Twente – Den Haag 2:0 (kon.) | Feyenoord – Waalwijk 2:0 (kon.) | Willem II – Heerenveen 3:1 (kon.)
Amsterdam – Eindhoven 3:1 (kon.)
Ajax Amsterdam
3:1 (1:1)
PSV Eindhoven
cz Sobota 01.12.2012, 20:45 • Amsterdam ArenA, Amsterdam • Holandská Eredivisie

84
    PSV Eindhoven nasazuje do hry čerstvou sílu. Na hřiště se podívá Memphis Depay místo svého parťáka Dereijcka.

76
    PSV Eindhoven střídá. Wijnalduma nahradí Matavž.

80
    Ajax opět střídá. ze Hřiště odchází střelec druhého gólu Hoesen. Nahradí ho Schone.

75
    Ajax střídá. Ze hřiště odchází Alderweireld. Nahradí ho Veltman.

70
    Domácí poprvé střídají. Na hrací plochu přichází Sana. Se zápasem se loučí Boerrigter.

46
    PSV Eindhoven střídá v poločase. Do druhé půle nastoupí na Willemsovo místo Bouma.