Chabarovsk – D. Moskva 1:4 (kon.) | Vladivostok – Viťaz 0:1 (kon.) | Novokuzneck – Kazaň 0:2 (kon.)
Novosibirsk – Novgorod 3:1 (kon.) | Čeljabinsk – Záhreb 5:1 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – S.Moskva 3:2 (kon.)
Ufa – Dinamo Minsk 5:2 (kon.) | Nižnekamsk – Doneck 2:0 (kon.) | CSKA Moskva – Jugra Chanty-Mansijsk 3:4 (po pr.)
Riga – Jekaterinburg 3:1 (kon.) | Lev – Barys 2:3 (po pr.) | HC Slovan – Omsk 3:1 (kon.)
Admiral Vladivostok
0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
Viťaz Moskovská oblasť
Utorok 19.11.2013, 10:00KHL

V závere ešte sledujeme menšie šarvátky na ľade. Domáci premrhali šancu získať 3 body, rozhodnuté mohlo byť už po prvej tretine. To by však v hosťujúcej bránke nemohol byť Ivan Lisutin, ktorý svojím obrovským telom robil problémy Admiralu a z 29 striel nepustil za seba ani jeden puk. Spravodlivo sa tak stáva najlepším hráčom svojho tímu.

Príjemný utorok všetkým ! (12:16:26)

60:00

59:50
    Buly v strednom pásme vyhrali hostia, Koksharov dostal puk až do útočnej tretiny, tam následne padá.

59:36
    Oddychový čas domácich.

59:20
    Khafizulin zo stredného pásma prestrelil prázdnu bránku domácich !

59:12
    Domáci hrajú powerplay !

58:49
    Hostia v plnom počte.

58:25
    Vynikajúci Lisutin ! Nikitenko strieľal z medzikružia bez prípravy, jeho volej brankár hostí vyráža, následne ešte došlo k dorážke Lisina, ten takisto nebol úspešný.

57:48
    Následne pohrozil Antropov, jeho pokus z ľavého kruhu neohrozil bránku hostí, puk bol zblokovaný a zastavil ho až mantinel.

57:20
    Osipovova strela od modrej narobila problémy Lisutinovi, k dorážke však nedošlo.

56:49
    Vylúčenie na strane hostí – Seleznjov – 2 minúty zdržovanie hry.

56:17
    Ďalšie vyhodenie hostí tentoraz prerušenie neznamenalo, Commodore získal útočnú tretinu, po jeho nahodení však k dokorčulovaniu puku nedošlo.

55:40
    Tentoraz došlo k zakázanému uvoľneniu hostí, tí sa už dopredu tak nehrnú, veď nemajú prečo.

55:15
    Nahodenie domácich zo stredného pásma kryje ihneď Lisutin, nasleduje buly po jeho ľavici.

54:40
    Puk končí na ochrannej sieti, vhadzuje sa v stredovom kruhu.

54:20
    Hostia si s takouto obranou určite udržia najtesnejší náskok, domáci sú bezradní.

53:46
    Drugov sa chcel v útočnom pásme presadiť strelou spoza protihráča, na nešťastie pre domácich došlo k teču a puk končí na mantineli.

53:20
    Iba jeden hráč pred bránkou počas Lisinovej aktivite za svätiňou hostí, to je naozaj málo, keď si následne zoberieme, že Lisina bráni dvojica hráčov, tento hráč má teda naozaj ťažkú prácu.

52:49
    Lisin iba odovzdal v útočnej tretine puk súperovi, keď pri mantineli neprešiel cez protihráča.