Třinec – Kladno 2:3 (kon.) | Plzeň – Slavia 4:2 (kon.) | Zlín – Chomutov 7:1 (kon.)
Litvínov – K. Vary 2:1 (kon.) | Liberec – Pardubice 0:2 (kon.) | Hradec Králové – Vítkovice 2:1 (po pr.)
HC Škoda Plzeň
4:2 (1:0, 1:0, 2:2)
HC Slavia Praha
cz Utorok 19.11.2013, 17:30 • ČEZ Aréna • Tipsport extraliga (ČR)

Skončilo zajímavé utkání, ve kterém se toho nejvíce událo v poslední třetině. Souboj o čtvrté místo tak vyhráli domácí, kteří byli po velkou většinu zápasu lepší.

Nejlepšími hráči vyhlášeni: Tomáš Vlasák (PLZ) – Lukáš Žejdl (SLA).

Zásahy gólmanů: Machovský (PLZ) 13 (30) – Furch (SLA) 4 (14).

Pouze připomínám, že podrobné statistiky z tohoto zápasu naleznete v odkazu pod skórem.

Tímto konstatováním se s vámi loučím a přeji úspěšný zbytek týdne! (19:57:50)

60:00

59:46
    Plzeň je stále za brankou soupeře...

59:20
    Indiáni sice prohráli buly, ale stále drží svého soka v obraném pásmu.

57:42
    Buly ve středním pásmu, přihrávka Lva byla sražena do obecenstva.

57:05
    Slavia má sice kotouč v držení, ovšem domácí dobře drží modrou čáru.

56:35
    Machovský si pohlídal ránu od modré, buly.

55:55
    Hollweg nedokázal přihrát v situaci dvou na jednoho.

55:21
    Slavia je kompletní.

55:03
    Hosté se opět osvobozují.

54:22
    Jeřábkova rána sražena, Slavia se osvobozuje.

53:21
    Zbytečně přehnaně šel nyní do souboje s Tomášem Sýkorou, který byl v útočném pásmu osamocen, Jaroslav Bednář (SLA) a je vyloučen na dvě minuty.

53:05
    Tomica chtěl odčinit své vyloučení, ovšem Machovský ho z mezikruží nadvakrát dokázal vychytat!

52:31
    Plzeň právě vstřelila branku!
    JAKUB LEV dostal ideální příhru na brankoviště, kde osamocen dokázal nadvakrát překonat Furcha. Asistence: Pavel Kašpařík, Ján Sýkora.

51:55
    Hosté hned z kraje oslabení vyhazují.

51:43
    Slavistický tlak nyní uťal Marek Tomica (SLA), který zasáhl při napadání vysokou holí Jeřábka.

51:22
    Doležal to zkoušel od mantinelu z levé strany, Machovský připraven.

Vojtěch Honzík

Góly a asistencie: 18. Kašpařík (Novotný, Mozík), 23. Pletka (Dvořák, Vlasák), 48. Mozík, 53. Lev (Kašpařík, Sýkora J.) – 43. Wharton (Bednář, Krenželok), 50. Žejdl (Kolařík, Tomica)

HC Škoda Plzeň: Machovský (Mensator) – Boháč, Hanzlík "C", Jeřábek, Slovák, Frolo, Mozík, Marcel – Sýkora J., Kašpařík, Novotný, Pletka, Vlasák "A", Kratěna "A", Hollweg, Sýkora T., Dvořák, Lev, Pitule, Indrák.
    HC Slavia Praha: Furch (Svoboda) – Štich, Kadlec "C", Holub, Kolařík, Wharton, Knot, Beňovič – Tomica "A", Bednář "A", Skokan, Sklenář, Růžička, Žejdl, Poletín, Vdrlovec, Krenželok, Doležal, Klhůfek, Micka.

Rozhodca: Hribik, Pešina – Bádal, Pouzar