Lorient – Auxerre 0:1 (kon.) | Ajaccio – Troyes 2:1 (kon.) | Clermont Foot – Štrasburg 1:1 (kon.)
Nantes – Rennes 0:1 (kon.) | Remeš – Toulouse 3:0 (kon.) | Monaco – Nice 0:3 (kon.)
Marseille – Paríž 0:3 (kon.)
Stade de Reims
3:0 (2:0)
Toulouse FC
cz Nedeľa 26.02.2023, 15:00 • Stade Auguste-Delaune, Reims • Ligue 1 Uber Eats • 25. kolo

S přehledem vyhrávají domácí fotbalisté tento zápas, byli aktivnější od první do poslední minuty a soupeře nepustili prakticky k ničemu. (16:53:58)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 7:4. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 12:14.

90+3

90+2
    Jens Cajuste se propracoval přes obránce do zakončení. Jeho rána jen o malý kousek minula branku.

90+1
    Domácí celek vybojoval rohový kop, rozehrál ho nakrátko.

90+1
    Tři minuty uvidíme navíc.

90
    Dostáváme se do poslední minuty poločasu, uvidíme, kolik minut nastaví sudí.

89
    Domácí fanoušci už oslavnými chorály doprovází své oblíbence posledními minutami zápasu.

88
    Střídání v týmu Stade de Reims:
    ze hřiště odchází Folarin Balogun, přichází Myziane Maolida.

88
    ze hřiště odchází Džunja Itó, přichází Kaj Sierhuis.

86
    Hosté se usadili na útočné polovině, ale centr před branku šikovně lapil brankář Yehvann Diouf.

85
    Reims se pokouší hrát aktivně, ale Thibault De Smet se do střelecké pozice dostat nedokázal. Akce domácích končí.

83
    Folarin Balogun hledal před brankou spoluhráče, ale jeho centr byl hodně nepovedený.

83
    Hraje se především na polovině hrací plochy a balon pod kontrolou mají domácí.

81
    Nepřesná akce hostujícího celku končí pohotovým zákrokem brankáře.

80
    Domácí hráči si vypracovali další velkou šanci, Folarin Balogun zakončoval, ale střelou z otočky minul branku.

80
    Deset minut hry nás dělí od konce zápasu, lze předpokládat nějaké drobné nastavení.

79
    Poslední minuty sledujeme spíše podprůměrný fotbal. Mnoho fotbalové krásy k vidění rozhodně není.