Freiburg – Leverkusen 1:1 (kon.) | Bayern – Union Berlín 3:0 (kon.)
SC Freiburg
1:1 (1:0)
Bayer Leverkusen
cz Nedeľa 26.02.2023, 15:30 • Schwarzwald-Stadion, Freiburg • Nemecká Bundesliga • 22. kolo

90+2
    Kerem Demirbay našel před bránou Patrika Schicka, ale jeho zakončení pravou nohou orazítkovalo pouze tyč! Posléze se Demirbay dostal k dorážce, ale ta letěla těsně vedle brány! Obrovská šance Leverkusenu na vítězství v tomto utkání.

86
    Střídání v týmu Bayer Leverkusen:
    ze hřiště odchází Sardár Azmún, přichází Nadiem Amiri.

84
    Střídání v týmu SC Freiburg:
    ze hřiště odchází Michael Gregoritsch, přichází Nils Petersen,
    ze hřiště odchází Vincenzo Grifo, přichází Džong Woo-jong.

71
    Obrovská šance na vrácení vedení! Matthias Ginter se dostal ke hlavičce, kterou Hrádecký vyrazil k Lucase Hölerovi, ale ten trefil pouze tyč!

67
    Leverkusen právě vstřelil branku!
    Máme srovnáno na 1:1! Florian Wirtz držel míč pár metrů od vápna a následně jej posunul doleva Bakkerovi, který skvělou šajtlí našel uvnitř šestnáctky SARDÁRA AZMÚNA a ten svou volejí k levé tyči dává první branku v letošní sezóně. Asistence: Mitchel Bakker.

66
    ze hřiště odchází Moussa Diaby, přichází Patrik Schick.

46
    ze hřiště odchází Adam Hložek, přichází Florian Wirtz.

45+1
    Moussa Diaby se před poločasovou přestávkou ocitl v obrovské tutovce, ale tu trestuhodně neproměnil! Na hraně ofsajdu si sběhl za obranu a řítil se sám na gólmana, ovšem Mark Flekken jej vychytal!

40
    Jeremie Frimpong se ocitl zcela sám na zadní tyči, ale jeho hlavička skončila pouze nad bránou!

38
    Kerem Demirbay vypálil z dálky dělovku, ale Mark Flekken tento pokus směřující do pravé šibenice fantasticky vytáhl mimo tři tyče!

33
    Michael Gregoritsch nyní za svoje nevhodné chování, kdy odkopl míč, uviděl žlutou kartu.

29
    Freiburg právě vstřelil branku!
    Domácí celek se ujímá vedení! K exekuci přímého kopu se postavil VINCENZO GRIFO a jeho fantastický obstřel přes zeď zapadl o pravou tyč do svatyně Lukáše Hrádeckého.

27
    Kerem Demirbay poslal Nicolase Höflera k zemi a uviděl žlutou kartu.

26
    Roland Sallai je na hrací ploše teprve minutu, ale už uviděl žlutou kartu za svůj nedovolený zákrok.

25
    ze hřiště odchází Ricu Doan, přichází Roland Sallai.

Michal Raška

Góly: 29. Grifo – 67. Azmoun (Bakker)

Karty:   26. Sallai (FRE), 33. Gregoritsch (FRE) – 27. Demirbay (LEV)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 5:12. Rohy: 1:3. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 14:13.
    SC Freiburg: Flekken (C) – Sildillia, Ginter, Lienhart, Kübler – Doan (25. Sallai), Eggestein, Höfler, Grifo (84. Jeong Woo-yeong) – Höler – Gregoritsch (84. Petersen).
    Náhradníci: Uphoff – Gulde, Keitel, Röhl, J. Schmid, Weisshaupt.

Tréner: Christian Streich

Bayer Leverkusen: Hrádecký (C) – Frimpong, Kossounou, Tapsoba, Bakker – Demirbay, Andrich, Palacios – Diaby (66. Schick), Azmoun (86. Amiri), Hložek (46. Wirtz).
    Náhradníci: Pentz – Bellarabi, Fosu-Mensah, Hudson-Odoi, Mbamba, Sinkgraven.

Tréner: Xabi Alonso

Rozhodca: Siebert – Seidel, Foltyn