Bournemouth – Luton 1:1 (Nedohr.) | Chelsea – Sheffield Utd. 2:0 (kon.) | Manchester City – Crystal Palace 2:2 (kon.)
Newcastle – Fulham 3:0 (kon.) | Burnley – Everton 0:2 (kon.)
Newcastle United
3:0 (0:0)
Fulham FC
cz Sobota 16.12.2023, 16:00 • St James' Park, Newcastle upon Tyne • Anglická Premier League • 17. kolo

Hráči Newcastlu si spravili chuť po středečním vypadnutí z Ligy Mistrů, když dokázali porazit 3:0 rozjetý Fulham. Zápas velmi ovlivnila červená karta Raúla Jimenéze z úvodu utkání. Newcastle po dobu celého zápasu dominoval a určoval tempo zápasu. Skóre otevřel však až v 57.minutě odchovanec Miley. Náskok strak následně zvýšili Almirón a Burn. Velkou šanci měl i Gordon, který v prvním poločase trefil břevno. Svěřenci Eddieho Howa se tak díky této výhře posouvají na 6.místo před Manchester United, který mám však k dobru zítřejší zápas na půdě Liverpoolu. (21:10:23)

Držení míče: 71 % : 29 %.
    Střely na branku: 10:4. Střely mimo: 10:2. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 7:12.

Fotbalisté Newcastle United zarazili vítěznou jízdu londýnského Fulhamu a připisují si jasnou výhru 3:0, která je slabou náplastí na vyřazení z Ligy mistrů. Domácí strávili tři čtvrtiny zápasu v přesilové hře, kterou využil až v 57. minutě dorostenec Miley. Na jeho vítěznou trefu navázali ještě Almirón a obránce Burn.

90+7

90+6
    Obrovská šance Newcastlu! Po centru Almiróna na zadní tyči zakončoval Ritchie, jeho ránu však fantastickým zákrokem vyráží Leno.

90+5
    Obrovská šance Calluma Wilsona brankou nekončí, následná šance Ritchieho po centru Mileyho bránu ohrozit nedokázala.