašáka, ale už nemal dostatok času a síl na zakončenie.

41:27
    Trenčania hrali vo svojom útočnom pásme so zdvihnutou hokejkou a tak rozhodca vykazuje hru do stredného pásma.

41:02
    Vladimír Kútny sa dostal k puku medzi kruhmi, ale Marek Šimko bol pozorný.

40:18
    Aktivita z úvodu tretej tretiny na zvolenských hokejkách, strela Petra Zuzina končí na ochrannej sieti.

40:01

Skončila sa nám druhá tretina. V nej sme videli poľavenie domácich a následné dva góly hostí. Na 1:1 najprv vyrovnával v 27. minúte Peter Šišovský a gól do šatne strelil Zvolenčanom tesne pred koncom druhej tretiny Denis Hudec. Hostia tak otočili výsledok a uvidíme, čo nám prinesie tretia, možno záverečná tretia tretina dnešného súboja.

Ďalšia tretina začne približne o 19:37.

40:00

39:13
    Trenčín po góle ožil a domáci majú veľké problémy, aby udržali aspoň toto jednogólové manko.

38:25
    Trenčín dal gól!
    Zaspatá zvolenská obrana a krásny gól Dukly do šatne! DENIS HUDEC sa šikovne prešmykol popri mantineli a z pravého kruhu to švihom poslal Šimkovi priamo do šibenice! Asistencie: Tomáš Troliga, Peter Čerešňák.

37:16
    Marek Šimko radšej puk prikryl pred dobiedzajúcimi Trenčanmi.

36:45
    Ján Mucha to napálil poriadne nad bránu Trenčína!

35:22
    Tomáš Škvaridlo krásne vystrelil spoza trenčianskeho obrancu, ale Lašákova lapačka vystrelila kozmickou rýchlosťou!

35:15

34:39
    Po strele Petra Hraška opäť výborný Lašák. Dnes je opäť veľkou oporou svojho tímu.

34:20
    Kamil Brabenec triafa bočnú sieť Lašákovej brány!

34:09
    Zvolen hrá opäť skvelú presilovku, ich prvá formácia to má ukážkovo natrénované.

33:14
    Anton Pozník inkasuje trest za nedovolené bránenie, Zvolen má tak opäť šancu ísť do vedenia.

32:30
    Filip Nemček nebezpečne vystrelil švihom z ľavého kruhu, ale Šimko chytá.

31:58
    Táto tretina nám veľa potešenia z hokeja veru neprináša.

30:40
    Zvolen hrá s piatimi hráčmi.

30:34
    Peter Hraško sa teraz nemilosrdne pustil do Petra Novajovského a obaja kohúti smerujú na trestnú lavicu!

30:03
    Hostia síce trávia väčšinu svojho času v obrannom pásme Zvolena , ale je to bez akejkoľvek vážnejšej príležitosti.

29:41
    Puk konči na hráčskej lavici Trenčína, bude sa vhadzovať v stredovom kruhu.

29:06
    Marek Šimko si korčuľou takmer strelil vlastný gól!

28:40
    Trenčín si zahrá presilovú hru. Ján Mucha úplne zbytočne poslal puk na ochrannú sieť a kedže to bolo bez teču, inkasuje dvojminútový trest.

28:00
    Ale prebral sa Zvolen. Teraz poriadne tlačí svojho súpera.

27:12
    Zvolen značne poľavil a hneď inkasoval. Uvidíme, čo nám prinesie ďalší priebeh stretnutia. Či sa domáci vrátia k výkonu z prvej tretiny alebo bude Dukla naďalej hroziť rýchlymi protiútokmi.

26:03
    Je vyrovnané! Rýchla akcia Dukly. Ondrej Mikula našiel v rýchlosti nabehnutého PETRA ŠISOVSKÉHO, ktorý chladnokrvne po ľade s pomocou ľavej tyčky strieľa vyrovnávajúci gól svojho mužstva. Asistencia: Ondrej Mikula.

24:32
    Hra sa nám v druhej tretine vyrovnala a Trenčania začínajú hrýzť.

24:18
    Jaro Obšut urobil obrovskú chybu, po ktorej mohol skórovať Tomáš Komínek, ale Marek Šimko vyrazil jeho strelu vyrážačkou mimo bránu.

24:42
    Tomáš Komínek vyslal ľahkú strelu na Mareka Šimka z pravého kruhu, zvolenský brankár bez problémov kryje puk vo svojej výstroji.

24:03
    Dukla Trenčín s piatimi hráčmi.

23:15
    Zvolen hrá svoje presilovky výborne, len dnes tomu chýba zatiaľ gól.

23:07
    Ján Lašák radšej kryje puk pred dobiedzajúcimi Zvolenčanmi.

