Rayo Vallecano – Las Palmas 0:2 (kon.) | Villarreal – Mallorca 1:1 (kon.) | Valencia – Bilbao 1:0 (kon.)
Vigo – Sociedad 0:1 (kon.)
Villarreal CF
1:1 (1:0)
RCD Mallorca
cz Sobota 20.01.2024, 16:15 • Estadio de la Cerámica (Villarreal) • Španielska LaLiga • 21. kolo

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 6:2. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 13:11. (18:56:35)

Tak je tu konec zápasu mezi Villarrealem a Mallorcou. Zápas skončil remízou 1:1, když se prosadili nejprve v prvním poločase Alexander Sörloth za Villarreal a poté v nastaveném čase druhé půle Javier Llabres. Zápas byl vyrovnaný po většinu času, ovšem Villarreal byl přecejen o něco lepším týmem. Ode mě to bude vše a budu se na vás těšit při dalším zápase španělské La Ligy. Sportu zdar a fotbalu zvláště!

90+7

90+6
    Villarreal se dostal do protiútoku a bude vzahovat na polovině soupeře.

90+6
    Mallorca se však dostala k míči a taktéž se snaží přidat gól, ale nepřesný centr končí v autu.

90+5
    Villarreal neustále drží míč a hledá mezery mezi obránci Mallorcy.

90+4
    Villarreal se však nespokojuje s remízou a spěchá za druhým gólem.

90+1
    Mallorca právě vstřelila branku!
    Zrovna přišel a hned dává gól. LLABRES srovnává z voleje po centru Morlanese.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 6 minut.

90
    Po chybě Mallorcy však šel Villarreal do protiútoku, ten však skončil jen střelou do boční sítě.