Lecce – Frosinone 2:1 (kon.) | Neapol – Cagliari 2:1 (kon.) | Turín – Empoli 1:0 (kon.)
SSC Neapol
2:1 (0:0)
Cagliari Calcio
cz Sobota 16.12.2023, 18:00 • Stadio Diego Armando Maradona, Neapol • Talianska Seria A • 16. kolo

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit zase u dalšího Onlajnu. (20:31:40)

Držení míče: 67 % : 33 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 11:5. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 9:10.

Máme za sebou utkání 16. kola Serie A, ve kterém domácí Neapol poráží Cagliari 2:1.
    První poločas jsme moc šancí neviděli, tu jedinou měl domácí Rramani, jenž trefil tyč.
    Ve druhém poločase se v 69. minutě vedení ujmuli domácí, prosadil se Osimhen. Za tři minuty bylo srovnáno, když se z ničeho nic prosadil Pavoletti. Nicméně Kvaracchelija vrátil domácím v 75. minutě vedení po úchvatné práci Osimhena. Víc se již nestalo a Neapol si připisuje cennné tři body.

90+8

90+6
    Hosté budou zahrávat roh.

90+4
    Domácí hrají velmi takticky a nepouští k míči hosty.

90+1
    André Anguissa předvedl zákeřný faul. Hosté mají k dispozici jednu z posledních šancí.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 6 minut nad rámec základní hrací doby.

90
    Střídání v týmu SSC Neapol:
    ze hřiště odchází Chviča Kvaracchelija, přichází Jesper Lindström,
    ze hřiště odchází Matteo Politano, přichází Alessandro Zanoli.

88
    Matteo Politano zatáhl za záchrannou brzdu a zabránil vstupu hostí do šestnáctky. Zaslouženě viděl žlutou kartu.

85
    Hosté se snaží s výsledkem něco udělat, nicméně jim chybí přesnost. Rui však fauloval hostujícího hráče a viděl za to žlutou kartu.

82
    Matteo Politano se již radoval z gólu, nicméně ne na dlouho. Asistent ukazoval ofsajd přihrávajícího Osminhena, a proto je skóre stále 2:1.

80
    Střídání v týmu Cagliari Calcio:
    ze hřiště odchází Edoardo Goldaniga, přichází Gianluca Lapadula.

79
    Hra je opět přerušena, neboť André Anguissa je zraněn a leží na trávníku.

77
    Hra je přerušena, neboť problémy má Victor Osimhen.
    75. Chviča KVARACCHELIJA - 2:1

75
    Neapol právě vstřelila branku!
    Autorem branky je CHVIČA KVARACCHELIJA, asistoval mu Victor Osimhen!!!
    Po skvělé individuální akci Victora Osimhena a jeho nožičkách se k míči dostal CVHIČA KVARACCHELIJA, která poslal míč do sítě. Obrovský podíl má na góli Victor Osimhen!