22:25
    Domáci roztáčajú kolotoč a teraz Kamil Brabenec nedokázal doklepnúť skackajúci puk pred bránkovou čiarou!

22:03
    Zvolen si zahrá druhú presilovku v zápase, na trestnú lavicu odchádza Michal Toman za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

21:44
    Trenčania si nerozumeli v rozohrávke, plynie z toho icing a hra sa presunie pred Jána Lašáka.

21:25
    Zatiaľ sa hrá bez šancí na jednej či druhej strane, oba majú problém s prechodom cez stredné pásmo.

20:44
    Boje v strednom pásme, puk získal na svoju hokejku Peter Zuzin, ale jeho strela bola stečovaná a končí na ochrannej sieti.

20:04
    Úvodné buly druhej tretiny pre Zvolen.

20:01

Skončila sa nám prvá tretina. V jej úvodných piatich minútach boli aktívnejší hostia, Kútny trafil tyčku Šimkovej brány, ale to bolo zo strany Trenčína všetko. Potom prezvali iniciatívu do svojich rúk domáci "Bryndziari", ktorí strelili hosťom gól pri vlastnom päťminútovom oslabení a potom sme videli z ich strany festival zahodených šancí. Hokejisti Dukly môžu ďakovať svojmu brankárovi Jánovi Lašákovi za to, že prehrávajú po prvej tretine iba 1:0.

Ďalšia tretina začne približne o 18:48.

20:00

19:55
    Ján Mucha netriafa prázdnu trenčiansku bránu po excelentnej nahrávke od Kamila Brabenca!

19:39
    Domáci roztočili poriadny kolotoč.

19:00
    Domáci sa sami vyhadzujú z pásma.

18:47
    Jaro Hertl výborne tečoval strelu Michala Chovana, Lašák však opäť chytá!

18:25
    Zvolen začal výborne presilovku, nahodením puku na Lašáka, ktorý len so šťastím vyrazil mimo svoju bránu.

18:02
    A domáci budú hrať navyše presilovku, v ktorej využívaní sú najlepší v lige! Tomáš Troliga dostáva dve minúty za faul lakťom.

17:52
    Zvolen sa už dostal do správnej prevádzkovej teploty a momentálne je jednoznačne lepším mužstvom na ľade.

17:02
    Zvolen sa v pohode ubránil, navyše dokázal streliť gól v oslabení a Trenčín je už s piatimi hráčmi.

16:39
    Zvolen gól povzbudil, naopak hostia sú vo svojej početnej výhode naďalej bezzubí.

15:10
    A precvičuje to s nimi až tak zle, že inkasujú! A kto iný mohol byť pri góle ako prvá zvolenská formácia. Michal Chovan s Kamilom Brabencom sa dostali do prečíslenia, predviedli jej exhibičné prevedenie na jeden dotyk, ktoré však Ján Lašák zázračne vychytal, na následnú delovku PETRA HRAŠKA však už bol prikrátky! Asistencie: Michal Chovan, Kamil Brabenec.

14:33
    Opäť veľmi zlá presilovka Trenčína, ktorý sa ani nevie dostať do pásma. Zdá sa, že toto ešte tréner Milan Staš nestihol veľmi precvičiť so svojimi zverencami.

14:08
    Puku sa dotkol niekto na zvolenskej striedačke, hra je tak prerušená a bude sa vhadzovať po ľavej ruke Mareka Šimka.

13:40
    Hostia sú usadení v pásme, ale je to z ich strany veľmi pomalé a bez strely.

13:11
    Ján Lašák prihral rovno na hokejku Škvaridlovi, ale ten sa pošmykol a tak z toho šanca nebola.

12:42
    Zvolen sa bráni vyhodením puku cez všetky čiary, pre domácich to teraz budú krušné chvíle.

12:02
    Michal Juraško dostáva 5 minút + do konca stretnutia za vrazenie!

12:02
    Nepríjemny zákrok Michala Juraška na Michala Hlinku, ktorý sa len veľmi, veľmi ťažko zdvíha z ľadu za pomoci svojich spoluhráčov.

11:33
    Tretí útok Zvolena nedal teraz počas celého svojho striedania dýchať Trenčanom, ale hrali to len po rohoch a stade nebezpečenstvo nehrozí.

10:59
    Puk z hokejky Síkelu bol tečovaný a končí na ochrannej sieti.

10:40
    Peter Hraško vyslal projektil od modrej čiary a Ján Lašák efektným semafórom zachraňuje svoj tím.

10:12
    Zvolenská prvá formácia si robí čo chce s hosťami, ale zdá sa mi, že zbytočne to chcú dávať chlapci zo Zvolena do prázdnej bránky.

08:45
    Peter Šišovský nebezpečne vystrelil z pravej strany, Šimko mal zakrytý výhľad a tak len reflexívne zasiahol proti tomuto pokusu.

