Rayo Vallecano – Las Palmas 0:2 (kon.) | Villarreal – Mallorca 1:1 (kon.) | Valencia – Bilbao 1:0 (kon.)
Vigo – Sociedad 0:1 (kon.)
Rayo Vallecano
0:2 (0:1)
UD Las Palmas
cz Sobota 20.01.2024, 14:00 • Campo de Futbol de Vallecas (Madrid) • Španielska LaLiga • 21. kolo

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 10:3. Rohy: 12:0. Ofsajdy: 9:5. Fauly: 19:8. (16:16:17)

Rayo Vallecano dnes vyšlo gólově naprázdno a před svým publikem prohrává 0:2, úvodní trefu zařídil v 1. poločase ve 35. minutě Moleiro. Ve druhé půli přišlo navýšení až v 83. minutě po gólu Munoze. Hostující výběr také podržel skvělými zákroky Valles a vyčapal čisté konto, Las Palmas tak bere vítězství a body do tabulky.

90+5

90+2
    Falcao po přímém kopu měl možnost zakončit z velké blízkosti, jeho hlavička míjí těsně levou tyč.

90
    Základní hrací čas je za námi a sudí nastavuje nad rámec min. čtyři minuty.

88
    Střídání v týmu UD Las Palmas:
    ze hřiště odchází Munír al-Haddádí, přichází Marc Cardona,
    ze hřiště odchází Javi Muñoz, přichází Enzo Loiodice.

87
    Ramirez poslal povedenou ránu, ale nedokázal ji dát mezi tři tyče.

83
    Las Palmas právě vstřelilo branku!
    Hosté navyšují svůj náskok na 0:2, balón šel ze strany do prostoru před brankářem, tam si na něj počíhal JAVIER MUNOZ a přesným zakončením posílá míč do sítě. Asistence: Sergi Cardona.

82
    Střídání v týmu Rayo Vallecano:
    ze hřiště odchází Alfonso Espino, přichází Josep Chavarría.

82
    ze hřiště odchází Iván Balliu, přichází Raúl de Tomás.

81
    Druhá žlutá a následně červená karta pro tým Rayo Vallecano (Álvaro García).

80
    Žlutá karta pro tým UD Las Palmas (Álvaro Valles).

78
    ze hřiště odchází Sandro Ramírez, přichází Benito Ramírez.

76
    Žlutá karta pro tým Rayo Vallecano (Álvaro García).

76
    Další rohová šance ohrozit branku, ujímá se jí Frutos.

75
    ze hřiště odchází Óscar Trejo, přichází Radamel Falcao.

75
    Frutos měl hru ve své moci, zakončil na pravou stranu nahorů, Valles si na míč počíhal a znovu likviduje další pěknou šanci.