Zlín – K. Vary 2:4 (kon.) | Plzeň – Třinec 4:0 (kon.) | Hradec Králové – Slavia 1:6 (kon.)
Liberec – Sparta Praha 5:2 (kon.) | Pardubice – Kladno 5:1 (kon.) | Chomutov – Litvínov 0:4 (kon.)
Piráti Chomutov
0:4 (0:2, 0:1, 0:1)
HC VERVA Litvínov
cz Piatok 13.12.2013, 18:20 • SD ARÉNA • Tipsport extraliga (ČR)

58:18
    Za zbytečný krosček v útočném pásmu je ještě vyloučen Martin Ručinský (LIT).

56:38
    Mark Bombersback (CHM) – dvě minuty za krosček. I Litvínov si tak zahraje proti třem.

54:56
    Jaroslav Mrázek (CHM) před svou bránou podrazil Gerháta a je potrestám dvěma minutami na lavici hanby.

51:12
    Piráti si zahrají další dvojnásobnou přesilovku. Jiří Zeman (LIT) je potrestán dvěma minutami za krosček.

49:50
    Hosté trochu zmateně střídali a dle verdiktu rozhodčích hráli v šesti hráčích na ledě. Potrestána je jejich hráčská lavice (LIT) a trest odpyká Peter Jánský.

46:25
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Hosté rozehráli bleskovou akci a na modré čáře se napřáhl JAKUB ČERNÝ a jeho střela k překvapení všech prošla výstrojí Růžičky, který měl zakrytý výhled. Verva tak vede už 4:0 a má utkání pevně ve svých rukou. Asistence: Roman Pšurný, Petr Chaloupka.

41:53
    Ve stejném čase byl deseti minutami za nesportovní chování vyloučen vztekající se Kamil Piroš (LIT).

41:56
    Mrázek byl v šanci faulován. Na dvě minuty si šel sednout Rostislav Martynek (LIT).

36:20
    David Hruška tvrdou ranou v protiútoku vyprášil betony Francouze, který vleže zlikvidoval i dně následné dorážky Straky a Pulpána. Skvělá hra hostujícího brankáře!

33:53
    Josef Straka (CHM) je vyloučen na dvě minuty za držení protihráče. Piráti si v pěti moc dlouho nezahráli.

31:11
    Tomáš Divíšek (CHM) inkasuje za podražení dvouminutový trest a Litvínov si zahraje druhou přesilovku.

23:00
    Kotouč se za bránou Růžičky dostal na hůl JAKUBA ČERNÉHO, který ho jen poslal před bránu a domácí obránce ho bruslí srazil za Růžičku. Tentokrát smůla pro Chomutov. Bez asistence.

22:21
    Kubinčákova formace rychle obrátila hru a do pravé tyče Francouzovy brány pálil Kaše!

15:29
    Petr Kousalík (LIT) Fauloval Bombersbacka a odsedí si dvě minuty.

12:01
    Marek Posmyk (LIT) inkasoval za zásah do oblasti hlavy a krku Davida Hrušky trest 2 + 10 minut.

07:07
    Neskutečná situace. MICHAL TRÁVNÍČEK se dostal do kontaktu na hranici pravidel s gólmanem Růžičkou, který záhy přestal hrát. Trávníček ale dostal puk na hůl a v klidu ho poslal do brány. Růžička okamžitě po uznání branky mrštil po hlavním rozhodčím vyrážečku, za což byl poté potrestán. Asistence: Jiří Gula, Matěj Stříteský.

02:24
    Juraj Majdan byl ve výborné šanci podražen Markem Račukem a jel trestné střílení. Zkusil Forsbergovu kličku, ale Růžička si ji vleže pohlídal.

00:38
    Piráti začali obrovskou chybou. Nechali za sebou VIKTORA HÜBLA, který jel sám na Růžičku a nemilosrdně ho propálil pod vyrážečkou. Verva vede rychle 1:0! Asistence: Peter Jánský.

Kryštof Kousal

Góly a asistencie: 1. Hübl (Jánský), 8. Trávníček (Gula, Stříteský), 23. Černý, 47. Černý (Pšurný, Chaloupka)

Piráti Chomutov: Růžička – Pulpán, Mrázek, Krstev, Novák, Trefný, Rutta, Šulák, Prošek – Hřebejk, Divíšek, D. Hruška – Šagát, J. Straka, Bombersback – Kubinčák, Kämpf, Kaše – Gajovský, Račuk
    HC VERVA Litvínov: Francouz – Zeman, Stříteský, Chaloupka, Gula, Kousalík, Posmyk – Ručinský, Hübl, Jánský – Trávníček, Piroš, Martynek – Pšurný, Černý, Majdan – Gerhát, Jurčík, Písařík

Rozhodca: Hrubý, Pavlovič – Brejcha, Suchánek