Zlín – K. Vary 2:4 (kon.) | Plzeň – Třinec 4:0 (kon.) | Hradec Králové – Slavia 1:6 (kon.)
Liberec – Sparta Praha 5:2 (kon.) | Pardubice – Kladno 5:1 (kon.) | Chomutov – Litvínov 0:4 (kon.)
Berani Zlín
2:4 (0:1, 1:2, 1:1)
HC Energie Karlovy Vary
cz Piatok 13.12.2013, 17:30 • ZS Luďka Čajky • Tipsport extraliga (ČR)

54:04
    Je tu šance pro Zlín vstřelit vyrovnávací branku. Potrestán je Jan Dresler (KVA) 2 minutami za nedovolené bránění.

41:27
    Další vyloučení na zlínské straně. Za nedovolené bránění si odpyká dvě minuty Filip Čech. Energie bude hrát tentokrát 49 vteřin pět na tři.

40:16
    Za chvíli jedno oslabení Zlína skončí a druhé začne. Vary budou hrát 22 vteřin pět na tři. Petr Leška (ZLN) 2 minuty za podražení.

38:37
    Po delší době si zahrají přesilovku také hokejisté Karlových Varů. Vyloučen je obránce Oldřich Horák (ZLN) 2 minutami za nedovolené bránění.

36:11
    Sotva se hosté ubránili, čeká je další oslabení. Jan Dresler (KVA) 2 minuty za podražení.

33:56
    Je tu šance na snížení pro Zlín. Vyloučen je Roman Vlach (KVA) na dvě minuty za hákování.

25:42
    Rýgl vyslal ve vlastním oslabení do šance dalekonosným pasem Hovorku, který prověřil pozorného Horčičku. Hosté si navíc vynutili faul a za pět vteřin si zahrají přesilovku 5na4. 2+2 minuty pro Jiřího Marušáka (ZLN) za vysokou hůl.

16:41
    Přesilovka pro Zlín. 2 minuty za podražení pro Martina Zaťoviče (KVA)

12:01
    První přesilový hra pro Karlovy Vary. Zdeněk Okál (ZLN) 2 minuty za krosček.

5:41
    Zlín si zahraje jako první přesilovou hru. Vyloučen je obránce Martin Rýgl (KVA) 2 minuty za hrubost.

Ivo Raiskub

Góly a asistencie: 40. Urbanec (Čajánek), 51. Marušáka (Leška, Veselý) – 13. Balán (Bičánek), 30. Balán (Drtina, Zaťovič), 33. Pohl (Zaťovič, Balán), 60. Vachovec (Micka, Zaťovič)

Berani Zlín: Horčička (Kašík) – Urbanec, Marušák, Řezníček, Zámorský, Horák, Valenta – Veselý, Leška, Balaštík – Čech, Holík, Kubiš – Köhler, Čajánek, Honejsek – Sedláček, Melenovský, Okál.
    HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Habal) – Bičánek, Rýgl, Drtina, Schusser, Gulaši, Dresler – Zaťovič, Balán, Pohl – Dlouhý, Vachovec, Hovorka – Kytnár, Vlach, Micka – Koblasa, Hruška, Látal.

Rozhodca: Šír, Mikula – Bryška, Lučan