Třinec – Kladno 2:3 (kon.) | Plzeň – Slavia 4:2 (kon.) | Zlín – Chomutov 7:1 (kon.)
Litvínov – K. Vary 2:1 (kon.) | Liberec – Pardubice 0:2 (kon.) | Hradec Králové – Vítkovice 2:1 (po pr.)
Berani Zlín
7:1 (2:1, 3:0, 2:0)
Piráti Chomutov
cz Utorok 19.11.2013, 17:30 • ZS Luďka Čajky • Tipsport extraliga (ČR)

Trápící se Chomutov dnes dokázal se Zlínem držet krok pouze v první třetině, kdy se hostům povedlo vstřelit kontaktní branku. Nicméně domácí byli dnes ve všem o krok lepší a zaslouženě dokráčeli k vysoké výhře 7:1. Premiérovou trefu v sezoně dnes zaznamenal obránce Zámorský, ke kterému se přidal se dvěma přesnými zásahy Dalibor Řezníček. Nejlepší hráči utkání: Petr Leška (ZLN) – Petr Jíra (CHM). Pro dnešek je to ze Zlína všechno, budu se na vás těšit v pátek, kdy Berani budou hostit druhý celek v tabulce a to Mountfield Hradec Králové. Hezký zbytek úterního večera. (19:45:12)

60:00

59:30
    Zlínští už pouze dohrávají utkání s kotoučem na hokejkách.

58:51
    Jan Rutta (CHM) 2 minuty za zdržování hry.

58:50
    Dnešní vysokou výhru Zlína sleduje 3374 diváků.

58:23
    Zlín právě vstřelil branku!
    Zlínští si z dnešního utkání dělají exibici. Střelu Jiřího Marušáka tečoval za Řehořova záda dobře postavený JIŘÍ ONDRÁČEK. Asistence: Jiří Marušák, Pavel Sedláček.

58:20
    Chomutov je v plném počtu.

57:30
    Chomutov se poprvé dostal ke kotouči a vyhazuje pouze do středního pásma.

56:50
    Zlínští jsou na kotouči, Chomutovu se zatím nedaří v oslabení dostat ke kotouči.

56:20
    Výhoda přesilové hry pro celek Zlína. Štěpán Hřebejk (CHM) 2 minuty za držení protihráče.

55:39
    Čajánek nabil Marušákovi, jeho bombu vyrazil Řehoř před Melenovského, který jen těsně minul odkrytou část branky.

54:48
    Řehoř vyrazil konečkem hokejky Balaštíkovu střelu zápěstím.

54:15
    Chomutovští by tohle utkání měli nejraději za sebou, nyní drží kotouč za vlastní brankou.

53:31
    Bartečko prošel přes dva zlínské hráče a už se chystal zakončit. V tom mu ale obětavě na poslední chvíli vysekl kotouč od hokejky bránící Okál.

52:39
    Vypadá to, že Piráti jsou na pokraji sil a nevědí, jak přelstít pozornou obranu Zlína v čele s výborně chytajícím Kašíkem.

52:16
    Pohlednou kombinaci žlutomodrých zakončil dnes svoji druhou trefou obránce DALIBOR ŘEZNÍČEK. Asistence: Ondřej Veselý, Jiří Marušák.

51:48
    Zlínští si ťukají před Řehořem a snaží se něco vymyslet.

51:26
    Čajánek tečoval Zámorského střelu a Řehoř neměl kotouč pod kontrolou. Poté se do sebe pustil zlínský kapitán a obránce Angel Krstev.

51:06
    Zlín si zahraje další početní výhodu. Vyloučen je Marek Sikora (CHM) 2 minutami za krosček.

49:50
    Leška namazal do jízdy Divíškovi, ten ale neměl už dostatek sil na to, aby se dostal až ke zlínské brance.

Ivo Raiskub

Góly a asistencie: 4. Holík (Kubiš, Zámorský), 14. Honejsek (Čajánek, Zámorský), 22. Řezníček (Leška, Marušák), 24. Zámorský, 34. Balaštík (Leška, Veselý), 53. Řezníček (Veselý, Marušák), 59. Ondráček (Marušák, Sedláček) – 15. Jíra (Sikora, Hřebejk)

Berani Zlín: Kašík (Horčička) – Valenta, Marušák, Řezníček, Zámorský, Horák, Tesařík, Matějíček – Veselý, Leška, Balaštík – Čajánek, Holík, Kubiš – Köhler, Melenovský, Honejsek – Ondráček, Sedláček, Okál.
    Piráti Chomutov: Hanuljak (Řehoř) – Malec, Trefný, Krstev, Mrázek, Rutta, Bartejs, Stehlík – Kubinčák, Divíšek, Hruška – Bartečko, Kämpf, Balej – Hlava, Sikora, Hřebejk – Račuk, Jíra.

Rozhodca: Čech, Husička – Jindra, Skopal