Trenčín – Zlaté Moravce 4:1 (kon.) | Košice – Ružomberok 2:2 (kon.) | B. Bystrica – Žilina 3:1 (kon.)
MFK Dukla Banská Bystrica
3:1 (0:0)
MŠK Žilina
Sobota 16.12.2023, 15:00Niké liga • 18. kolo

S konštatovaním, že v 18. kole futbalovej Niké ligy Dukla Banská Bystrica porazila MŠK Žilina 3:1 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť počas celej jesennej časti našej najvyššej súťaže. V mene celej redakcie nášho portálu vám želám krásne, pokojné a zdravé Vianoce, všetko dobré v novom roku 2024 a verím, že pri ligovom futbale sa stretneme znovu koncom februára. Dočítania priatelia. (17:21:14)

90+4

90+3
    Zápas sa už viacmenej iba dohráva, Dukla drží takticky loptu na svojich kopačkách.

90+2
    Na trávniku znovu ostáva skúsený žilinský obranca Tomáš Hubočan, ktorý sa drží za ľavé rameno. Zdá sa však, že bude môcť v zápase pokračovať.

90+1
    Striedanie v tíme MFK Dukla Banská Bystrica:
    z ihriska odchádza Marián Pišoja, prichádza Joao Victor Guimarães.

90
    V druhom polčase bude hlavný rozhodca Ziemba nadstavovať minimálne štyri minúty.

90
    z ihriska odchádza Róbert Polievka, prichádza Lukáš Migaľa,
    z ihriska odchádza Dávid Richtárech, prichádza Tibor Slebodník.

89
    Ďalšia útočná akcia Banskej Bystrice, Róbert Polievka bol však v postavení mimo hru.

88
    Striedanie v tíme MŠK Žilina:
    z ihriska odchádza Matúš Rusnák, prichádza Patrik Leitner.

85
    V zápase však po prvom polčase nemohol pokračovať Henry Addo, ktorý mal príznaky otrasu mozgu, bol vystriedaný a na Štiavničky už dorazilo aj sanitné vozidlo pre žilinského hráča. Želáme kazdopádne skoré uzdravenie.

85
    Pri postrannej čiare ostáva ležať na trávniku skúsený žilinský obranca Tomáš Hubočan, zdá sa však, že všetko bude v poriadku a bude môcť pokračovať v zápase.

84
    Žilinčania pôsobia zaskočeným dojmom, zdá sa, že ich rýchle vedenie Dukly poriadne prekvapilo.

83
    Banská Bystrica dala gól! Striedajúci žolík trénera Mária Auxta v zakončení mieri presne, DAVID DEPETRIS dostáva Duklu do trojgólového vedenia!

81
    Zdá sa, že všetko je konečne v poriadku a môžeme pokračovať v štandardnom prenose.

80
    z ihriska odchádza Timotej Jambor, prichádza Patrik Iľko,
    z ihriska odchádza Samuel Gidi, prichádza Adam Kopas.

77
    Žltá karta pre tím MFK Dukla Banská Bystrica (Róbert Polievka).

77
    Banská Bystrica dala gól! Richtárech našiel v šestnástke Žiliny úplne nestráženého RÓBERTA POLIEVKU, ktorý dostáva svoj tím do vedenia! Následne domáci útočník vyzlieka pri oslave svoj dres a uvidí aj žltú kartu.