08:31
    Matej Síkela páli spomedzi kruhohov, ale len do výstroje Jána Lašáka!

08:11
    Teraz trošku zbytočná nahrávka Michala Chovana na Petra Zuzina. Chovan mohol radšej sám zakončovať na Lašáka a bola by z toho oveľa väčšia šanca na gól.

07:30
    Počas hry striedajú hráči oboch tímov.

06:36
    Dalibor Bortňák príliš okato nahrával svojmu spoluhráčovi, tento pas vystihol jeden z Trenčanov, ktorý našiel Vladimíra Kútneho, ten najprv trafil Mareka Šimka, potom ľavú tyčku a potom sa opäť famóznym zákrokom predviedol zvolenský brankár!

06:13
    Zvolen s piatimi hráčmi.

05:40
    Hostia niesú v tejto svojej početnej výhode vôbec nebezpečení a ešte ani raz nevystrelili na Mareka Šimka.

05:06
    Trenčania si nerozumeli pri prechode cez útočnú modrú, píska sa postavenie mimo hru.

04:36
    Hostia už sú nasťahovaní v obrannom pásme Zvolena, ale domáci ich výborne napádajú a momentálne vyhadzujú puk cez všetky čiary.

04:13
    Prvé vylúčenie tohto stretnutia patrí Zvolenu. Konkrétne sa previnil obranca Peter Hraško, dve minúty – podrazenie.

04:07
    Už začinajú hrýzť aj domáci, teraz však ich snaha bola zastavená ofsajdom.

03:09
    Peter Zuzin dával prudký puk pre Lašáka, tam ho nechtiac, ale nebezpečne tečoval Michal Chovan, ale trenčiansky brankár bol pozorný.

02:46
    V úvode zápasu aktívnejší hostia, Šimko musel teraz puk prikryť na ľade lapačkou.

02:23
    Marek Ryzák preveril pozornosť Mareka Šimka strelou švihom od modrej čiary, zvolenský gólman vyráža ľavým betónom.

01:46
    Marek Šimko si nerozumel pri rozohrávke s Jánom Ťavodom, ale hostia z toho nevyťažili nič.

01:09
    Útočnú snahu hostí zastavuje čiarový rozhodca ofsajdovým verdiktom, vhadzovať sa bude v strednom pásme.

00:40
    Trenčanom však domáci puk rýchlo odobrali a spoza vlastnej brány rozbehnú svoj prvý protiútok.

00:01
    Úvodné buly patrilo domácim, avšak puku sa hneď zmocnili hostia a nakorčuľovali si do obranného pásma Zvolena.

00:01

Z Trenčína prišla podporiť svojich miláčikov skupinka troch fanúšikov, ktorí sa sympaticky snažia povzbudzovať.

Pred samotným začiatkom si ešte vypočujeme štátnu hymnu slovenskej republiky a môžeme začať!

Nádhernú pyroshow predvádza domáca ultras skupina Persona non grata! Klobúk dole.

HKm Zvolen: Šimko (Petrík) – Juraško (C), Obšut, Hertl, Hraško, Mucha, Ťavoda, Pospíšil, Pokovič – Chovan, Brabenec (A), Zuzin P. – Škvaridlo, Jurík (A), Síkela – Čanky, Bortňák, Mančák – Urgas, Fekiač, Zuzin Ľ.

Dukla Trenčín: Lašák (Nagy) – Pozník (C), Nemčík, Čerešňák, Novajovský, Bagin, Bednár, Ryzák, Pardavý – Komínek, Rusnák, Kútny (A) – Šišovský, Troliga (A), Mikula – Klíma, Toman, Hudec – Lipták, Hlinka, Nemček

Rozhodca: Brill, Müllner – Výleta, Šefčík.

Nedá sa Vám dnes prísť osobne na "zimák" do Zvolena? V tom prípade budem rád, ak ostanete verní nášmu on- line prenosu, z ktorého sa dozviete všetko viac, či menej dôležité, čo sa udeje v tomto dueli!

Už mi neostáva nič iné ako popriať Vám príjemny športový zážitok a fandite tým svojim!

Prenosom Vás bude sprevádzať Jakub Bartko.

Individuálne štatistiky hráčov oboch tímov:

Percentuálna úspešnosť brankárov:

Marek Šimko 92,21 (7. miesto) – Ján Lašák 92,24 (6. miesto!)

