Jablonec – Teplice 4:1 (kon.) | Sigma Olomouc – Pardubice 2:2 (kon.) | Slavia – Slovácko 2:0 (kon.)
Ostrava – Hr. Králové 0:2 (kon.)
FC Baník Ostrava
0:2 (0:1)
FC Hradec Králové
cz Nedeľa 26.02.2023, 18:00 • Městský stadion, Ostrava-Vítkovice • Česká FORTUNA:LIGA • 21. kolo

Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek nedělního večera. (19:59:18)

Držení míče: 68 % : 32 %.
    Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 4:4. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 19:18.

Je konec, jedna strana jásá, ta druhá smutní. Domácí vstoupili do druhé půle aktivně a byli velmi blízko vyrovnání, to se jim však nepovedlo, naopak Hradec v 70. minutě zvýšil náskok a zasadil soupeři velkou ránu, ten se už nedokázal vzpamatovat a zaznamenává třetí porážku v řadě, zatímco Hradec Králové vítězí v Ostravě poprvé od roku 1959.

90+5

90+4
    Hosté si ještě vynutili faul u středové lajny, duel za malý okamžik skončí.

90+3
    Střídání v týmu FC Hradec Králové:
    ze hřiště odchází Adam Gabriel, přichází Pavel Dvořák.

90+2
    Jakub Klíma si chtěl v pokutovém území míč zpracovat a vystřelit, povedlo se mu jen to první, poté o balón přišel.

90+2
    Špatná kombinace Baníku znamená ztrátu míče, který hosté odkopávají do bezpečí.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty.

90
    Pavol Bajza opět v klidu natahuje hru, vyčkává, až k němu doběhne některý z hráčů Ostravy. V posledních minutách už to moc pohledný fotbal není.

88
    Adam Gabriel příliš dlouho otálel se střelou, o míč tak přišel a navíc si počínal nedovoleným zákrokem.

87
    Robert Mišković fauloval na obranné polovině, kartu sice nevidí, ovšem umožňuje soupeři šetřit čas.