Bohemians – Žižkov 6:0 (kon.) | Skalica – Zlaté Moravce sk 1:1 (kon.) | Sigma Olomouc – Prostějov 3:2 (kon.)
Vlašim – Pardubice 0:5 (kon.) | Zlín – Brno 1:2 (kon.) | Opava – Kroměříž 2:0 (kon.)
Bohemians 1905
6:0 (3:0)
FK Viktoria Žižkov
cz Sobota 20.01.2024, 10:30 • SC Xaverov, Horní Počernice (UMT) • Tipsport liga • Skupina B

Fotbalisté Bohemians ukončili své působení v letošním ročníku zimní Tipsport ligy vysokou výhrou 6:0 nad druholigovým Žižkovem. Góly si klokani rozdělili rovnoměrně mezi oba poločasy. Tabulku skupiny B tak svěřenci kouče Jaroslava veselého pravděpodobně opanují se sedmi body a skóre 13:0.

Negativem pro zelenobílé budou zranění Daniela Köstla a Adama Jánoše, oba museli vynuceně střídat. Pro realizační tým tedy bude nejdůležitější, aby se nejednalo o nějaké vážnější problémy. (12:20:41)

90

90
    Ještě střela Tomáše Kuchaře, která skončila vysoko nad Soukupovou bránou.

90
    Rozbíhá se už poslední minuta. Hlavní rozhodčí asi nebude mít důvod nastavovat.

86
    Matěj Hybš zavřel po centru z pravé strany vzdálenější tyč. Z bezprostřední blízkosti však neprostřelil přesouvajícího se brankáře Čtvrtečku!

85
    Utkání se pomalu chýlí ke svému konci. Ten přijde zhruba za pět minut.

82
    Viktoria se až v posledních minutách začíná dostávat do koncovky. Nyní její hráč v gólové příležitosti přestřelil bránu!

81
    Jeden z žižkovských fotbalistů nakopl míč z poloviny hřiště za bránu domácích. Těžko říci, zda to měla být snaha překvapit Soukupa.

79
    Výborným zákrokem se blýskl brankář klokanů Lukáš Soukup, který vyrazil tvrdou střelu žižkovského hráče Serkana z hranice pokutového území.

78
    Klokani, kteří se v podzimní části FORTUNA:LIGY střelecky trápili, si v posledních dvou zápasech Tipsport ligy proti druholigovým soupeřům s chutí zastříleli. A to dnes ještě není konec.
    76. Lukáš HŮLKA - 6:0

76
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Klokani navyšují už na 6:0! Gól padl po rohovém kopu Matěje Hybše, který zřejmě lízl Milan Ristovski a před bránou se pak hlavou prosadil LUKÁŠ HŮLKA.

74
    Jan Vondra byl u vlastní šestnáctky faulován. Rozehrává Bohemka.

74
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905:
    ze hřiště odchází Ladislav Mužík, přichází Radek Lehovec.

72
    Nyní hlavičkoval Erik Prekop do tyče žižkovské brány! Následovat bude roh.

70
    Po centru Mužíka se snažil na zadní tyči hlavičkovat Matěj Hybš. Míč to byl ale příliš vysoký a levý bek Bohemians ho jen lehce lízl.

68
    Šance Žižkova! Nástřel z pravé strany vyrazil Soukup před sebe a s následnou dorážkou mu pomohl bránící hráč, který balón srazil vedle brány!
    67. Ladislav MUŽÍK - 5:0

Martin Augustin

Góly: 9. Kozák, 43. Puškáč, 44. Dostál, 50. Matoušek, 67. Mužík, 76. Hůlka

Karty:   30. M. Kadlec (BOH)

Bohemians 1905: Soukup – Köstl (39. Hůlka), Křapka, M. Kadlec – Dostál, Jindřišek (C), Hrubý, Kovařík – Mužík – Puškáč, Kozák.

2. poločas: Soukup – M. Kadlec, Vondra, Hůlka – Mužík (74. Lehovec), Jánoš (58. Farkaš), Beran, Hybš – Prekop, Matoušek – Ristovski.

Náhradníci: Valeš – Beran, Hybš, Jánoš, Matoušek, Vondra, Hůlka, Prekop, Farkaš, Lehovec, Ristovski.

Tréner: Jaroslav Veselý

FK Viktoria Žižkov: Čtvrtečka – Muleme, Bárta, Tregler, Voltr, Rosa, Žežulka, Prošek, Vais, Batioja, T. Ret.
    Tréner: Marek Nikl