Twente – Den Haag 2:0 (kon.) | Feyenoord – Waalwijk 2:0 (kon.) | Willem II – Heerenveen 3:1 (kon.)
Amsterdam – Eindhoven 3:1 (kon.)
FC Twente
2:0 (0:0)
HFC ADO Den Haag
cz Sobota 01.12.2012, 18:45 • Arke Stadion, Enschede • Holandská Eredivisie

Ve druhém poločase přišel rozhodující moment ve 49. minutě, když se nechal vyloučit hostující Chery za faul na Schildera. Domácí hned svoji přesilovku využili. V 55. minutě se výborně uvolnil Dušan Tadic a poslal svůj tým do vedení - 1:0. Následovali další velké příležitosti domácích hráčů Twente, ale ujala se až ta z 83. minuty, když Bulykin překonal nadvakrát hostujícího brankáře Coutinha - 2:0. Tak i skončil druhý poločas. Děkujeme za pozornost ! (20:41:33)

90+3
    Hostující obrácne Beugeljdijk musel odvracet pokus Tadice. A je konec.

90+2
    Holla však dlouhým centrem dopředu nikoho nenašel.

90+2
    Ale už míč berou hostující hráči.

90+1
    Twente kombinuje na vlastní polovině.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje ještě tři minuty.

89
    Ten už však hostující obrana zvládla.

88
    Nyní se pokusil ohrozit hostující branku Wout Brama. Napřáhl z dobrých třiceti metrů a Coutinho měl s jeho pokusem co dělat. Roh pro domácí.

88
    Přesto Twente stále útočí.

87
    Hra se už hodně dohrává.

85
    Také střídání v sestavě hostujícího celku. Hrotový útočník Rydell Poepon uvolňuje své místo Charltonovi Vicentemu.

85
    Ze hřiště odchází čerstvý střelec branky Dmitrij Bulykin a na hřiště tak pouští Tima Holschera.

83
    Twente právě vstřelilo branku!
    Ale ne daleko. Míč převzal dvacet metrů od šestnáctky domácí Lerdy Fer a přesně na malém vápně našel DMITRIJE BULYKINA, který na dvakrát překonal hostujícího Coutinha a posílá svůj tým zřejmě do rozhodujícího dvoubrankového vedení.

83
    Hostující obrana jej odvrací.

83
    Málem se dostal do zakončení domácí Tadic, kterému odkopli bránicí hráči míč na roh.

82
    Gyasi jim ovšem vzal míč a zakládá protiútok, který ale Bulykin zpomaluje.

82
    Hráči Twente se malinko zatáhl do obrany a nechávají hosty hrát.

80
    A velká šance hostujícího celku, když se nejvýše vyšplhal hostující Meijers, ale nezakončil přesně.