Pescara – Parma 2:0 (kon.) | Neapol – Turín 1:1 (kon.) | Bologna – Udinese 1:1 (kon.)
Catania – Lazio 4:0 (kon.) | Fiorentina – Cagliari 4:1 (kon.) | Sampdoria – Bergamo 1:2 (kon.)
Siena – CFC Janov 1:0 (kon.) | AS Rím – Palermo 4:1 (kon.)
Catania Calcio
4:0 (3:0)
Lazio Rím
cz Nedeľa 04.11.2012, 15:00Talianska Seria A

69
    Catana právě vstřelila branku!
    Z rychlého protiútoku domácí zvyšují už na rozdíl čtyř branek. Dlouhý pas našel Gomeze, který byl nechráněn po pádu hostujícího obránce a přesně přihrál před prázdnou bránu, kde číhal PABLO CEZAR BARRIENTOS.

29
    Po krásném centru z levé strany dorazil míč do branky v pádu ALEJANDRO GOMEZ. Hostující obránce sice ještě vykopl míč z branky, ale podle rozhodčího už byl za čarou a tak je stav v 29. minutě už 3:0 pro domácí.

25
    V probíhající 25. minutě je to již 2:0 pro domácí Cataniu. Po faulu ve velkém vápně byla nařízen pokutový kop, jehož se úspěšně zhostil FRANCESCO LODI.

9
    Po levé straně unikl hostující obraně ALEJANDRO GOMEZ a krásnou střelou posílá domácí do vedení.