Chabarovsk – D. Moskva 1:4 (kon.) | Vladivostok – Viťaz 0:1 (kon.) | Novokuzneck – Kazaň 0:2 (kon.)
Novosibirsk – Novgorod 3:1 (kon.) | Čeljabinsk – Záhreb 5:1 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – S.Moskva 3:2 (kon.)
Ufa – Dinamo Minsk 5:2 (kon.) | Nižnekamsk – Doneck 2:0 (kon.) | CSKA Moskva – Jugra Chanty-Mansijsk 3:4 (po pr.)
Riga – Jekaterinburg 3:1 (kon.) | Lev – Barys 2:3 (po pr.) | HC Slovan – Omsk 3:1 (kon.)
CSKA Moskva
3:4 (3:2, 0:0, 0:1)
Jugra Chanty-Mansijsk
Utorok 19.11.2013, 16:30KHL

Je koniec! Bod navyše si nakoniec z Moskvy odvážajú hostia, po tom čo sa puk čo vyslal na bránu Marek Tročinský odrazil od domáceho brankára do obrancu a do brány. Tento kuriózny gól tak rozhoduje o víťazstve Jugry 4:3 po predĺžení. Ja Vám ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa. (19:02:16)

61:48
    Jugra dal gól!
    Po individuálnej akcii MAREKA TROČINSKÉHO sa puk odrazil od gólmana do domáceho obrancu a od neho za bránkovú čiaru. Hostia tak v dnešnom zápase nakoniec víťazia 4:3 po predĺžení.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

V tretej tretine sme videli len jeden gól a to ten Smoleňákov a za vyrovnaného stavu 3:3 pôjdeme do predĺženia.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:46
    Domáci v plnom počte.

59:38
    Po strele Pepeljajeva sa domáci oslobodzujú.

59:01
    Začala sa posledná minúta tretej tretiny.

58:44
    Moskva už posiela puk do stredného pásma.

58:36
    Hostia kombinujú v útočnom pásme.

57:46
    Georgij Mišarin dostáva menší trest za podrazenie a pre hostí sa otvára jedinečná príležitosť rozhodnúť zápas v základnej hracej dobe.

57:19
    Zajcev vystrelil nebezpečne od modrej čiary, ale Radulov puk nedokázal dotlačiťza Birjukova.

56:11

56:02
    Pepeljajevova tvrdá strela od modrej končí len v Proskurjakovej lapačke.

55:45
    Hosťom sa ale zatiaľ vôbec nedarí ani získať útočnú tretinu.

54:11
    Alexej Morozov dostáva trest 2+10 minút za úder do hlavy a krku.

53:48
    V tejto fáze zápasu aj aktívnejšie domáce CSKA.

52:55
    Radulov aj napriek tesnej obrane dokázal vykorčuľovať spoza brány a bekhendom ohroziť Birjukova.

Martin Platko

Góly a asistencie: 4. Frolov (Radulov, Rylov), 10. Grigorenko, 18. Morozov (Radulov, Zajcev) – 5. Tročinský (Dixon, Smoleňák), 14. Buljanskij, 42. Smoleňák (Dixon), 62. Tročinský

CSKA Moskva: Proskurjakov (Kramar) – Mišarin, Zajcev, Rylov, Eminger, Denisov, Jegoršev, Gimajev – Grigorenko, Radulov, Prochorkin – Reid, Frolov, Morozov – Saprykin, Něprjajev, Ljubimov – Fefelov, Nemirovsky, Fjodorov, Zajnullin.
    Jugra Chanty-Mansijsk: Kuzněcov (Birjukov) – Chvostov, Šefer, Starosta, Trončinský, Sokolov, Pepeljajev, Djakov – Žukov, Sitnikov, Buljanskij – Smoleňák, Dixon, Savinainen – Gusev, Knjazev, Krysanov – Jacenko, Chlyncev, Plotnikov, Petrov.

Rozhodca: Bulanov, Rogačjov – Birin, Pavlov.