Pescara – Parma 2:0 (kon.) | Neapol – Turín 1:1 (kon.) | Bologna – Udinese 1:1 (kon.)
Catania – Lazio 4:0 (kon.) | Fiorentina – Cagliari 4:1 (kon.) | Sampdoria – Bergamo 1:2 (kon.)
Siena – CFC Janov 1:0 (kon.) | AS Rím – Palermo 4:1 (kon.)
Catania Calcio
4:0 (3:0)
Lazio Rím
cz Nedeľa 04.11.2012, 15:00Talianska Seria A

86
    Obrovská šance domácích. Lucas Castro ale v pádu netrefil míč přesně a stav skóre se tak nemění.

71
    Z hostujícího celku odchází Tommaso Rocchi a místo něj přichází Libor Kozák.

70
    Střídání na obou stranách. Z domácího celku odchází Alejandro Gomez a nahrazuje jej Lucas Castro.

69
    Catana právě vstřelila branku!
    Z rychlého protiútoku domácí zvyšují už na rozdíl čtyř branek. Dlouhý pas našel Gomeze, který byl nechráněn po pádu hostujícího obránce a přesně přihrál před prázdnou bránu, kde číhal PABLO CEZAR BARRIENTOS.

66
    Střídání na domácí straně. Sergio Almiron odchází a místo něj vbíhá na trávník Marco Biagianti.

46
    A druhé střídání. Ze hřiště odešel Hernanes a nahrazuje jej Sergio Floccari.

46
    Do druhé půle nastoupuje místo Luise Cavandy hráč Cristian Brocchi.

29
    Po krásném centru z levé strany dorazil míč do branky v pádu ALEJANDRO GOMEZ. Hostující obránce sice ještě vykopl míč z branky, ale podle rozhodčího už byl za čarou a tak je stav v 29. minutě už 3:0 pro domácí.

27
    První žlutá karta dnešního utkání pro Pabla Alvareze z domácího celku.

26
    Gonzalo Bergessio nakonec ve hře pokračovat nebude a je střídán. Na jeho místo přichází Souleymane Doukara.

25
    V probíhající 25. minutě je to již 2:0 pro domácí Cataniu. Po faulu ve velkém vápně byla nařízen pokutový kop, jehož se úspěšně zhostil FRANCESCO LODI.

25
    Byla nařízena penalta pro domácí.

17
    Velmi rychlou akci sehráli domácí hráči a na jejím konci byla střela Gomeze z velkého vápna, kterou jen tak tak vyrazil Bizarri pouze na roh.

9
    Po levé straně unikl hostující obraně ALEJANDRO GOMEZ a krásnou střelou posílá domácí do vedení.