Le Havre – Nice 3:1 (kon.) | Lens – Remeš 2:0 (kon.)
Le Havre AC
3:1 (2:0)
OGC Nice
cz Sobota 16.12.2023, 17:00 • Stade Océane, Le Havre • Ligue 1 Uber Eats • 16. kolo

Ode mě je to pro dnešní večer vše, přeji hezký zbytek dne a třeba zase někdy na počtenou! (19:05:43)

Držení míče: 37 % : 63 %.
    Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 1:4. Rohy: 2:9. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 13:9.

Je konec! Zápas 16. kola mezi Le Havrem a Nice končí za výsledku 3:1 pro domácí.
    Na první gól nemuseli fanoušci na Stade Océane dlouho čekat. Již v páté minutě se totiž dostal k dorážce Bayovy střely Emmanuel Sabbi a otevřel skóre. Nice se poté dlouho tlačilo i vyrovnání, avšak žádná střela si nenašla cestu až za záda brankáře Desmase. A tak udeřila 35. minutě znovu Emmanuel Sabbi, který se trefil parádně z voleje.
    I do druhé půle vstoupil Le Havre lépe, a to když Sabbi vyšperkoval útok přihrávkou na Néga, který byl faulován v pokutovém území Dantem. K exekuci penalty se postavil Mohamed Bayo a zvýšil už na 3:0. Pomalu to vypadalo na poklidný závěr zápasu, který ale narušila potyčka střídajícího Grandsira s Todibem, po které oba fotbalisté viděli červenou kartu. Nice se nakonec ještě zmohlo alespoň na snížení, když Tom Louchet dorazil balon z brankové čáry do sítě.

90+3

90+3
    André Ayew ještě spěchal do rychlého brejku, ale celou akci už nezakončil.

90+3
    Nice ještě zahrávalo rohový kop, Le Havre se ale ubránil.
    90+1. Tom LOUCHET - 3:1

90+1
    Nice právě vstřelilo branku!
    Hosté přeci jen ještě snižují! Négo dostal nepopulární jesle, následně překonal brankáře Desmase Laborde, střelu francouzského útočníka ale pro jistotu doklepl do sítě TOM LOUCHET.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90
    Brankář Desmas odkopává balon k Kuzjajevovi, který jej alespoň chvíli podrží na polovině hřiště.

89
    Sansonův centr zpoza šestnáctky odvrací mimo pokutové území stoper domácích Kinkoue.

88
    Christopher Operi se ještě nechal faulovat Rosariem, takže Le Havre navíc rozehrává.

87
    Domácí už jsou opravdu blízko zaslouženým třem bodům, naopak Nice dnes nebude vůbec spokojeno.

85
    Rosariovi se centr vůbec nepovedl a míč nakonec končí za brankovou čarou.

84
    Vracející se Loic Négo odehrává balon od kopaček Bogy do autu, hosté pokračují altovým vhazováním.