Třinec – Kladno 2:3 (kon.) | Plzeň – Slavia 4:2 (kon.) | Zlín – Chomutov 7:1 (kon.)
Litvínov – K. Vary 2:1 (kon.) | Liberec – Pardubice 0:2 (kon.) | Hradec Králové – Vítkovice 2:1 (po pr.)
HC VERVA Litvínov
2:1 (0:0, 2:0, 0:1)
HC Energie Karlovy Vary
cz Utorok 19.11.2013, 17:30Tipsport extraliga (ČR)

To je pro tuto chvíli z Litvínova ode mě všechno, mějte se fajn. (19:55:19)

Zápas končí, Litvínov porazil Karlovy Vary. Domácí byli po většinu utkání lepším týmem a mohli zkraje třetí třetiny přidat uklidňující třetí branku. Místo toho ale sami inkasovali, když se v přesilové hře trefil Vlach. Závěrečné minuty tak byly hodně krušné, branka v nich však už nepřišla. Litvínov si připisuje důležité tři body do tabulky.

60:00

59:59
    Bičánek pálil zcela sám na mezikruží, ale jeho střela byla přizdvižena nad branku, je konec.

59:40
    Stříteský zapracoval dobře, nepustil Vary do pásma, čas se jim už krátí.

59:21
    Buly po levici brankáře Litvínova.

59:21
    Zaťovič se snažil došťourat kotouč za Francouze, ale marně.

59:00
    Rozhodnout mohli Hübl a Jánský, ani jeden z nich ovšem netrefil prázdnou branku.

58:43
    Hosté hrají bez brankáře!

58:43
    Odpískaný ofsajd, vhazuje se ve středním pásmu. Karel Mlejnek si vybral oddechový čas.

58:36
    Díky Hanzlovi je teď kotouč daleko od Francouze, čas se chýlí ke konci.

58:02
    Tvrdý projektil vyslal od modré čáry Dresler, ale branku minul.

57:28
    Pouze do boční sítě vystřelil Vlach, Vary tlačí, ale nemají ideální střelecké pozice.

56:56
    Kotouč skončil v ochranné síti, hra se stále kouskuje.

56:28
    Hovorkovu střelu zastavil Francouz. Ten přikryl puk.

56:12
    Doležalovu střelu se pokoušel tečovat Vlach, ale netrefil puk.

55:28
    Nebude to zakázané uvolnění Litvínova, Pohl tečoval dlouhou přihrávku.

54:40
    Litvínov se ubránil, hra plyne ve středním pásmu.

53:19
    Rýgl vypálil od modré čáry, Francouz jeho střelu pokryl.

52:58
    Nepřesné rozehrávky Karlových Varů využil Piroš, který zavezl kotouč do pásma a Verva střídá.

Radek Barkman

Góly a asistencie: 21. Jánský (Hübl, Lukeš), 32. Rosa (Hanzl) – 50. Vlach (Gulaši, Hovorka)

HC VERVA Litvínov: Francouz (Nechvátal) – Zeman, Stříteský, Šlégr, Gula, Kousalík, Posmyk, Kokeš – Lukeš, Hubl, Jánský – Martynek, Ručinský, Hanzl – Černý, Piroš, Rosa – Trávníček, Jurčík, Majdan.
    HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Habal) – Bičánek, Rýgl, Drtina, Rohan, Gulaši, Dressler, Schusser – Zaťovič, Hruška, Pohl – Koblasa, Vlach, Hovorka – Dlouhý, Kytnár, Zucker – Doležal, Vachovec, Tomeček.

Rozhodca: Hodek, Pavlovič – Barvíř, Blümel