Twente – Den Haag 2:0 (kon.) | Feyenoord – Waalwijk 2:0 (kon.) | Willem II – Heerenveen 3:1 (kon.)
Amsterdam – Eindhoven 3:1 (kon.)
Ajax Amsterdam
3:1 (1:1)
PSV Eindhoven
cz Sobota 01.12.2012, 20:45 • Amsterdam ArenA, Amsterdam • Holandská Eredivisie

74
    Hráč PSV Eindhoven Martens si odnesl po zákroku žlutou kartu.

71
    Domácí hráč Van Rhijn obdržel žlutou kartu.

87
    Ajax právě vstřelil branku!
    Po nakopnutém balónu se míč odrazil pod nohy VIKTORU FISCHEROVI. Waterman se snažil vyběhnout a snížit střelecký úhel, ale Fisher ho kličkou doleva obešel a uklidil míč do prázdné brány.

84
    PSV Eindhoven nasazuje do hry čerstvou sílu. Na hřiště se podívá Memphis Depay místo svého parťáka Dereijcka.

76
    PSV Eindhoven střídá. Wijnalduma nahradí Matavž.

80
    Ajax opět střídá. ze Hřiště odchází střelec druhého gólu Hoesen. Nahradí ho Schone.

75
    Ajax střídá. Ze hřiště odchází Alderweireld. Nahradí ho Veltman.

72
    Krásným průnikem po levé straně se blýsknul Fischer. Míč si dovedl až do vápna a střílenou přihrávkou nahrával na střed vápna, kde už čekal DANNY HOESEN s napřaženou nohou a bez problému uklidil míč do branky.

70
    Domácí poprvé střídají. Na hrací plochu přichází Sana. Se zápasem se loučí Boerrigter.

59
    Již druhá žlutá karta pro PSV, kterou si vykoledoval Narsingh.

46
    PSV Eindhoven střídá v poločase. Do druhé půle nastoupí na Willemsovo místo Bouma.

57
    Bommel stáhnul unikajícího De Jonga a vysloužil si žlutou kartu.

36
    PSV právě vstřelilo vyrovnávací branku!
    JEREMAIN LENS si naběhl do vápna z levé strany a krásnou kroucenou střelou zavěsil do soupeřovy sítě.

29
    Neustálý tlak se Ajaxu nakonec vyplatil. Střelu vyslal SIEM DE JONG, obrana hostů zachytila balón až za brankovou čarou.

26
    Eriksen nacentroval balon do pokutového území, kde musel balon vyboxovat Waterman. Pak se ke střele dostal ještě jeden z domácích hráčů a Waterman musel opět zasahovat.

20
    Přesto se ale Ajax dostal až na hranici vápna a Fischerova krásná zatočená střela těsně minula pravý horní roh soupeřovy branky.