Lyon – Montpellier 1:0 (kon.) | Évian TG – Nancy 1:1 (kon.) | Bordeaux – Sochaux 2:2 (kon.)
Lille – Bastia 0:0 (kon.) | Nice – Paríž 2:1 (kon.) | Valenciennes – Remeš 1:0 (kon.)
Lille OSC
0:0 (0:0)
SC Bastia
cz Sobota 01.12.2012, 20:00 • Grand Stade Lille Métropole • Ligue 1 Uber Eats

Skončilo nám utkání ve kterém branka nepadla. S remízou mohou být spokojeni hráči Bastii, pro Lille to je ztráta 2 bodů. Hráči domácích mohou cítit i menší křivdu za neodpískanou ruku, ale bohužel pro tým Lille rozhodčí pokutový kop neodpískal. V dalším kole družstvo Lille zavítá na hřiště Sochaux a Bastia hraje opět venku a to na hřišti Toulouse. Děkuji Vám za pozornost, přeji krásný zbytek sobotního večera a u další přenosu na shledanou!

90+5
    Za zdržování hry vidí Florian Thauvin žlutou kartu.

90+4
    Bastia dohrává zápas u rohového praporku domácích.

90+3
    Nolan Roux vidí před koncem zápasu žlutou kartu za faul na Modestu.

9+1
    Chedjou zahrává přímý kop a nastřeluje něčí ruku hostujícího hráče ve zdi. Rozhodčí nechává pokračovat hru.

90
    Aljou Ilan fauluje před pokutovým území Rouxe a dávají velkou šanci pro Lille. Bastia ještě protestuje, ale není jim to nic platné.

88
    Míč mají na kopačkách hráči Lille a snaží se urvat vítězství na svou stranu.

87
    Modeste se dostává k míči a hosté po více jak 10 minutách navštěvují svou útočnou půli hřiště.

85
    Další průnik Lille do vápna hasí Bonnefoi pádem pod nohy. Tentokrát se "poklonil" Chedjouovi.

84
    Za zdržování hry je žlutým kartonkem napomínán hostující brankář Landry Bonnefoi.

83
    Domácí zvyšují tlak. Z dálky to zkouší Chedjou.

81
    Avizované střídání je tu. Hřiště opouští kulhajíc Dimitri Payet a místo něj si zahraje posledních 10 minut Sylvio Ronny Rodelin.

79
    Domácí připravují poslední střídání a je zřejmé, že český reprezentant David Rozehnal do hry nezasáhne, za postranní čarou se chystá Rodelin.

77
    Payet opět dostává skvělý pas od svého spoluhráče a běží sám na branku, ale Bonnefei fantasticky vybíhá a chytá míč Payetovi pod nohama. Domácí diváci si přejí odpískat pokutový kop, ale zákrok byl čistý a hlavní sudí nepíská!

76
    Velká šance pro Lille! V tutovce se nachází po přihrávce Mavuby Payeta, ale místo pořádné střely mu míč odskakuje!

74
    Odkop Landreaua končí v zámezí.

73
    Roux přistižen v postavení mimo hru.

72
    První střídání hostů. Ze hřiště odchází Gilles Cioni. Do zápasu místo něj zasáhne Abdoulaye Keita.