Produktivita obrancov:

Peter Hraško 5+8 (6. miesto) – Peter Novajovský 6+3 (20. miesto)

Kanadské bodovanie:

Kamil Brabenec 12+23 (3. miesto) – Tomáš Komínek 9+10 (30. miesto)

11. SR 20 20 41:77 19

DUKLA TRENČÍN "Vojaci" zatiaľ nenašli potrebné sily na to, aby sa odlepili spodných priečok tabuľky podobne ako domáci hokejisti. Dukle patrí momentálne až 9. miesto, čo je pre taký tradičný klub veľmi nezvyklé a nie uspokojujúce umiestnenie. Hostia majú na konte 37 bodov a na pozíciu zaručujú play off strácajú momentálne 5 bodov. Trenčania sa trošku zlepšili po príchode trénera Milana Staša a podarilo sa im poraziť svojho aktuálne hlavného konkurenta v boji o ztrvanie v extralige, MsHK DOXXbet Žilinu na jej ľade 4:0. O zápas neskôr dokázali vydolovať výhru po samostatných nájazdoch aj v malom derby proti Pieštanom (4:3sn). V poslednom kole však podľahli Skalici na vlastnom ihrisku 4:5 a to ešte 8 minút pred koncom viedli domáci 4:2. Taký je hokej, z toho zápasu sa treba poučiť a už do dnešného kola vykorčuľovať s čistou hlavou, v snahe pobiť sa o dobrý výsledok! Zaujímavosťou je, že Trenčania sú najefektívnejším mužstvom, čo sa týka oslabení, čo znamená, že v nich strelili najviac gólov zo všetkých mužstiev. Naopak, domáci Zvolen je na prvom mieste v štatistike využívania presilových hier, takže bude zaujímavé sledovať ako sa v tomto smere bude dnešný duel vyvíjať.

HKM ZVOLEN"Bryndziari" sa už zrejme konečne dostali do tej správnej prevádzkovej teploty a v tabuľke sa nenápadne posúvajú smerom nahor! Pred dnešným duelom im patrí už nie najhoršia 6. priečka so ziskom 47 bodov, pri čom na stabilne postavenú prvú štvorku strácajú už len 4 bodíky! Aj ich skóre nebralo po dlhšom čase pozitívny smer (86:79). Tento týždeň majú Zvolenčania poriadne nabitý, ale zatiaľ ho zvládajú bravúrne. Do utorňajšieho veľkého pohronského derby išli potichúčky a bez veľkých predzápasových vyhlásení, avšak o to veľkolepejšie o zvládli! Domácu Banskú Bystricu porazili vysoko 6:1 a celkové skóre z ich posledných dvoch vzájomných duelov je pre Zvolen viac ako priaznivé (14:1)! Včera odohrali "Bryndziari" vložený zápas s našimi mladíkmi s HK Orange 20 a ani tým nič nedarovali, a aj keď vraj hrali možno na pol plynu, naše mladé nádeje vyprevadili na Majstrovstvá sveta do Malmo výsledkom 5:1. Vo výbornej forme sa nachádza center prvého zvolenského útoku Kamil Brabenec, ktorý v posledných štyroch dueloch zaznamenal 9 kanadských bodov, z toho až 8 asistencii a je teda dvorným nahrávačom Petra Zuzina, či Michala Chovana. Uvidíme, či si túto svoju zaujímavú štvorzápasovú sériu s minimálne jedným kanadským bodom udrží aj v dnešnom dueli!

Pekný podvečer prajem všetkým fanúšikom slovenského hokeja!

Aj druhý adventný týždeň je pomaly na konci a my sa opäť stretávame pri on-line prenose z našej našej najvyššej hokejovej súťaže – Tipsport extraligy!

Na Zimnom štadióne vo Zvolene si dnes v 31. kole sily zmerajú dve tradičné hokejové bašty, domáci uradujúci majster, HKM ZVOLEN a hostia, DUKLA TRENČÍN!

Skôr ako sa dostaneme k samotnému prenosu, priblížme si aktuálne dianie u oboch mužstiev.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 18:00.

Jakub Bartko

Góly a asistencie: 16. Hraško (Chovan, Brabenec), 45. Chovan (Síkela, Peter Zuzin) – 27. Šišovský (Mikula), 39. Hudec (Troliga, Čerešňák), rozh. náj. Klíma

HKM Zvolen: Šimko (Petrík) – Juraško (C), Obšut, Hertl, Hraško, Mucha, Ťavoda, Pospíšil, Pokovič – Chovan, Brabenec (A), Zuzin P. – Škvaridlo, Jurík (A), Síkela – Čanky, Bortňák, Mančák – Urgas, Fekiač, Zuzin Ľ.
    HK DUKLA Trenčín: Lašák (Nagy) – Pozník (C), Nemčík, Čerešňák, Novajovský, Bagin, Bednár, Ryzák, Pardavý – Komínek, Rusnák, Kútny (A) – Šišovský, Troliga (A), Mikula – Klíma, Toman, Hudec – Lipták, Hlinka, Nemček

Rozhodca: Brill, Müllner – Výleta, Šefčík

Diváci: 1 307