Mladá Boleslav – Slovácko 0:1 (kon.) | Zlín – Hr. Králové 4:0 (kon.) | Pardubice – Liberec 2:0 (kon.)
Jablonec – Karviná 0:0 (kon.) | Bohemians – Č. Budějovice 0:0 (kon.)
FK Mladá Boleslav
0:1 (0:0)
1.FC Slovácko
cz Sobota 16.12.2023, 15:00 • Lokotrans Aréna, Mladá Boleslav • Česká FORTUNA:LIGA • 19. kolo

Z mé strany je to vše. Děkuji Vám za pozornost a u dalších online přenosů na počtenou. (17:04:04)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 10:5. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 14:7.
    Milan Petržela dnes odehrál 500. ligové utkání.

Je konec a Slovácko vítězí poměrem 1:0. Hosté lépe zvládli vstup do druhého poločasu a v 59. minutě byli odměněni, po rohovém kopu se trefil Valenta. Domácím pak chvíli trvalo, než se vzpamatovali, ale závěr utkání nakonec byl přeci jen napínavý. K vyrovnání měl v šesté minutě nastavení velmi blízko Jawo, který trefil tyč. Nic dalšího už se nestalo, a hosté si tak odvezou velmi cenné tři body.

90+6

90+6
    Jawo se uvolnil ve vápně a jeho střela z úhlu skončila na tyči.

90+5
    Kadlec hlavou prodloužil balon na Heču, který tak mohl balon schovat ve svých rukavicích. S nadějemi domácích to vypadá bledě.

90+4
    Milan Heča musel být ošetřován a chvíli se nehrálo. Nastavení druhého poločasu se tak zřejmě trochu natáhne.

90+3
    Žlutá karta pro tým FK Mladá Boleslav (David Šimek).

Žlutá karta pro tým 1.FC Slovácko (Vlastimil Daníček).

90+2
    Šimek zajel do hostujícího brankáře a následně se na hřišti strhla menší mela. Uvidíme, jak to hlavní sudí vyřeší.

90+1
    Nad rámec základní hrací doby byly nastaveny čtyři minuty.

90
    Kostka hledal na zadní tyči Jawa, ale toho k hlavičce nepustil pozorně bránící Kadlec.

89
    Slovácko závěr zápasu zatím zvládá, balon je momentálně daleko od hostujícího vápna.