Brugge – Mechelen 1:1 (kon.) | Anderlecht – Cercle Brugge 2:1 (kon.) | Charleroi – Kortrijk 2:0 (kon.)
Waregem – Beerschot 0:0 (kon.) | Leuven – Gent 1:1 (kon.) | Lierse – Mons 0:3 (kon.)
Club Brugge KV
1:1 (0:0)
YR KV Mechelen
cz Sobota 01.12.2012, 20:00 • Jan Breydelstadion • Belgická Jupiler Pro League

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou. (21:57:35)

Skončilo dnešní utkání, v němž se nakonec zrodila spravedlivá remíza, když se nejprve do vedení dostali domácí, díky brance ze 48. minuty Vleminckxe. I poté si domácí vytvořili několik dobrých šancí, zejména Bacca hrozil často v šestnáctce hostů, ale když tlak domácích opadl, potrestal chybu Larsena v 72. minutě hostující Pedersen.

90+3
    A ještě jedno střídání, ze hry odchází Cordaro a místo něho na poslední vteřiny přichází Junker.

90+2
    Taktické střídání, Mechelen stahuje ze hry Iddiho, kterého nahradí Diabang.

90+2
    Míč ale končí v zámezí, domácím se nedaří rozehrát. Závěrečné vteřiny jsou trochu nervózní z obou stran.

90+1
    Míč až u gólmana Pacovskeho, ten rozehrává.

90+1
    Rozhodčí Gumienny nastaví tři minuty.

90
    Právě probíhá poslední minuta dnešního utkání, rozhodčí bude nějakou tu minutu jistě nastavovat, čas na změnu skóre stále je.

88
    Po chybě na polovině hostů se dostává k míči Mechelen, je z toho rychlý brejk a následně střela, která však končí vedle levé tyče Kujovičovi brány.

87
    Hosté rozehrávají od vlastní brány a s rozehrávkou rozhodně nespěchají.

86
    Ale míč končí vysoko nad bránou Brugg.

85
    Faul domácího Ryana Donka v blízkosti vlastního pokutového území, rozhodčí vytahuje žlutou kartu! Hosté po faulu na Cordara budou rozehrávat přímý volný kop.

84
    Domácí odkopávají po další nepřesné střele Mechelenu. Publikum na Jan Breydelstadion není spokojeno se hrou svého týmu, přeje si druhý gól, ale blíže k němu mají hosté!

82
    A u míče stále hosté, kteří nyní doslova "svírají" domácí před jejich bránou, je tady střela hostů, ale míč končí mimo domácí bránu.

80
    Larsenovi poslední minuty vůbec nevychází, po faulu na hostujícího Van Loo dostává žlutou kartu.

80
    Míč ale domácí obrana odvrací, nicméně ten opět končí v zámezí, Mechelen bude vhazovat.

79
    Mechelen vhazuje na polovině domácích a po zblokované střele se hosté dostávají k zahrání pátého rohového kopu.

77
    Poslední střídání v domácí sestavě, Mohamed Tchité nahradil útočníka Baccu.

75
    Faul na polovině hostů, ale rozhodčí netrestá, což lavičku Mechelenu pobouřilo, nicméně ve hře se pokračuje a faulovaný hráč se zvedá ze hřiště.