Lorient – Auxerre 0:1 (kon.) | Ajaccio – Troyes 2:1 (kon.) | Clermont Foot – Štrasburg 1:1 (kon.)
Nantes – Rennes 0:1 (kon.) | Remeš – Toulouse 3:0 (kon.) | Monaco – Nice 0:3 (kon.)
Marseille – Paríž 0:3 (kon.)
FC Nantes
0:1 (0:1)
Stade Rennes
cz Nedeľa 26.02.2023, 15:00 • La Beaujoire-Louis Fonteneau, Nantes • Ligue 1 Uber Eats • 25. kolo

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 9:5. Rohy: 12:4. Ofsajdy: 5:0. Fauly: 8:12. (16:56:08)

Druhá půle už branku nenabídla a i předvedená hra měla daleko k té, kterou se oba celky prezentovaly v úvodním dějství. Hosté prakticky bránili svůj těsný stav a vyráželi do brejků, domácí si nedokázali vytvořit větší možnost, litovat mohou především nevyužitých šancí v prvních pětačtyřiceti minutách. Rennes vytěžilo z minima maximum.

90+6

90+5
    Balón letí k Mandandovi, který v klidu čeká, až k němu doběhne některý z protihráčů.

90+4
    Rohový kop rozehraje domácí tým, je to jedna z jeho posledních možností.

90+2
    Žlutá karta pro tým Stade Rennes FC (Amine Gouiri).

90+2
    Domácí se v útoku dlouho nezdrželi, hosté v klidu šetří čas.

90+1
    Nastavuje se ještě pět minut.

90
    Žlutá karta pro tým FC Nantes (Marcus Coco).

89
    Karl Toko Ekambi si šel pro faul a povedlo se, navíc za žlutou kartu.

87
    Dva hráči se nyní srazili v souboji o míč, Moussa Sissoko a Désiré Doué. Oba zůstávají na trávníku.

84
    Střídání v týmu Stade Rennes FC:
    ze hřiště odchází Benjamin Bourigeaud, přichází Birger Meling.

84
    Střídání v týmu FC Nantes:
    ze hřiště odchází Igniatius Ganago, přichází Marcus Coco.

84
    ze hřiště odchází Samuel Moutoussamy, přichází Moussa Sissoko.

83
    Samuel Moutoussamy si před hranicí vápna zpracoval odražený balón, levačkou jej ale odehrál vysoko nad bránu.

82
    Žlutá karta pro tým Stade Rennes FC (Warmed Omari). Hráč hostů skluzem zastavil unikajícího protihráče.