Darmstadt – Frankfurt 2:2 (kon.) | Freiburg – Hoffenheim 3:2 (kon.) | Heidenheim – Wolfsburg 1:1 (kon.)
Kolín nad Rýnom – Dortmund 0:4 (kon.) | Bochum – Stuttgart 1:0 (kon.) | Lipsko – Leverkusen 2:3 (kon.)
VfL Bochum
1:0 (0:0)
VfB Stuttgart
cz Sobota 20.01.2024, 15:35 • Vonovia Ruhrstadion, Bochum • Nemecká Bundesliga • 18. kolo

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 5:13. Rohy: 1:7. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 16:16. (18:20:28)

VfL Bochum si připisuje tři důležité bod,y o které se přesnou trefou postaral slovenský reprezentant Matúš Bero. Po solidní první půli hráči Stuttgartu, předvedli ve druhém poločasu mizerný výkon a nevysbodil je ani pokus Undava, který se patrně otřel o tyč, či vyložená šnace Antona.

VfB Stuttgart prohrál druhý zápas po sobě a marně hledá formu z podzimu. Částečnou omluvou je velký počet chybějící hráčů (zranění, reprezentace – Africký pohár).

Své si užili i fandové obou klubů, bochumští přerušili hru v první půli pouze na dvě minuty, transparent kotle VfB Stuttgart protáhl patnáctiminutovou přestávku téměř na hodinu.

90+8

90+7
    Střídání v týmu VfL Bochum:
    ze hřiště odchází Matúš Bero, přichází Philipp Hofmann.

90+7
    Všichni hráči dostali varování ve formě žluté karty za nesportovní chování.

90+6
    Žlutá karta pro tým VfL Bochum (Moritz Broschinski, Maximilian Wittek).

Žlutá karta pro tým VfB Stuttgart (Josha Vagnoman).

90+5
    Další roztržka mezi hráči po odpískaném faulu bude znamenat udlěení žluté karty.

90+4
    Ve finální fázi v podobě něpřesné přihrávky na své spoluhráče selhal záložník Führich.

90+3
    Rohový kop VfB Stuttgart byl rozehrán pouze nakrátko.

90+2
    Žlutá karta pro tým VfB Stuttgart (Roberto Massimo) za faul.

90+1
    Unikajícího protihráče musel zastavit taktickým faulem Massimo.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase minimálně šest minut!

89
    Po faulu na Losillu se do toho přimíchal horkokrevný Mašović, který se chtěl pomstít za faul na svého kapitána.

87
    Následný centr Führicha končí pouze u brankáře Riemanna!

86
    Zakončneí Antona vyškrábl na rohový kop dobře zasahující brankář Riemann!

85
    Patrick Osterhage si přidržel protihráče v osobním souboji až příliš jasně.

84
    Hráči domácího klubu už jen pouze odkopávají balony co nejdále od svého pokutového území.

83
    Lewelinga u postranní čáry nekompromisně poslal na prochlazený trávník bránící Loosli.

82
    Broschinski zcela nesobecky nahrál lépe postavenému Berovi, jenže ten zakončením těsně vedle levé tyče druhý gól nepřidá.